Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delovna akcija – Auber

Delovna akcija – Auber

Tukaj nekaj ne stima. Stanovanje sploh ni njuno, temvec jima ga je dedek odstopil v uporabo. Oce je imel v tujini podjetje, da so lagodno ziveli. Prej so pa ziveli, kje? Mama prihaja 4× na teden. Mama pa zivi, kje? Trije si niso sposobni pocistit stanovanje. Zivijo med podganami in iztebki. Predvidevam, da ta podgana, ki smo jo videli ni edina v hisi. Obstaja pa se druga moznost, da je bilo vse skupaj nastavljeno zaradi vecje gledanosti.

    Se Ana je ostala brez besed, ko je videla wc. In kje sploh živi mama, s kom? Jaz imam občutek, da živijo skupaj, to stanovanje pa bodo oddajali. Tudi ne verjamem, da punca sploh študira. Vedeli so, da v Italijo nihče ne bo preverjal. Kdo pri zdravi pameti bi se odločil za študij kjer porabiš 6 ur na dan samo za vožnjo?? Da o stroških ne govorim. Bi pac šla študirati v Ljubljano ali na Primorsko.

Delovna akcija vse prej preveri.

mene bo počasi minilo gledati to oddajo- pa ne bom več obsojala družin, ker se mi zdi pop tako zlagan,da je mogoče čisto vse nastaviti zaradi scenarija – pri njih vemo kako to gre z raznoraznimi glasovanji že…  to je taka prav res komercialna manipulativna televizija

ampak vedno bolj je očitno da se v teh zgodbah marsikaj zelo prireja, dela se raztegujejo,da  se čimmanj dnarja porabi, oddaja in gledanost pa da je…

edini top njihov šov, ki ga pogrešam mi je bil zvezde plešejo – tiste plese sem res rada gledala… to gledam samo ker mi je zanimivo videti kako prenovijo in bom od zdaj naprej samo še prevertela, ker  mi je prav ogabno kaj se gredo ti ustvarjalci…

Tudi Ana je svojega dnarja vredna, se mi zdi.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7891, 25.03.2024 ob 09:47
    Se Ana je ostala brez besed, ko je videla wc. In kje sploh živi mama, s kom? Jaz imam občutek, da živijo skupaj, to stanovanje pa bodo oddajali. Tudi ne verjamem, da punca sploh študira. Vedeli so, da v Italijo nihče ne bo preverjal. Kdo pri zdravi pameti bi se odločil za študij kjer porabiš 6 ur na dan samo za vožnjo?? Da o stroških ne govorim. Bi pac šla študirati v Ljubljano ali na Primorsko.

 

Ja, to z Italijo sem tud sama pomislila…verjetno sploh ne hodi na fax, ampak neki kao riše, neke obraze in kelnari.

pa to že celo večnost govorim tistim, ki jamrajo, kako težko je do stanovanja priti. Kupiš neko podrtijo in potem se prijaviš na takšno akcijo in voila. Pa še nič ne gre iz vaših žeepov,  zakaj se potem usajate nad neko moralnostjo?

Dajte ne secirajte čisto vsega!

Oddaja je luštna za v nedeljo zvečer. Si vesel, ker vidiš, da imaš doma ok, da ti ni najslabše in si zadovoljen, ker bo še nekdo drug vesel.

Jaj, kako, zakaj pa nima smisla ugotavljati.

Pravičnost?

A ste rex tako naivni, da v svetu vlada pravičnost?

Pa če se potrudiš, si težko povsem pravičen!!!

Odgovor na objavo uporabnika
Dejte no, 25.03.2024 ob 10:32

Dajte ne secirajte čisto vsega!

Oddaja je luštna za v nedeljo zvečer. Si vesel, ker vidiš, da imaš doma ok, da ti ni najslabše in si zadovoljen, ker bo še nekdo drug vesel.

Jaj, kako, zakaj pa nima smisla ugotavljati.

Pravičnost?

A ste rex tako naivni, da v svetu vlada pravičnost?

