Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Čustva – da ali ne?

Čustva – da ali ne?

UPS!!!!!
Ena tistih, ki jo vodi meseno poželenje, ne čustva…
In se verjetno v svoji koži nadvse dobro počutiš. In razumeš moške. Ki jih jaz ne, hihi….

Dokaz, da ima vsako pravilo tudi izjeme!

imaš doma ! (romantiko , sanje in obveznost )!

Pričakovanja in izpolnitev sanj pa imaš pri ljubčku !

lp

Ti in strast -vse to me pelje v tvojo past !

Tud če vemo, vseeno gremo.
Ker imamo napačno mnenje o sebi, da zdaj pa to že zmoremo. Namreč se iti “moški” sex.
In na koncu smo spet na istem.

Če nas dobr poštima, se kuj zatrapamo,
če ne, pa odidemo z zmenka “prazne”. Se na poti domov v avtu vprašamo, le kaj za hudiča sem sploh tam delala.

In imamo za naslednjih nekaj let lepo vse podelano:-)))))
Al smo zatrapane pa sanjamo, al pa nam vse dol pade in si rečemo:
ma, saj nima smisla kt itak nimam nč od tega.

Lep dan!!!

******************** Seape creat moles aspera spina rosas

Hihi….
Bravo!

Tole me je spravilo v dobro voljo:
“Ker imamo napačno mnenje o sebi, da zdaj pa to že zmoremo. Namreč se iti “moški” sex. “

NI RES!!!!
Beri KIRa!
In Ministra (upam, da se nisem zmotila zdaj!)

Čustva so hudič, ki se jih otepajo!!!!!
In potem je težko izpolnit ženska pričakovanja, če so tako velika kot v mojem pisanju na primer….

Seveda imam vse to doma.
Hvala materi Gei za to… in teti Fortuni, da sem našla pravega zase…

Ampak, veš, človek se z veliko nostalgijo obrača nazaj v čas spoznavanja in odkrivanja… in mu je prav tesno pri srcu, ker tega ne more nikoli ponoviti. V sanjah pa lahko. In lahko bi tudi z ljubčkom, če….
ČE bi bili izpolnjeni čisto vsi pogoji.
In ker ima veliko žensk te pogoje silno visoko postavljene, se raje v kaj takega ne spustijo.

RAZEN v primeru, da doma ne štima nič več…. o tem pa je debata v tisti tvoji temi z dvema skrajnostima.

P.s.: Ljubček, z današnjim javljanjem si pa malo popravil vtis, ki se je malo “pokislil” zadnjič s tistim mojim odkritjem! Dobrodošel v “klubu iskrivih mnenj”!

New Report

Close