Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Čustva – da ali ne?

Čustva – da ali ne?

ja no, če ne boš preveč močno tlesknila mi bo mogoče še všeč! 🙂

:-)))))

Danes si pa res pravi biser!

Lej ga, tička!!!
A takšen si ti?!?!?!?!?!?!

Dober večer!

Vedno vroča tema, res je. Zakaj? Ker je tako prav, da ženske v vse vključujemo čustva, ker smo take!!! in take nas je naredil Bog. Zato da vsake tolk časa sesujemo moški svet, ki temelji na logiki, racionalnosti in podobni “trdoti”.
Take smo zato, da naši sladki mladiči čutijo nežnost in naše solze, ko jih boli ali ko zmagujejo, medtem ko se moški del zraven ponosno prsi. In saj veš, take smo zato, da nas moški ne razumejo!!!
Sem si že nehala s tem glavo utrujat in prekleto uživam v tem, ko moja čustvena, sladka (hehe) ženskost zacveti, dehti in vse naokoli ponori – hehe, mal heca…

Kar te muči – najprej, tudi sama rada sanjarim…nič kaj bolj pametnega kot tole ne morem povedat – sanjariš (ali pa si vzameš pri ljubimcu) o tistem, česar nimaš ali pa je v pomanjkanju oz. se je z leti nekje izgubilo…pa tudi če gre samo za sproščanje…mislim da moškim doma manjka predvsem *** brez zadržkov (da ne bom olepševala) in tega si vzamejo z ljubico, ki v tem strastnem fuku išče (najde!?) tudi druga čustva…tudi strast je čustvo, kajne?…

Tole se da še zapletat in razpletat – vsekakor pa verjamem v izjeme, tako na moški kot tudi na ženski strani.

nekaj mojih razmišljanj…

pa lep večer še naprej :-))

ampak, tiste tri zvezdice – namesto besede na f – pa niso moje – moderator!?…

sem še hotela tole dodat, pa so me zvezdice zmedle…

mislim, da je veliko takih, ki s svojimi partnerji ne morejo sexat “brez zavor”…ker je SPOŠTOVANJE prevelika ovira…
…hmm, pa se nam to sme dogajat, če živimo res s pravo osebo???…
hehe, in ker se moški težje zadržujejo in se niso vajeni prilagajat in podrejat – se pač zadovoljijo drugje…

ok, da se ne bo vsulo po men – kot sem že rekla, še vedno močno!!! verjamem v izjeme…in si želim, da bi bile v večini!!!

Temu vprašanju tud sama po nekaj letih mozganja še nisem prišla do konca. In to me občasno tko jezi, da bi k’kšenmu kar vrat zavila:-)))))))))

******************** Seape creat moles aspera spina rosas

Sva že dve:-)))
Imam občutek, da bo to najboljše in najdaljše diplomsko delo:-)
Samo pazi, da ti za sex ne zmanjka časa:-))

******************** Seape creat moles aspera spina rosas

Moje razmišljanje poznaš: skok čez plot-varanje:-))))))))

In veliko lažje je prvo če je mogoče seveda, samo tudi v drugo se lahko razraste in takrat je hudič!
Pri vas so jasno praktično vedno prisotna čustva

Ojla, Lunca

s temle postom si povedala vse; da lahko moški seksamo tudi čisto brez čustev. Drži! Za potešitev…..
So (smo) pa tudi taksni moski, ki jih (nas) custva pripeljejo do seksa…..:)))

To pa ne!
Najprej seks, potem služba, potem iskanje odgovorov!
Če imaš take prioritete v življenju, pol NE MOREŠ brez seksa ostat….
:-)))

To pa ni tako zelo mimo, ljubica!
Da se moški težje prilagajajo…

Je pa zlo res, da ne bi smelo bit v dobri navezi nobenega razloga, da bi blo treba kaj skrivat, pa se preveč prilagajat… Si, kar si. Partnerju se pokažeš GOL – golo telo in gola duša. Z vsemi dobrimi in slabimi lastnostmi vred.
Nobenega figovega listka preko….

Moj je ena taka izjema, veš.
Je rekel nekako takole:
Nimam razloga seksat drugje. Ker ne bi mogel seksat z žensko, ki mi nič ne pomeni. Če pa kdaj bom seksal s katero drugo, potem to pomeni razpad najine veze – ker sem se v njo zaljubil. To pa se spet lahko zgodi samo takrat, če mi boš ti kot partnerka, prijateljica in ljubimka obrnila hrbet, če me več ne boš razumela, če se z mano ne boš več pogovarjala in mi sledila skozi življenje…

Lepo povedano.
Pošteno.
In iz tega sem razbrala tole: dobra partnerka torej svojega moškega ne bo zgubila, dokler bo tudi sama v ta odnos veliko vlagala.

Če pa me je “napizdil”, pol pa pač ne spada med izjeme, hihi…. ampak vseeno mislim, da je moj tipček skoraj unikat.

Je tole samoreklama?????

:-))))))))))))))

Ne, Lunči,

samo moje mnenje in razmišljanje….:))))

Pa se tebi zdi, da je???

Bingo!

“Če se pojavijo čustva, pol je pa hudič….”
Prekleti dedci… ti tudi, ne!?!?!?!?!

Aha, hihi….

Ma ne jemlji me resno, no….
Dalo bi se prebrati tudi kot reklama, pa kaj!
Če hočeš robo prodat, jo moraš tudi reklamirat!

Lunca,

se strinjam…..ampak če je dobra roba…..se precej daleč sliši o tem, ne potrebuješ toliko reklame……..:))))

Bom malo na ušeska povlekla, če se kje kaj o tebi govori…..

:-))))

:)))

Le daj…..jaz bom pa malo okrog sebe pogledal……če si kje……v real……mi to bolj odgovarja….:)))

Ne da se bojimo čustev ampak so nam zoprna! Je pa tako, da če si ustvarjamo novo vezo, potem se prepustimo tudi čustvom, sicer pa ne. Na splošno, če vi sanjate o romantiki, mi sanjamo o mesenem poželenju.

Tako bom rekla,da imaš ljubimca,mora biti premišljeno dejanje,že vsaj z moje strani.z nekom si lahko,kolikor mu dopustiš in on tebi…vendar ko pa vidiš,da te že dramijo čustva….je boljše pravi čas uiti….pa sem ženska ne moški.Kakšen mesec dva gre…potem je na vrsti drugi…ali pa nekaj časa nič.

Da draga, tudi jaz…
Poljubčka!

Vidiš….
In kako naj potem ženske gremo z vami????
Če nam že vnaprej poveste, da gre za skok čez plot. Za praznjenje. Za rekreacijo…
Uf, večna dilema….

Uf…
Boš moral pa z daljnogledom gledat, da me zapaziš…

Hec je pa, da se običajno na pol poti pa le srečamo!
Ne vem sicer, kdo bolj popusti, ampak še vedno je zelo veliko skokov čez plot, v katere ženske vodi potreba po romantiki, moške pa meseno poželenje!
Hja, res pa je da, da po kakem takem skoku čez plot ni slišati moškega, ki bi jokal prijatelju, da ga je razočarala.
Da se pa slišat kako žensko bitje, ki vije roke proti nebu in je razočarana nad njim skoz in skoz…
Verjetno je šlo za navzkrižje interesov, česar nista prej razjasnila!

New Report

Close