Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Danes sem…

Danes sem…

poslji sliko, sej moj mail je napisan:)

Ma v končni fazi ti čestitam, da hrepeniš po nečem oz. po tem čemur greš naproti.
Naj traja Gabrijel in lep dan ti želim.

res me to moje razmerje me res duši , sem se že naveličal te moje stare

Po devetih letih veze, ji pošlješ MAIL, pa si ne da rečt…..je pa res kokoš tale tvoja.
Svašta….

Ti pa imaš jajca, pa puh v glavi.

tebe gabrijel, so ženske v življenju večkrat razočarale, mar ne?
najbrž že mama, pa zdajšnja, ki noče razumeti, da jo puščaš po tem, ko si ji v ponedeljek kurji golaž še kuhal:))))

nimam tvojega maila, pa ti res pošljem sliko, samo vprašam jo če se strinja, pa da vidim kaj boste potem rekle, mislim da jo celo poznate ,je še kar znana

a ti to o kakem avtu ? : )

ma je malo trmasta, no na koncu vedno pousti-ponavadi, čeprav mi je že enkrat kovčke pakirala, me prav zanima kaj bo danes

alenka od uvjek si bila pametno djete, čestitam, danes sem dobil svojo alfo 156

čak mal….ena moja prijateljica ravnokar prihaja iz hagga….končala sedajšnje razmerje……aaaaaa…..pa da ni slučajno taista?…

ma kako ni mojega maila:)))))
napisan je v moji vizitki, kar klikni na moj nick;)
Se priporočamo za slikco, seveda…vedno rada pogledam lepe ljudi. Pa tvojo tudi priloži…mogoče spremenim kako mnenje, ko te bolje spoznam:)

Hehehe….
Prisežem, da sem že pri prejšnjem odgovoru pomislila, da nas malo nateg****…
Zdaj si pa sploh dolžn kofe… ;P

je bilo tako prekleto očitno gabrijel : )

Hehe, tole je pa čista 10-ka…

:))))

Pejt v rit nadangel….

🙂
da bo videl, kako bodo babe spet ljubosumno kokodakale:)))))))

v petek grem v BTC:)

ni panike, malo zajeba.. mora biti, je pa res da moja ni kaj prida navdušena, ona je hotla da kupim volvota- meni se pa tako dopade italijanska šlamparija

sen bil tam blizu, ma so me ven vrgli- kako si drugače

Slike pa še čakam:)

jaz dam pa vse od sebe tu……:))

pokvarjenec…….
:))

evo ti zdajle pošljem

js pa nisem hotela uničit tako lepe številke kot je bila pred tvojim sporočilom 🙂 69…

Me je pred leeeeeeeti že en na tak način n…..Ti si tadrugi, čestitam.

všeč so mi ljudje ki dajo v življenju vse od sebe, ne pa polovičarji, tako da lahko samo rečem da si enkratna

ja eden lepših položajev, ko hkrati daješ in sprejemaš..

New Report

Close