Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu dejmo še eno fukiš…

dejmo še eno fukiš…

Res, ljubi? Poskrbel zame? Najrajši te imam!

Backa, kako to godi!

Ma sj ti jo nikol nism hotu speljat, razen če je že to preveč, da se mal pomenim z njo. Lahk tud neham;-))))

Res si priden fantek!

SAJ NI MENI TO KAKŠNA TEŽAVA DA BI BILA TI PREHUDA .
Dejstvo je da s eme izogibaš v fizičnem kontaktu-spoznavanju in ne vem zakaj.Kot da se bojiš same sebe.Ne ksrbi ne bom te nategnil če tako hočeš pa četudi bi skakala po meni. In to mi gre na jezo ta tvoja “bla bla” v resnici pa si nezmozna in se ne upas nič. A ti bo pizdica vstran padla če greva na drink npr? Vidis kaj je brezveze.Enim je tole blebetanje dovolj meni pac ne.

Ja, samsung, a ti bi se mal pomeil z mano? Pa, kaj, ne gre al kaj?
Boš raje kar nehal, ha ha???

a mene pa nič več, ljubček?

Seveda te, ti to veš

Lej, Svetilnik, ne hodim na drinke, ker nikol nisem, ker to ni v moji navadi. Bojim se nikogar, še najmanj sebe. Mi pač ni do pijanskega vzdušja, ki vlada po slovenskih oštarijah. A je s tem kaj narobe?

jaz nisem alkoholik, ne hodim po gostilnah, ne pijem alkohola razen enkrat na leto-za novo leto pol deci šampanjca-, ne kadim, ne piojem kave, se ne drogiram, ne uživam teh substanc, mišljeno je bilo čisto normalno, da bi šla na eno pijačo, lahko na hamburger, lahko na vrh nebotičnika gledat ljubljano, na ljubljanski grad na en sprehod, v kitajsko na eno večerjo, v savno na eno druženje, v bazen plavat, na eno masažo za hrvet,na eno pico v lokal kjer ne kadijo .Ali kaj podobnega.ali pa kar tako na vlak do kopra pa nazaj.
kar tako za dobro družbo in da te spoznam. rad bi te spoznal, videl.to je vse.
še kaj ni jasno?
pohvalno da ne hodiš na drinke po gostilnah in se zakajaš.

Aviv ti si fukiš!

zakaj? kaj to pomeni? sem samo mlada romantična ženskica, polna čustev in sex na dveh nogah. kaj je s tem narobe? rada sem ženska, zapeljiva in izzivalna. torej?

New Report

Close