Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Čustva – da ali ne?

Čustva – da ali ne?

V glavnem smo si zelo različni.
Moški iščejo ljubice bolj ali manj za seks, čustev se bojijo, jih imajo raje malo na distanci.
Ženske pa hrepenimo po ljubezni, po romantiki. In če bi si omislile ljubimca, bi si ga definitivno samo, če bi to bil tudi sicer moški, ki bi nam zmešal glavo.
In moja zgodbica Čas se je ustavil je tipično žensko dojemanje skoka čez plot. Veliko čustev (seveda z obeh strani!!!!), veliko romantike, sanje, pričakovanje… In ker moški v glavnem ne funkcionirate tako, kot si želimo ženske, nekatere ženske nikoli ne postanemo ljubice. Ker se bojimo, da bo naša domišljija ostala neizsanjana, da naša pričakovanja na bodo izpolnjena… in zato raje sanjarimo… ker vemo, da v sanjah ne bomo nikoli razočarane… da si bomo v sanjah lahko ustvarile ljubimca po svoji domišljiji…

Pa mi pomagajte razrešit to dilemo:
zakaj moški hočejo afero, čustva pa bi radi pustili pred vrati????

kakšno afero? a gre spet za kakšno orožarsko afero….al kuga?

Kakšna kuga, kje razsaja kuga?

Bučman!!!!!
Daj, pomagaj mi razjasnit to reč… se mi zdi, da se moški precej otepajo čustev… in se kar ustrašijo, če jim ženska pokaže malo več naklonjenosti. Pa ne mislim tiste seksualne naklonjenosti… ampak mislim zdaj na dušo, na čustva….

ja to je res….seveda če: ne misliš resno navezati stik ampak hočeš samo avanturo potem se človek res boji čustev!
Tko kot vsi M in Ž!
A ni tako?

Jaz pa mislim, da ni!
Da ženske iščejo tudi toplino, navezanost, ljubezen… tisti pravi odnos med moškim in žensko.
Moški pa ne! Moškega pa pol neha zanimat dotična ženska, ker se morda bojijo, da bi bila njena navezanost potem problem…

In meni pač nikoli ne bo jasno, kaj ima moški od seksa z neko xy ženskico, do katere ne čuti nobenega drugega čustva razen gole telesne sle.

In prav nenavadno se mi zdi, zakaj nekatere ženske padejo v tak seks.

Hja… sem zgleda še iz tiste generacije… tiste, ki ne “seksa”, ampak “se ljubi”…

seveda je lepo ljubit in sexat….se čisto strinjam, smo si pa seveda M in Ž vseeno malo drugačni!

Fejs drugačni! Vsaj kar se čustev tiče.
:))))

Je ful dobra definicija iz živalskega sveta, ki pa se nanaša tudi na človeka:
– samec želi čim več samičkam podtakniti svoje gene
– samička pa išče zanesljivega samčka, ki bo imel kvaliteten genetski material in bo znal poskrbeti za zarod.

Evo, in do danes nam je to ostalo!!!!

eh….čisto odvisno! tko pa spet ne no!

Ja, redke izjeme.
:))

Pa da še tebe vprašam – a bi se dala dol z nekom, ker ti je pač dolgcajt? In je tipček luškan?
Al bi želela od njega kaj več?

Nikoli. Res ne.
Mogoče sem v očeh marsikoga starokopitna, toda takšna sem in bom ostala.
Pa magari do konc življenja ne sexam več…………….ne morem z nekom sexat, brez čustev. Amen.

a daj no…saj en mau pa tud čutiš do mene no…..noooo mojčika….buci buci….

Ja. To je ta razlika, ja.
Moški pa baje lahko. Čist brez čustev. In lahko tudi čist mirno pozabijo na svojo seksuljo zjutraj… pa grejo domov k ženi, če jo slučajno majo.

seksuljo? hmmmm seksuljo….no pa spet nekaj novega! 🙂

ja no……..do tebe pa že no…….
:))

Vem.

Ma ja, to je ona, ki so jo matrali celo noč….

Saj jaz tudi vem.
Razumem pa ne!

moške bi rada razumela?…..daj no………
:))))

Samo to mi še manjka do popolnosti!
In to je izziv, ki sem ga sprejela za to življenje :-))))

za moške veš da delajo neumnosti po nekem postopku, navadah, ampak ženske delajo neumnosti pa kar tko brez veze!
🙂
sploh ni nobene logike!

Ta je pa ena boljših zadnje dni, hihi…..
Ni nobene logike…. hjoooooj…. ti si pa res pravi….

Torej je moške veliko lažje razumet, ker imajo nek blesav in zafuran sistem. Če se na ta sistem navadiš, maš dedca naštudiranega. Babe pa smo nepredvidljive. In ko misliš, da si pogruntal…. šit…. spet neka oslarija, ki ti sistem zmrda!!!!

Dober si, ej…. to moram svojemu povedat, hihi….

Ti bi rad eno po riti?

🙂
zakaj povedat…saj itak že ve!

New Report

Close