Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Delovna akcija – Auber

Delovna akcija – Auber

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 25.03.2024 ob 19:15

Je pa moj spis namenjen za anonimno 10096…..jebeno citiranje

Kdaj bo delovna akcija pri tebi terba lula cezar in bebo kuri?

Najlažje je s privoščljivostjo in zlobo pametovati. Ob sreči seveda, da vam nič ne manjka. In naj tako ostane, druge pa, ki so v kakršni koli stiski ni lepo obirati. Za vsak zakaj je nekaj ali nekje zato. Bodite srečni, da niste ta dva otroka ali vaši otroci. Res ne izgleda lepo, bo pa po prenovi bolje. Pa vso srečo vsem v stiski. 

Odgovor na objavo uporabnika
Zase se brigajte, 25.03.2024 ob 22:45

Najlažje je s privoščljivostjo in zlobo pametovati. Ob sreči seveda, da vam nič ne manjka. In naj tako ostane, druge pa, ki so v kakršni koli stiski ni lepo obirati. Za vsak zakaj je nekaj ali nekje zato. Bodite srečni, da niste ta dva otroka ali vaši otroci. Res ne izgleda lepo, bo pa po prenovi bolje. Pa vso srečo vsem v stiski. 

Bravo in hvala za ta zapis!

 

Oddali stanovanje? A ves da preden ti delavna akcija prenovi more biti stanovanje napisano nate (torej lio) in si zavezan da zivis tam nevem kolko let tocno? in a ves da so hrvatini 3minute stran od italjanske meje in otroci hodijo ze v vrtec in solo italjansko v sloveniji in jim je posledicno lazje studirat v tem jeziku? kako se vam da obadat z otroci in kako ste lahko tako nevosclivi

Vi ceste da je tv narjen da naredi šou in zgodbo? a bi vrjamete in wcju in misi kako ste naiuni…wc imata drug in teg nista uporabljala ker ima ne dela drugi wc ki ga uporabljata jima niso prenovili zato ga tudi posneli niso…ne bodite tako naiuni

Odgovor na objavo uporabnika
Ma kar neki…, 25.03.2024 ob 07:47

Vse lepo in prav, tudi v tem sočustvujem, in verjamem, da sta reveža, ker jima je nepričakovano umrl oče, vendar se mi dozdeva, da bomo kmalu kje brali, da se to stanovanje, oddaja v turistične namene.

Sicer ne vem, koliko znaša znesek penzije po očetu in dekletinega dodatnega dela, vendar dvomim, da si lahko, samo s tema dohodkama, privoščita samostojno bivanje (tekoči stroški), v tem stanovanju.

Ob tem on obiskuje srednjo šolo in ona se štirikrat na teden, vozi iz Trsta v Pordenone na študij (16 dni x 31,40€ = 502,40€ + avtobus do Trsta). Kot, da v Sloveniji nimamo notenih dobrih fakultet.

Ja. Če bi šla npr v lj bi ji bilo blize

Umazano katastrofa saj nista dojenčka

Odgovor na objavo uporabnika
Civis mundi, 25.03.2024 ob 20:25

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5495, 25.03.2024 ob 09:49

Delovna akcija vse prej preveri.

O, to pa to?  Saj ne morejo tvegati nobenih tožb. Mene zanima nekaj drugega. Zakaj  je koncept te oddaje tako beden? Zakaj tako slab scenarij? Zakaj tako bedne  prostorske rešitve. Ni potrebno biti arhitekt, da vidiš kako na levo roko in šlampaste so rešitve. Marsikaj bi se dalo rešiti za manj denarja in bolj domiselno. Popovci izboljšajte DA. Nismo vsi bebčki, da bi padali na take prozorne zgodbice. Velja za celotno DA, ne samo tokratno.

Ker je slaba ekipa v zunanji produkciji. Ce imas slabega kreativnega vodjo in slabe urednike, ki nimajo niti malo kreativne zilice in zelo skop nabor idej, potem je rezultat tak kot je.

