Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu dejmo še eno fukiš…

dejmo še eno fukiš…

Pismo pa tale sneg, niti na forumu se nič ne dogaja. Porka duš! Pa kaj se vsi zgovarjate na sneg, a to pol pomeni, da pozimi ni akcije, al kaj? A bo spet treba reševat zadeve tukej gor? A moram spet jaz v akcijo, :)? Ne jamrat, jaz sem seksala zadnjič okrog 12.12.2004! Dragi me je razveselil, da išče informacije o letalski karti za konec aprila, kolk me je začel metat. Pa še nekje sredi ciklusa sem, takrat smo ženske itak bolj za stvar. Seveda pa trpijo vsi okrog mene, sploh pa moj sodelavec in en kolega. Mojega sodelavca sem si po žensko podredila, skoz ga nekam za nekaj nagovarjam, pa mi nič konkretnega ne odgovori. Drugi kolega, s katerim sva se šla prijateljsko intimno zbližanje pred 6 leti, me pa sploh ne more pozabit in me vsak teden kliče ‘daj no, sexa, a si še kaj moja mačka, jaz bi pa tolk, pa s tebe nč ni’. A, moški, a si predstavljate, stara sem bla nekje 20 let, samo enkrat sva se šla, pa mi še danes pravi, da sem kar ‘huda’ in da mu je žal, ker nisem več dosegljiva. Tip je danes star 35 let. Seveda sem imela kar nekaj nadgradenj od mojega 20 leta in tega se zaveda tudi tale moj kolega, ki mi leži pred nogami (pa bi raje kje drugje, recimo malo višje, na sredini, vmes). Ahhhh….
Moje sodelavec mi je rekel, da ima brat njegov fitnes in da ima ključe, če bi šla kdaj z njim v fitnes. Sama. ??? Kaj je spet to? Pa sem mu dala kontro. Seveda sem bla za, rekla sem mu, da me od fitnesa (hodim 4 krat na teden tja) boli celo telo, da me bo treba zmasirat, sem bila že čist odločena, da bom naredila to, a je na mojo srečo stisnil rep med noge. Zdaj ga pa imam! Ko začne s kakšnimi idejami, le te potenciram in sem takoj za, a moj ljubi bogi sodelavec – pa nič. Kot minister Gregor.
Mi je pa dal idejo za fantazijo, pa jo bom zaupala samo vam. A se strinjate? Pa ne je pravit okrog.
Sem razmišljala, kako bi bilo, če bi šla v fitnes z njim. Pismo, a si predstavljate. Zvečer po 23. uri se fitnes zapre, voda na bazenu se umiri, vodne kapljice v tuš kabinah počasi polzijo po steni in se sušijo…. Se pa vlaga nabira drugje… Fitnes naprave se ohlajajo, a ni rečeno bo pri tem tudi ostalo… Zaupam mu, naj mu bo, saj me je že začel malo privlačiti. Zmenila sva se, da mi bo razkazal fitnes, pa naprave, mi svetoval kako naj si zdefiniram noge in zadnjico, kajti zgornji del imam super zdefiniran, sploh na trebuhu ga očara moj 6 pack, ki ga je pa itak že videl v službi. Khm, khm…. Je pa poleg fitnesiranja hud športnik, tekač na dolge proge, stalno smuča v tujini, je pa redno treniral en šport 15 let! Opala, postavo ima res zdefinirano, visoke rasti je, kar čedno zgleda. Skratka, odločila sem se, če se bo zadeva odvijala v ‘tej’ smeri, potem mu bom pustila, da mi pokaže še ostale funkcije fitnes naprav, o katerih mi je govoril…, seveda na podlagi svojih izkušenj.
Doma se lepo uredim, sveža depilacija, peeling za kožo telesa, da postane mehka in voljna, čez njo krema, ki lepo diši. Za vsak slučaj, če me bo nadgradnja fitnes naprav zanimala. Spodnje perilo? Ah, samo lepe tangice izberem, v fitnesu itak nosim top modrček, tako da modrca ne rabim izbirat. Čez oblečem samostoječe nogavice ter kratko krilo, to mi da žensko samozavest in moč. Me to vemo in znamo. Pripeljem se pred fitnes, njegov avto je že tam, njega ni zunaj, v stavbi ni luči. Opala, a sem prav prišla. Ah nič, avto je njegov, pograbim torbo z opremo in samozavestno zakorakam po stopnicah, se naslonim na vrata, ki se odpro. Tema, upočasnim