Pa če se potrudiš, si težko povsem pravičen!!!

jaz ne bom ocenjevala pravičnosti  in izbora – ker dejstvo je da ne dajemo ničesar zraven, dajo sponzorji..

moti pa me ravnanje medija, ki se mi zdi neiskreno, zavajajoče,da vse zavito prikaže za namene gledanosti, klikov… torej moje kritike letijo  bolj na pop – ne zaradi izbora ampak zaradi načina kako delajo oddajo, kaj v njej prikazujejo, na kakšne načine, itd. Pop se mi zdi vedno bolj hinavski medij – se vidi tudi s cenzuro ki jo izvajajo pod njim izbranimi članki… pač njihov odnos in nespoštovanje gledalcev, za katere se mi zdi,da nas imajo za neumne, to mi je mimo

resnici na ljubo glede izbora – nikoli ne bi pravično izbrali za vse – vedno bi se našel nekdo, ki bi imel kaj za povedati, tako da tega ne komentiram, ker kot rečeno je najbolj stvar sponzorjev, nikakor mene… ne glede na to koga izberejo, jaz nisem dala nič zraven.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5495, 25.03.2024 ob 09:49

Delovna akcija vse prej preveri.

Ubistvu ne. Govorijo, da, ampak v realnosti se nic ne preveri.

Oddaja je zgubila kompas. Ni niti lustna za gledat v nedeljo zvecer, kjer ti morijo z nekimi zankami za vrat, podganami, usranimi skreti .. A smo res tak narod, ki si boosta ego s tem, ko gleda kao reveze in si rece Sej men pa sploh ne gre slabo.

Oddaja je postala reality show, norca se delajo z ljudi, z gledalcev.

Prenove so delane vse po istem kopitu.

Produkcija, uredniki, casting ekipa, kreativni vodja, to so ljudje, ki so krivi za ta podn od oddaje.

Popu so pa itak vazni samo kliki in govorenje o oddaji, ker jim to prinasa samo kes.

Zadnji dve sezoni sta taka farsa, zlagane zgodbe, slabe prenove … Ljudje pa z IQjem povprecne zimske temperature pa to gledajo in ploskajo.

Berem komentarje po fb in večina obsoja mamo, ker je kao zapustila otroka. Otroka sta se sama odločila, da ostaneta z očetom (ker je za razliko od mame služil in ker pri mami, ki se zase nima nista hotela biti), prav tako sta se po njegovi smrti sama odločila, da ostaneta v tem stanovanju (zaradi bližine dela in šole kao). In tudi ne razumem zakaj bi morala mama čistiti za njima. Za dvema mladima, zdravima človekoma, ki imata čas spilati igrice in slikati. Meni se z mamo ne zdi kaj narobe, bila je iskreno vesela, med delovno akcijo sta očitno tudi živela pri njej, tako da ne gre za to, da ju ona ne bi hotela, ampak da onadva nočeta biti pri njej. Ker jima očitno ustreza, da živita v svinjariji, da delata kar jima paše, da ju noben ne priganja k delu. Da sem jaz njuna mama bi jima dala ultimat – ali si bosta pospravila in počistila ali pa me v svoji podrtiji več ne vidita.

Ostala sta tukaj, ker je baje bližje šoli in faksu. Bližje faksu oddaljenemu 3 ure vožnje? A mati priletela prej kot v 3eh urah. In zanima jo, kdaj bosta lahko šla nazaj. Da ne bi slučajno bila predolgo pri njej?

O wcju pa sploh ne bi izgubljala besed. Kaj takega ne vidiš niti na javnih straniščih. Niti vode nista sposobna spustiti za sabo. In zdaj naj mama podpira njuno lenobo in hodi cistit drek za njima? In ne bi o tem kako nimata časa, razlika bi bila že če bi nalila notri čistilo.

Ne vem, kaj je v tej zgodbi res in kaj ni!  Prepričana pa sem v eno pa eno…da je družina, kateri se bo prenovilo  oz. uredilo stanovanje, seznanjena s prihodom voditeljice in snemalne ekipe, tako, da tisto zaigrano presenečenje, ko jim povedo, da jim bodo prenovili, mi je čist mimo.