Oddaja je postala oglasna deska voditeljice, ki skozi TV reklamira brende, katerih obraz je sama. Od uhanov do oblacil. Tudi preveckrat se v oddaji pojavijo njeni znanci.

Zadnji dve sezoni so menjali arhitekta, ker prejsnji ni odgovarjal Ani.

Pop bi moral obvezno menjati produkcijo ter arhitekta, ker ne samo, da so arh slabe, tudi interier je slab.

Odgovor na objavo uporabnika
Drugo mnenje127, 25.03.2024 ob 22:49

Bravo in hvala za ta zapis!

 

Otroka imata mamo! In dedka! Nista sama na svetu! Morala bi dobivati neko vrsto soc pomoci ter alimente s strani mame, ce ne zivita pri njej. Ce si privosci solanje v Italiji, jima nic ne manjka. Gre se samo za slabo vzgojo matere in izkoriscanje DA, ker nima nobenh zgodb, kar se vidi ze zadnjih par sezon, da so jim prenovili vikend. Noben normalen clovek ne bi dovolil, da otroci spijo med podganami. Sori.

Pa govoriti, da drugi nimamo tragedij. Vsak nosi svoj kriz, na bruhanje mi gre pa to izkoriscanje vsega in svacega.S amo zato, ker sta lustna pa mlada.

Kje so tiste prenove, ki jih je voditeljica obljubljala lansko leto? Kje so pomoci drustvom? Ogromno raznih organizacij se prijavi, pa se jih skensla.

Sori, zame je ta show zasel s poti. In ekipi toplo priporocam, da bodo kot podgane in naj cim prej zapustijo to potapljajoco se ladjo

Mene pa zmoti to, da oni vedo točne mere oken. Ker pripeljejo jih npr drugi dan obnove. Ne me farbat, da v enem dnevu naredijo okna za celo hišo. Tale oddja je samo, da Ana Praznik denar vleče, par firm se znebi pohištva, ki nikogar ne zanima oz kakšnih starih razstavnih eksponatov in si s tem reklamo dela.

Katastrofa!

Ne vem, kdo je izbiral družino. Strinjam se s tem, da ta družina nikoli ni tam živela. Več kot očitno je, da so oddajo izkosistii v svojo korist. Upam, da se zavedajo, da s takimi rečmi ni heca.

Odgovor na objavo uporabnika
Pery585, 30.03.2024 ob 07:03

Katastrofa!

Ne vem, kdo je izbiral družino. Strinjam se s tem, da ta družina nikoli ni tam živela. Več kot očitno je, da so oddajo izkosistii v svojo korist. Upam, da se zavedajo, da s takimi rečmi ni heca.

Ne bodite vendar tako zavistni tema ubogima otrokoma. Dovolj je, da sta izgubila očeta.

https://cosmopolitan.metropolitan.si/zvezde/domace/delovna-akcija-pop-tv-prenova-lia-jan/  

 

hmmmm…..no če se dotaknem Sony Play stationa ,nimajo pa zrihtanega ogrevanja,tle nekej ne štima,pa v kuhinji kjer je umrl oče,ne hodijo,newem zakaj je v kuhinji električni skiro,če pa ne hodijo v kuhnoVerjetno res rabijo apartma za oddajanje.ejejejeejj

Odgovor na objavo uporabnika
vsevedi smodlakec, 30.03.2024 ob 20:43

hmmmm…..no če se dotaknem Sony Play stationa ,nimajo pa zrihtanega ogrevanja,tle nekej ne štima,pa v kuhinji kjer je umrl oče,ne hodijo,newem zakaj je v kuhinji električni skiro,če pa ne hodijo v kuhnoVerjetno res rabijo apartma za oddajanje.ejejejeejj

Tako je. Kje si pa kuhata, ce ne hodita v kuhinjo? Ne delujeta mi shirano. Pa kdo ji placuje solnino na it fakulteti?