korak, da se oči navadijo,.., v temi začnem prepoznavat obrise,.., pismo a je kje kakšen štekar. Slišim hrup, stopim naprej, ja, nekdo je tu, a me je kar malo strah, kaj pa če ni on, kaj pa če je še kdo poleg njega… Pismo, a mi je pripravil kakšno godljo. Ne vem. Odložim torbo pri recepciji in grem k napravam, sledim hrupu, senca, nekdo je tam, a me je strah. Ustavim se, obrnem nazaj, njegove močne roke ne zagrabijo od zadaj, ah, kriknem od strahu, zasmeje se v potu svojega obraza, obrnem se in ga okregam, če je zmešan, ker me takole straši. Ker sva blizu okna, svetloba lune, ki pada na naju, razkrije njegove gole prsi, ki se svetijo v potu, mišice so napete,…., zaščemi me. A si le prišla? Vprašam, kje je luč, pravi da ni treba luči, vseeno bi rada vsaj malo, pa prižge talne luči, kot tiste v avionu. Pismo, sem navdušena, kaj takega pa še nisem videla. Opazuje me ‘lepo si se uredila, zelo si ženstvena, lepe noge imaš’. Zasmejem se, češ kaj blefiraš, vprašam, kje je garderoba, da se grem preoblečt. Ma ni ti treba, itak sva sama, kar tu se preobleci. Ker nisem sramežljiva, se strinjam, usede se na tla in me opazuje. Talne lučke, na katerih sedi, ga osvetljujejo od spodaj, močne deltoidne prsne mišice se mu svetijo, naslonjen je na desni komolec, ah, si mislim, lep je, poželjiv. Všeč so mi njegovi bicepsi, tricepse bom videla od zadaj, bom že še imela priložnost priti za njega. Usedem se na klop, prekrižam nogi, sklonim se naprej, da se mu razkrije pogled na moj dekolte, odpenjam si lev škorenj, počasi, moške je treba mučit…. Sezujem si še desni škorenj in jih nemarno vržem na tla. Odločila sem se, danes bo malo zmetano. Vstanem in se s hrbtom obrnem k njemu, odpnem si kratko krilo zadaj na trtici, naslonim se naprej, da si slečem krilo. Pred njim stojim samo v samostoječih žabah, tangicah in lahni bluzi. Slečem še to in brskam za opremo v torbi, aja še nogavičke bo treba slečt…. Oblečem moj top in trenerko, nogavice in športne copate. A sem v redu, ga vprašam. Gleda me, molči, nato reče ‘pismo si dobra baba, koliko časa pa hodiš na fitnes’. Nič mu ne rečem, kot vsaka ženska tudi jaz nisem zadovoljna s svojo postavo. Vstane in se mi približa, udariva debato, kaj bi rada, naredil mi bo program, po katerem bom delala, pa saj sem mu že rekla, da me motijo premalo močne in čvrste noge in zadnjica. Kot prava športnika oba dobro veva, da moraš telo najprej ogreti in raztegniti ude oziroma mišice. Pomaga mi pri raztegovanju, oh, kako čutno se me dotika, čuti moje vibracije, … Greva na naprave, pri vsaki vaji se me dotika, hoče občutiti vsako mišico posebej, da mi lahko svetuje. Malo se mi zatakne pri nožnih primikalkah in odmikalkah, sploh pri prvih. Seveda govorim o t.im. ginekološkem stolčku, katerega se praviloma ženske v fitnesih izogibajo. Primikalke so na notranji strani stegen zgoraj, tudi te želi občutiti, strah me je, da bo začutil, da sem vlažna, ne bi se rada izdala…. Ne morem več, živci me izdajo, začnem se smejat, pravi naj bom resna, ne morem. Pri odmikalkah poklekne pred mano in me drži za stegna, oziroma za zunanji mišici odmikalki. Ni treba reči, da zadeva postaja vroča in to čutiva oba. Izgovorim se, da me te mišice bolijo, rada bi namreč malo pospešila zadeve, ker sem hudo potrebna, ja, priznam. Poda mi roko, dvigne me in odvede na blazine, pogrne brisačo, pravi naj si slečem top, da me bo lahko zmasiral; to namreč kot dolgoletni špotnik obvlada. ‘Počakaj, takoj se vrnem’. Čakam. Slišim lahno glasbo, vrača se, v roki ima dva kozarca in še nekaj. Poklekne k meni, v