Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Čujte, ve pametni Štajerki LA LUNA in aviv!

Čujte, ve pametni Štajerki LA LUNA in aviv!

kar odprite kakšno pametno temo o sexu, da bomo lahko vaše izkušnje lahko uporabili doma in ko bo prihajalo svojim dragim šepetali na uho čarobne besede: LA LUNA, AVIV (po Tjaški)

Jaz nimam več nobene ideje, čist sem se spraznu – že danes zjutraj navsezgodaj, hahaha

…srček, te kljub vsemu budno spremljam…ti bom še prav gotovo kdaj kaj vročega zašepetala na tvoj ušesček in te od daleč stiskala k sebi (kar skoz ekran, saj veš)…so mi všeč tvoje besede, sladkobesednež…

Eno vročo varianto najdeš v navezi MB in T izpred dveh dni, ko sem Remedyju skoraj ogledalo razbila……..
Strastna in učinkovita klasika! Še zdaj se stresem, če pomislim na to………..
al pa, če ponovno na hitro preberem……..

Nekaj sem napisala tudi tule:

Backa, pridi pomagat…. imam blokado možganskih celic……….madonca, ko o seksu razmišljam, mi vse odpove……….

Moram se malo zbrat………….

Včeraj sem tolk lepih besed slišala, ampak jih danes tud pod razno ne znam več ponovit. Vem pa, da so zažigale

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Men pa tvoje nežne roke, pa tvoje bradavičke in gumbek tam spodaj! Kar kušnu bi ti ga!

Kar lepo spomni se in napiš!

Dobro jutro; gospod KIR!

…bova mogla skupi začet mal gumbke šivat…ti ne grejo in ne grejo iz glavce (ktere že?)…

Saj veš – iz tiste taspodnje

* zaveži ji oči, vklopi nežno glasbo, ki ji je všeč, pleši z njo in jo med plesom slači, poljubljaj, božaj…..
* obrij ali drugače uredi se nekje, kjer se običajno ne, v popolni temi ali pod odejo ji daj mini baterijsko svetilko, tako, ki oddaja reeeees malo svetlobe, pa naj najde, kaj je na tebi drugačnega……….
* perilo ji sleči z zobmi, trgaj kot tiger, pa renčiš lahko prav tako…….če pa se zatakne, pa naj ti pomaga
* zapleši ji, kot si včeraj nam na forumu……….

Dobro jutro tudi tebi, draga! Mal napiš kako pohotna si bila sinoč. Tako lepo te je brat

mah….nič ni blo….sem starega malo za nogo primla;: PUSTI ME….
A si lahko misliš?

To pa zagotovo uporabim, ker bo nekaj čisto novega! Nežen bom kot lev..

Zaj sem pa tak jezna, da grem v mesto denar zapravljat….tak…za kazen….

Pa bi ga za lulčka, prav ti je!

Če pa ga je skril med bedre!

Sledi: ima velika bedra, al majhnega lulčka! Jaz mam čist majhna bederca, hahaha, vsaj včasih

:)) blagor tebi…in tvojim bejbam…haha

Skoraj sem pozabila na tole:

Opravi ji “kompletni servis mednožja”.
Kako to gre?
Prijetna glasba, topla soba, brisača pod njeno ritko, pa gremo…
* najprej britje – mogoče ti bo dovolila, da jo obriješ po svojem okusu, če je pametna, se ti bo popolnoma prepustila
* nato masaža – par kapljic toplega olja na prste, potem pa počaaaaasi božaj in mečkaj vse dele njenega mednožja, čeprav bi najraje že pred pol ure navalil ko butec…. se splača potrpet, boš videl….

ja, mmmmm!
Sam na frišno je obrito šele tri dni, no mal že bode….

A ti nis nič moja bejba?

KIR, a lahko še ti meni kak predlog daš? Kaj pa tebe najbolj obnori?
Sveže ideje so vedno dobrodošle….

Hm, ve vem ali boš zvedela kaj novega. Morda še najbolj, ko ji masiram mucko, kot si ti napisala in me prosi (ampak z zelo opolskimi besedami – daj mi tistga k. zarint, moja p. je lakomna, pa da se vsa trese zraven)

Ko jaz to naredim, se začne potres….
Ja, to očitno pali pri večini moških!

…poznaš tisti občutek, ko ti kar vroče postaja, ko te začne zbadat v spodnjem delu trebuščka, dihanje postane pospešeno, …veš, takrat se te dotikajo moje roke, nežno in pooočasi…in poljubljajo te moje ustnice…najprej boječe, nežno te okušam košček za koščkom, potem vedno bolj smelo in drzno…srčece, maš prav gotovo najsljajše ustnice, sem skoraj dihat pozabla, ampak tebe bom prav gotovo nekoč snedla, obljubim…

New Report

Close