Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Danes sem…

Danes sem…

še posebno vesel, ker sem zopet srečal svojo staro ljubezen… res je prava ljubezen nikoli ne umre, komaj čakam da jo odpeljem ven..

Kaj pa tvoja vest? Zakaj komaj čakaš da jo odpelješ ven?
Kaj pravijo knjige?

ti prvoščmo;-) metuljčke in vse ostalo … pa seveda bi to še bolj prvoščla pri frišni ljubezni;-)

vest – kaj je že to, komaj čakam da jo odpeljem ven zato, ker je že minilo približno 9 let odkar sva bila nazadnje skupaj in moja knjiga pravi da si to lahko privoščim

ni toliko metuljčkov, me bolj razganja adrenalin, komaj čakam do jo pritisnem spet do konca

je to tvoja prva ali prava ljubezen?

Meni za nazaj ni žal niti enega moškega, vsakega sem se ‘znebila’ z razlogom in ni mi žal. Imam to srečo, da me do danes ni še nihče zapustil..

moja prva ljubezen, sva šla narazen zaradi spleta okoliščin, ma se je včeraj vrnila iz tujine in sva koj skup, samo ne vem kako naj moji to razložim,… bo še pesro danes, ne vem če ji ne bom kar maila poslal v službo,

Gabrijel, ti kr vlečeš nase tele komplicirane situacije.
Sej je fino, da si jo srečal, pelji jo na kavo, pogovori se,…

Če se ne motim, imaš s svojo partnerko otroka/e (mislim, da to drži). Ne moređš sedaj zbežat, potrudi se doma že zaradi otrok….čas prinese svoje, mogoče se pa s tvojo spravita v boljše razmerje.

Ne si komplicirat zadeve…..

Bi te kr za ušesa če bi te poznala…..

Pa ti nekaj pridigaš o hinavščini?

saj vem , samo ne morem si pomagat, sem že mislil da sem pozabil, potem pa jo včeraj spet zagledam in si nisem mogel kaj, sem moral, in popoldne greva.., samo domov še ob 12 skočim po ene stvari

saj si nič več ne kompliciram, saj moje je vedla da bo prej ali slej prišlo do tega, mislim da je že nekaj slutla, sem ji zdajle poslal mail, da sem se že odločil, pa bo kar bo, bo že preživela

tega veselja ob srečanju s tvojo staro ljubavjo ti ne zavidam … ker se mi v bistvu smiliš … pa daj, vzemi se v roke – po devetih letih se vidita in ti že doma fronto odpiraš … bodi no resen! in stopi na realna tla …
je vredno v odnos s tvojo drago vnašati take sorte adrenalin? pojdi na kavico z gospo bivšo … in o tem bodi tiho. Če jo boš “pritisnil” … pa mej jajca tudi za to, da to poveš gospe;-) in pokasiraj posledice;-)

devet let … veš, kako se spremenimo v vsem tem času? da ti morda sploh ne delaš računa brez krčmarja

danes se ne obeta nič adrenalinskega … pa se bom vseeno zelo verjetno lepše mela kot ti;-)

uživaj, kakorkoli že

mimogrede … kolko pomladi je za tabo?

ja se je spremenila v devetih leti, na boljše, takoooo je lepa, drugače sem star 35 let, ona je malo mlajša od mene, in je res stara ljubezen ne umre, zdajle še počakam na šefa, da mi da prosto danes , potem pa grem k njej in… bo noro, v njej se skriva neka nora energija, ki kar čaka da plane ven, samo pravi jo mora dobiti v roke

ma ste ženske čudne, zdajle me je klicala moja in je imela en izpad po telefonu, v smislu če se mi jew čisto zmešalo al kaj, pa sem ji v mailu vse lepo opisal- res ne vem a je res tako težko razumet neke stvari,takšno je pač življenje- **** hepens all the time

mi gre na smeh … pa ne malo;-)

35 let? je blo pričakovat, da bo tam dvojka namesto trojke;-)

zakaj, ta ljubezen se je končala tri mesece preden sva prišla skupaj z mojo sedanjo – z njo sva pa skupaj ravno 9 let- se prav čudno tile datumi pokrivajo

Ja,si ne moreš pomagat….dva al tri dni nazaj si bil pa tako pameten.
Veš,zame je že to varanje, če samo misliš na drugega-drugo.Dobro, saj ne vem kaj misliš s to ex, pradvidevam pa kaj se ti plete po glavi.

Kaj si se že odločil? Delaš račun brez krčmarja?

čak mal čak mal…a nimaš ti že ene otroke?

ja lahko je biti pameten za druge, kaj mislim z njo, mislim da naju čaka lepa prihodnost, tudi ona se je vrnila iz tujine in se je razšla z bivšim in hrepeni po meni, sicer mi tega ni rekla ampak čutim to, da si želi nekaj novega… avanturo al kaj jaz vem, pa to sploh ni važno , po dolgem času sem spet srečen in samo to šteje

ja sem se odločil, moja je zdajle še enkrat klicala naj dobro premislim kaj bom naredil in govorila nekaj da povratka nazaj ni, ma kdo bi jo poslušal, sej ji bom vse pustil, stanovanje avto, ne vem kaj bi še rada

imam enega otroka, hčerko

Ne morem verjet Gabrijel…pomisli na hčerko. Kr takole od danes na jutri pa res ne gre!
Ne rečem, če si brez otrok…potem delaj kot ti srce velela…..pomisli na posledice!

In ti si slučajno srečal prvo ljubezen..in iz tega slučajno, od včeraj na danes imaš danes že dopust, partnerki si pisal mail, in greš s staro/novo ljubezen naprej. UPS…korajžn pa si…..

Klasika.
Sem prebrala vse tvoje odgovore. Saj se me ne tičejo in prav vesela sem, da je tako.
Moški (nekateri) ste v bistvu ena naivna nebrzdana tesla.

to je krasno iz vidika tvoje gospodinje in mame tvojega otroka:)

blagor ji:)

New Report

Close