posodi z ledom ima dva šampanjca. Ja seveda pri vadbi je treba pit, če ne, telo dehidrira. Nazdraviva, pred kratkim je imel rojstni dan, mi reče, čestitam mu, lahko se poljubiva, kot bi naju oba bilo strah, ker oba čutiva, želiva isto. Uležem se na trebuh, usede se mi na stegna, da mi lahko masira hrbet in … Oh, kako ima močne roke, oohhhh, kako mi paše, samo tako močno razvite športnikove roke vedo, kaj paše razbolelim in napetim mišicam,…. Rečem mu ‘paše mi’. Masira mi zadnjico, noge, pa spet hrbet, žejen je, ponudi še meni, obema je vroče, tudi glasba doda svoje, najraje bi ga kar naskočila, res. Ko mi masira noge, se dvognem na komolca, prsi mi prosto obvisijo. Vabim ga, vem, da bo pogruntal. Še vsak je. Roki se vračata na hrbet, ‘oh, kako imaš lep hrbet, sploh trapezne mišice imaš zelo lepo razvite’. Pa si mislim, pusti ti moje trapezne mišice, jaz bi raje, da bi mi zmasiral tiste, ki jih pridelaš z metuljčkom. Njegovi prsti drsijo vse nižje, objamejo moje prsi, moji dojki, objame ju s rokama, čutno, nežno ju masira, ‘daj obrni se okrog’. Obrnem se, usede se na moj trebuh, ‘oh, kako imaš lepi dojki’. Pustim mu, da si jih vzame, previden je, rad bi šel dlje, ne upa, ne še, všeč mi je. ‘Trebušne imaš tudi popolne’, ah ti moški, kaj vse bi rekli ženski, da bi jo dobili. Naj mu bo, si mislim. Žejna sva, malo se nama že pozna, smejeva se, oba sva napeta,.. Dvigne se in poklekle med moji nogi in ju masira, razteguje,… Roki, mu zdrsita me moje mednožje, zastokam, ahh….Reče mi ‘želim si te, kolk me rajcaš, prava mrha si’. Pokrije me s svojim telesom, poljublja po prsih in trebuhu, z rokama ga držim za lase, glavo mu potiskam vse nižje, daj zarije se v mojo muco, daj, toliko časa si me rajcal, kuhal, daj, pridi, vzemi se me, daj…… Ne še. Pijeva dalje, smejeva se, zelo sva sproščena. V usta vzame led in mi z njim riše po telesu, po muci, mrazi me, a mi paše. Liže me, strastno me liže, raziskuje me s prsti, …. Prekinem ga, posadim ga na napravo, kjer ga lahko vklenem, presenetim ga. Uležem se nazaj na blazino in se samozadovoljujem, sama nadaljujem kar je začel, revež obe roki ima vklenjeni, prosi me, naj mu ne delam tega, meni prihaja, pride mi prvič,…, želim si ga, usedem se mu v naročje in se drgem ob njega, divje se poljubljava, željan je, divji je kot zver, kot plenilec, ki ga je uklenil njegov plen, … ‘Daj sprost mi roki, prosim te, ne delaj mi tega’, ne še, sedim v njegovem naročju in se drgem na njegovem tiču, prihaja mi drugič…. Roti me, da ga spustim, ne še! Spustim se na kolena in ga slečem, vzamem si ga v usta, sesam mu tiča, zarijem si ga globoko do grla, čutim, kako njegova medenica trza, vpije, prosi, da ga spustim… Ves je razgret, strah me je, a ga osvobodim. ‘Prasica, zdaj boš pa dobila svoje’, grobo me porine na klop in mi me porine od zadaj, boli me, tako je grob, grobo me nabija, s prsti me draži, spet mi prihaja… Prekine, nasloni me na ripstol dvigne obe moji nogi in si me vzame v objemu, ah, kako me boli, vse dile ripstola čutim na hrbtu. Grize me po vratu, po dojkah, surovo me nabija, preklinja, …, upočasni ritem, gleda me v oči kot divja zver, ki si želi moje krvi, zamiži, odklopi se, vem, da je tam, globoko diha, čutim da mu prihaja, tudi meni, že… Ne vem v katero. Utrujen je, skoraj padeva po tleh, še tako mogočne mišice, ampak ne more me več držat v objemu. Vrneva se na blazino, utrujena, žejna,.. Malo zaspiva, čez časme prebudi, češ, ostalo je še malo šampanjca, jutra še ni, torej imava še čas. Oprhava se, kapljice vode zopet polzijo po stenah…..

