Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu dejmo še eno fukiš…

dejmo še eno fukiš…

ti me mučiš ker me ful zanima kakšna si v resnici !
tako prijazna si bila na začetku sedaj pa samo jebeš pa zabijaš
a se ti mene bojiš al kaj?? al se sama sebe bojiš??

kateri dve novi ideji dej malo povej.
na email mi lahko kej napišeš

Backa, Primož Aviv ne izbriše zato ven,ker ima pametno domišljijo ti pa samo OH KAKO BI TE LJUBI MOJ.

ljubka muca napisal:

> Backa, Primož Aviv ne izbriše zato ven,ker ima pametno
> domišljijo ti pa samo OH KAKO BI TE LJUBI MOJ.

Zna bit, da imaš prav, muca.
Nisem sicer poznala izraza “pametna domišljija” a verjamem, da razumem vsaj približno, kaj si hotela povedat….recimo, ha ha.
Ja, saj, jaz pa samo kako bi ga, ne de? A verjela ali ne, mene pa ravno to rajca in mi daje razne ideje, pravzaprav precej bolj kot natančen opis nečesa (ker se zeeelooo zanašam na svojo domišljijo), kar se reče sex v tej ali oni varianti. Vsak po svoje….saj veš.
Je pa res, da me Primož z veseljem pobriše. A bom preživela, ha ha.

Ljubi, a si ti tole meni napisal? Da se nisi zmotil? Ne vem, zakaj bi se dvigovalo drugim, kar je namenjeno tebi?? Meni se ne bi, če bi ga imela. No, saj še pride, čeprav bo spet pozno. Ha ha!

Aviv je prijaznejša, piše za vse. Prav ima, se ne bi več obneslo, da se predaja enemu ali drugemu, ostale pa ven spusti. A a, nič več!

A v resnici? Prav prijazna, za nekatere preveč naivna, ne znam bit nesramna, nikoli nisem bila. Ampak a ni luštno, ko je kaj skrito. Sorry, če sem bla prehuda.

Po moje te pobriše zaradi nepregledne mreže, ki nastane, če si odgovarjaš eden drugemu. Zadnjič je bil lep primer take klobase, jst sm pa še pripomogel k temu, sorry;-)

Trenutno imaš skrito tamalo, a ne, ker je tako hladno?

Nisem se zmotil, draga. Sicer se tudi meni sline pocedijo, ko nekoga vidim z velikim slastnim zrezkom, čeprav ni namenjen meni, hahaha

Res si zakon, aviv, vsaka čast. Če mi se kdaj ne dvigne te lahko pokličem na pomoč?

Boš rekla da to ni lepo? Meni paše, ona to ve! In ne šinfaj preveč

Samsung, moja ženička je zakon! In brez nje se nič ne dogaja, še klobas ne

Bo že držalo, če ti tko praviš 🙂

Samsung, brez zamere, kaj pa neki njega briga nepreglednost??? Dvomim, da zato. Je bilo že vse kaj daljšega, veš….
Ja, mogoče si pa ti tisti, ki si bil mal preveč kriv, kaj pa jaz vem, kaj si na koncu napisal???
sori ne bo dovolj…

Ja, ne vem. Mogoče imaš pa prav, ljubi moj….a kaj vse ni namenjeno tebi in kaj vse je namenjeno tebi…veš le ti, ne de?
Dobro spančkal prejšnjo noč?

Ma nč tacga nism napisal-se niti ne spomnem več, sploh pa vaju ne morem dohajat :-(.

Če bi naju dohajal, bi ti kar prihajalo!

Verjamem:-)))

Ja, samsung, kako ne moreš dohajat? Koliko mladih let pa šteješ? ops, v resnici sem hotela napisat, starih? nimaš gibčnih prstkov?

pa še vedno mislim, da si vseen mal ti kriv….pa še spomniš se ne…oh, ja.

31, OK, priznam krivdo, kaj me čaka za kazen?

pa niti ne… 😉

Pol jo kar kažeš, bi bilo super videt.

Ne gre mi iz glave sex v fitnesu!!!

Kazen je jasna: backo boš moral pustiti pri miru!

samsung napisal:

> 31, OK, priznam krivdo, kaj me čaka za kazen?

Resnico pišeš? No, potem bi pa že lahko šlo….hitreje, mislim. Kazen?
Bi si jo želel?

Backa, saj sem ga že obsodil!
Stran od tebe, pa konc, naj ga kam drugam vtakne

New Report

Close