Vem, da ta mladima ni lahko živeti sam (če mati res ne živi z njima??!!) ampak oba imata dve zdravi roki in nogi in bi res lahko tisto navlako, ki je po njuni hiši, odstranila. Pa tudi prostore bi lahko počistila vsaj na grobo.

Ne vem,no, mene bi bilo sram, da cela Slovenija vidi moj usran WC in vso tisto navlako. Njiju očitno ni. Če bi oba žrtvovala le 15 minut svojega časa za pospravljanje in čiščenje (pa tudi matka bi lahko malo priskočila na pomoč) na dan, je to najmanj  30 minut dnevno…in sem prepričana, da bi v dveh tednih bili prostori čisti in pospravljeni.

Vem, da nekateri ne zmorejo moderno urediti svojih bivališč, ampak za umazanijo in navlako, pa ni opravičila in me ne bo noben prepričal v nasprotno!!

 

 

Če bi bil njun oče vsaj malo sposoben, bi jima tapustil kulturno, manjše stanovanje. Me prav zanima,  kje in kako so živeli prej, kje živi ta njuna mati ?

Odgovor na objavo uporabnika
Aljo, 25.03.2024 ob 13:23

Če bi bil njun oče vsaj malo sposoben, bi jima tapustil kulturno, manjše stanovanje. Me prav zanima,  kje in kako so živeli prej, kje živi ta njuna mati ?

Ne opravičujte, da nimata časa in da jima je vseeno. Take štale še na taborniških taborih nimajo, pa so zunaj in se blato tudi kam zanese itd. Ampak je veliko bolj spodobno kot v tej bajti. Kao v tist prostor s crknjeno mišjo ne hodita, ker je tam umrl oče. Dajte no. A kuhinja je kar izginila in stvari so se same nametale noter? Tale zgodba je res čudna.

Zakaj sploh gledate tako sranje od oddaj?

Že od vsega začetka je vse zlagano, scene prirejene, obnove bolj kot ne leve, brezvezne, celo poslabšajo včasih prostore…

Vsi  akterji so za pa evrčkov nabran ološ iz kraja , se delajo bolj revčke od revčkov…..ja pa ja de.

Lenuhi, paraziti, lažnivci.

To paše na tv , na take kot pop pa sploh.

Res ste ubogi tisti,ki verjamete, da je to resna, pošteno preverjena, pomoči potrebnim namenjena oddaja.

Ta Ana pa…..ne rečem raje nič. Se lepše sliši.

Odgovor na objavo uporabnika
ni bil ta, 24.03.2024 ob 21:44

Ne znate še počistit, pa tudi časa nimata, če sta oba v šoli.

Me pa čudi, kako da jima mama ne pomaga, če prihaja 4 x tedensko.

WC je bil res obupen.. Upam, da bosta vzdrževala prenovljeno. Da ne bo v pol leta spet tak.

Ko sem imela 22 let sem se poročila, skrbela za otroka  in dom in hodila v službo. Dekle je že odraslo in bi si z bratom lahko počistila in skromno opremila. Akcija ta teden  je en velik nateg, žalostno pa je da imamo ogromno ljudi ki so res potrebni pomoči, kjer je bolezen pa ni nikogar da bi pomagal.

Ubogi bedniki:  –  BEDAK je  TISTI KI si jemlje pravico takih komentarjev brez da pozna resnico.

Raje bodite tiho, če ne poznade cele zgodbe družine.

Jaz jih namreč poznam od vekomaj (prekleto dobro poznam zgodbo)  in vsak dan vidim, skozi okno.

Res je hiša več stanovanjska v kateri živi nono (kod so povedali) . Po svojih močeh jim pomaga in jim ko so bili v stiski  pomudil prostore, katere si žau niso uspeli urediti .

Zgodbo so predstavili še v lepši obliki kakor je v resnici.

Nikoli ni živel tu noben brezdomec,… ja no oni so bili tej brezdomci.  In stanovanje je bilo ko se je oče vrnil domov že v slabem stanju in se je trudil z obmovami. Vendar izdalo ga je zravje in finance nato pa….

Žau se strinjam z vami, da za čistočo bi lahko malo bolj poskrbela.