Huh, pol leta brez seksa…??? A se gresta igrico “kako postati nuna”? 😉 Malo težko ga razumem, ampak jaz bi se večkrat odpravil domov, pa ne zaradi ljubezni ampak predvsem zaradi fuka… 😉

Sicer pa se meni zdi fitnes preveč ustesnjujoč. Raje jo spravim najprej na večerjo, kjer ji lepo in naravnost povem, da je prasica, potem pa odpeljem v hotel, rezerviran izključno za kurbe… Le kaj bi si mislila? 🙂 No ja, lepo bi ji razložil, da zadrga na mojih hlačah ne zdrži vseh pritiskov…

Btw, nekako me daje občutek, da si spodaj spet vsa mokra 😉 ?

Pa še en btw: za kaj več mi boš morala pa poslati svoj mail ;-), hihi…

pozdravljen plemeniti, ti si mal slabo prebral. pol leta brez? ah, kje pa. 12.12.2004 pa do sedaj pa ni pol leta, nekaj manj pa je res. zakaj pa fitnes ne? a ti samo v postelji? sem mislila, da si bolj ‘svoboden’. pa priden bodi.

aja, še to. mi je pa všeč tvoj način, pristop, podoben mojemu. a ti bi ji kar rekel na lepi večerji, da je prasica. ja, to se popolnoma ujema. 🙂

uf koliko časa si tole pisala?
kot na kakšni psihoterapiji:) kako to da še vedno nisi podlegla fuku ?
a ne boš in boš čakala aprila?

ja, dragi svetilnik, čakala bom do aprila, točneje do konca aprila. še kaj?

Aviv,

odlična zgodbica… so mi odplavale misli…

upam, da kdaj napises se kaksno.

lepa zgodbica.
nič drugega, nima smisla ker nisi za akcijo tako ali drugačno.
npr da mi odplešeš striptis.:)

Super!

Fitnes ne, ker je vse preveč podobno mučilnici ;-). Svoboden pa verjetno bolj kot ti 😉

ti, da si bolj svoboden od mene? dvomim. zakaj tako mislis?

a si se nisi nasel kaksno drugo za akcijo? zakaj glih jaz? pismo, saj nisem edina. kaj te muci?

ah, dragi dami, kaj naj, res je kot ugotavlja kren, da me spet malo meče. bom pa še kakšno napisala, samo da se spet mal baterije napolnijo. pismo, ugotavljam zakaj je tale forum zadnje čase tako prazen. kakšna ideja? po mojem smo (bili) preveč konkretni, stvari so šle predaleč, nič ni več skritega, torej ni nič več novega in zanimivega. mogoče se motim, ampak mislim, da je s tem forumom konec. ali pa ne?

Za to si moram pa čas vzet in lepo počasi prebrat

Mater, tole je pa spet bilo nekaj! Če zbereš aviv, vse kar si tukaj napisala, bo zadeva razgrabljena, zagotavljam ti! Uf uf uf!!!

Aviv, maš cajta, pa še da se ti. Čestitke!
A zaupaj mi no, kako, da tebe Primož ne zbriše (veze in poznanstvo, ha ha?) ali je čar v zgodbicah?
Če veš, pa le povej, ja?

pozdrav

imam že dve novi ideji, me pač meče, ker sem potre*na…

Alo backa. Da bi me Primoža zbrisal??? Prvič slišim. Se tebi to dogaja? Ne, nobenih vez nimam. In zakaj? A je preveč direkt?

Pojma nimam zakaj, no, mogoče misli (kot je napisal kren), da preveč debatiram kako bi pa kje bi pa….ne vem točno. Ja, v petek je zbrisal eno zadevo. sem mislila, da mogoče veš pravila.
lp

Aviv, nič drugega nisva pisala kako bi ga dala not, pa ven, pa spet not pa ven….

Oh, ja, to bi rada, ljubi moj!!! samo s tabo!

Se pogovarjala?

Se ljubila…..

Na, že spet pokonc! haha
Zanima me ali tudi drugi morajo na PP, če te berejo

New Report

Close