Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Danes sem…

Danes sem…

no ja tako korajžen spet nisem, me je malo strah ko bom prišel domov kaj bo, ma moja včasih ene čudne ..

a zdaj sem pateslo, tipično žensko, ko delaš tako kot hočejo si najboljši, ko kreneš malo po svoje si pa teslo- kot bi poslušal mojo

pa zakaj si še s tvojo??

nimaš jajc, da bi ji povedal, da nisi srečen?

fino je imet eno garancijo, da če pr eni pogoriš, še vedno pride prav tista, stara, doma, k si je pustila naredit otroka, kokoš neumna….

pa sej sem ji povedal, sem ji prejle mail posla, pa si nakako ne da reč

gabrijel, a to nalašč ti poudarjaš:)
da te v bistvu sam kura.c srbi in v bistvu ne gre za ljubezen, ampak za pumpanje moskega ega…..saj je reva prsla nazaj…in glej ga sment, nikjer, niti v tujini ni nalsa boljsega od svojega jebca izpred 10 let…..kako romanticno….
zenska mora bit v hudi krizi, da ji bo *** z bivsim pomagal:)

(sicer oa zenska dejansko misli da gre za ljubezen, nadangel pa za ve, da mora domov po kondome in umit luleka)

:))

uuuuu…mirella, še mene je zabolelo…v živo…..

tole je bilo pa malo grdo od tebe, sploh se ne gre za seks, ampak za nekaj globjega, nekaj kar sem že pozabil, pa je spet ona to zbudila v meni in to kar čez noč se je zgodilo- na seks sploh nisem pomislil z njo, ti pravim da se gre za staro ljubezen, pa kako ženske tega ne razumete

Ma, saj je možno, da je postalo v razmerju nevzdržno..in potrebno je nekaj narediti, da bo bolje/slabše. Vse je to res. Mogoče je pa res partnerka ‘čudna’…..pustmo zdej to, kako je Gabrijel moški in to….mogoče je pa res nevzdržno…kaj, možno bi bilo! Ampak, kaj pa otrok??????
Je prišla stara ljubezen kot naročena, izgovor za izhod v slili. Veš Gabrijel, mogoče se pa ne bo obdržalo, mogoče je pa res samo izhod v sili. Kaj pa potem, ko ostaneš sam, brez družine, brez nove/stare ljubezni?

ma se vedno najde kaj novega, trenutno sem se pač zapalil na njo… ko bo to minalo čez par mesecev in vem da bo , bo pa kaj drugega kaj čmo samo enkrat se živi, že tako mi je žal za marsikaj kar bi lahko storil pa nisem

Nekaj dni nazaj si dejal, da si ne misliš komplicirati življenja šez ljubimko. No, kakorkoli……Pa poglej kaj si naredil, ravno nasprotno.
Ma, ti že vseskozi veš kaj bi rad, kaj iščeš, samo čakal si pravi trenutek. Ni pa ravno ok, da tu razlagaš nekaj, narediš pa čist nasprotno.
Sicer pa, saj si ti v tem in če kdo potem si ti tisti, ki boš nosil posledice, pa kakršnekoli že.
Naj se ti izide Gabrijel, da najdeš point life-a!!

Ej Gabrijel se dobr da ne vem kdo si, ker bi prsla tja in bi ti k***a odsekala…..sovinisticna svinja si…. in ne pozabi…

WHAT GOES AROUND, COMES AROUND….. OU JES…..

Je to pravljica?

uuuuu….:(((

jaz ne bi tko obsojala, ker dejanske situacije žal ne poznamo. Lahko se samo vsak sam zase, za svojo družino potrudi, da ne pride v tako situacijo.

samo v razmislek- smisla življenja ni; ga ni bilo in ga nikoli ne bo, so samo kratkotrajni užitki in to je to

ma kot bi mojo poslušal, a ko pa kakšna ženska to naredi je pa svetnica

je je smisel dragi gabrijel…mogoče še nisi prišel do njega. Užitki se pa lahko zgodijo na vseh področjih, ne samo v ljubezni…..

upam, da ne misliš mene….. :(((

potem mi pa povej v čem je smisel- se rodiš, živiš-umreš kje je tu kakšen globji smisel; aja vmes še malo seksaš- pa kakega otroka narediš- je to smisel; mislim da ne

Ženske te razumemo.
Prav je tako, če doma ne dobiš kar hočeš, je prav, da najdeš nekaj novega, nekaj, kar te spet prebudi….nekaj…iz naftalina:)

Tebe ne obsojam….
Nebi pa škodovalo, če bi nekaj svojega znanja o odnosih podelil z žensko, s katero “navidezno” živiš v vezi. Ona rabi nekaj osnov, o odnosih!

če je tvoje vodilo to, potem…..
ko si se odločal za otroka, bi moral vedeti, da to ni samo bytheway ampak da potegne za sabo marsikaj…po tvoje se za otroka sploh ne bi smel odločiti. to je to…. Če se je pa hčerka zgodila, to je pa druga zgodba…..
ma veš kaj…v bistvu te razumem, da te sedajšnje razmerje duši (tudi sama sem že bila v tej situaciji) ampak, malo prehitro si naredil preobrat. To je vse.
Da ti le ne bo žal…….

Hehehe, a ti bi ta svoj današnji podvig označil pod “bistro” potezo?
Go Gabr, go…
Da boš čim dlje prišel, pa čimveč doživel…
Le daj si duška, se bo obrestovalo.

Sicer pa mislim, da ti bo tvoja(bivša), ko prebrodi najhujše še hvaležna….

ja to je nekaj kar mi moja ne more dati in to sem si res želel, že dolgo in sedaj sem to končno dobili, grem zdajle ven, me že čaka zunaj, ma kako je lepa, ko bi jo lahko videle

plačaj ji še dobrega psihologa

kje so danes moški, da dajo mnenje tej situaciji. Pa da vidimo?
:))))

mislim da naju čaka veliko lepega, vsak dan bova skupaj če se bo le dalo in če bo to hotela, ma je tako seksi tale moja ..

New Report

Close