Je pa nono pred časom imel deratizacijo, ker je v bližini hlev in kar nekaj glodalcev.

Očitno se je ena miš želela skrit in končala tam.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10096, 25.03.2024 ob 15:37

Ubogi bedniki:  –  BEDAK je  TISTI KI si jemlje pravico takih komentarjev brez da pozna resnico.

Raje bodite tiho, če ne poznade cele zgodbe družine.

Jaz jih namreč poznam od vekomaj (prekleto dobro poznam zgodbo)  in vsak dan vidim, skozi okno.

Res je hiša več stanovanjska v kateri živi nono (kod so povedali) . Po svojih močeh jim pomaga in jim ko so bili v stiski  pomudil prostore, katere si žau niso uspeli urediti .

Zgodbo so predstavili še v lepši obliki kakor je v resnici.

Nikoli ni živel tu noben brezdomec,… ja no oni so bili tej brezdomci.  In stanovanje je bilo ko se je oče vrnil domov že v slabem stanju in se je trudil z obmovami. Vendar izdalo ga je zravje in finance nato pa….

Žau se strinjam z vami, da za čistočo bi lahko malo bolj poskrbela.

Je pa nono pred časom imel deratizacijo, ker je v bližini hlev in kar nekaj glodalcev.

Očitno se je ena miš želela skrit in končala tam.

 

sploh se ne gre, kaj je res in kaj ne. Ceprav je zgodba tko tko … Ampak, okej, recmo, da je resnicna.

Ampak, da imas tako umazano in da mama dovoli, da se zivi v taksem? Ne vem, no, cistilo za WC je en evro, pa tista boga scetka. Pac, zlijes, podrgnes in je to to. Enkrat tedensko pa ja lahko to storis.

Tudi posesati ni neka znanost. Ce ju fotr ni naucil reda, naj ga pa njuna mama. Pa poraba sestih ur za solo? Resno? Pa za faks, ki je v LJ na bistveno visjem nivoju. Pa je celo tri ure blizje. Ne vem, ce moras zgodaj vstajati, da se tri ure vozis na faks, potem imas neko disciplino. 6h na vlaku je za ucenje, cez vikend pa ja lahko s scetko poscetkas WC.

Pa 22 ni tako mlada doba, da ne bi poznala reda. Niti 19, ko je ostala brez enega starsa. Ce se zna naliciti pa pofenat, madona, da bo znala tudi metlo vihtet.

Delovna akcija je zal samo in izkljucno samopromocija ostarele pevke. Ker ima samo ona, poleg popa in produkcije, koristi od tega. Ker drugace bi lahko pela samo na gasilskih veselicah za porcijo pomfrita.

Moja hči je 7 razred in njena naloga med drugim je, da med  vikendom čisti kopalnico, med tednom pa jaz.

Če se je ta družina izpostavila samo zato, da bo dobila prenovljeno stanovanje in ga bodo potem  oddajali turistom, potem je ta oddaja en velik nateg. Ali pa ima ta družina dobre veze in je vse samo predstava za neumne gledalce. Bi bilo dobro slediti, kaj se bo v prihodnje dogajalo s tem stanovanjem.

EDini glas razuma med vsemi debilnimi komentarji tu gor….bravo za zapisano….ostalim debilom pa …le pazite da se ne ugriznete v jezik…vas bo pobralo od strupa

Je pa moj spis namenjen za anonimno 10096…..jebeno citiranje

O, to pa to?  Saj ne morejo tvegati nobenih tožb. Mene zanima nekaj drugega. Zakaj  je koncept te oddaje tako beden? Zakaj tako slab scenarij? Zakaj tako bedne  prostorske rešitve. Ni potrebno biti arhitekt, da vidiš kako na levo roko in šlampaste so rešitve. Marsikaj bi se dalo rešiti za manj denarja in bolj domiselno. Popovci izboljšajte DA. Nismo vsi bebčki, da bi padali na take prozorne zgodbice. Velja za celotno DA, ne samo tokratno.

Zgornji komentar je za:

Delovna akcija vse prej preveri.

New Report

Close