Zgubila sta oceta, se vedno pa imata MAMO, ki en qrc naredi za njiju, ce dovoli, da sta zivela v takem.

Prejsnjo oddajo ste pribijali na kriz mamo, ki je zapustila otroka (verjetno zato, da si je resila zivljenje), tukaj je pa kul, ce je pac mama tam nekje, otroka pa spita med mismi in na hladnem.

Oddaja mi je všeč . Všeč mi je, da so našli ta dva mladiča, ki živita improvizirano v tej hiši.

Komaj čakam, da danes vidim kako jima bodo uredili. Privoščim jima!

Zmotilo me je samo, da so jima znižali strop.

Ni zastonj visok strop v tem podnebju. Pa še elegantno deluje.

Škoda res, da tako improvizirajo s temi knaufi, da potem zadaj vlečejo nove inštalacije.

V enem prispevku je bilo povedano, da si skret in kopalnico delita z dedkom v zgornjem štuku. Jaz iskreno mislim da tudi živita tam in da je tole spodnje neurejeno stanovanje zdaj samevalo, zdaj pa jima bojo pač zrihtali.

Poleg vseg naštetega imam namreč še en dvom v resničnost te zgodbe. Študira programiranje, a je kdo kje videl računalnik? Ali veliko študijsko mizo? Študentje programiranja pač nimajo kakega malega laptopa ki ga skriješ v torbo. Ampak običajno  saj zelo velik  monitor in zelo zelo zmogljivega stacionarca ali vsaj zmogljivega laptopa (ki pač ni majhen). Ponavadi več monitorjev ali en velik ukrivljen monitor. Tega ni bilo nikjer. Zato mislim da sta onadva lepo naseljena zgoraj pri dedku. Te luknje pa že dolg noben ne uporablja.

Odgovor na objavo uporabnika
Jablo, 31.03.2024 ob 11:39

V enem prispevku je bilo povedano, da si skret in kopalnico delita z dedkom v zgornjem štuku. Jaz iskreno mislim da tudi živita tam in da je tole spodnje neurejeno stanovanje zdaj samevalo, zdaj pa jima bojo pač zrihtali.

Poleg vseg naštetega imam namreč še en dvom v resničnost te zgodbe. Študira programiranje, a je kdo kje videl računalnik? Ali veliko študijsko mizo? Študentje programiranja pač nimajo kakega malega laptopa ki ga skriješ v torbo. Ampak običajno  saj zelo velik  monitor in zelo zelo zmogljivega stacionarca ali vsaj zmogljivega laptopa (ki pač ni majhen). Ponavadi več monitorjev ali en velik ukrivljen monitor. Tega ni bilo nikjer. Zato mislim da sta onadva lepo naseljena zgoraj pri dedku. Te luknje pa že dolg noben ne uporablja.

Ma lej kakorkoli že je. So povedali v odzivu na POPtv, da je “zadeva s to družino veliko bolj kompleksna” in več ne morejo povedat. Razumem, ni vse za v javnost.

Ampak, če smem povedati svoje mnenje. Sem mati, babica in ne glede na vse, svojih otrok ne bi nikoli pustila v takem svinjaku. Naj bodo tudi polnoletni. Saj ne trdim, da imam prav. A po drugi strani so to NJENI (MOJI) otroci, ki sem (sva) jih vzgojila. Ker otroci so v veliki večini odraz naše vzgoje, zgledov in tudi zahtev. Naj jima uredijo, da bosta zaživela v ČLOVEKA VREDNEM okolju in ne v neki čumnati usrani od vrha do tal.

Mati pa naj ostanejo, tam kjer so zdaj.

Vidim, da pohlepni žabarji že cepetajo, ker punca gre študirat v Italijo namesto v Ljubljano in ne morejo oddajati svojega podedovanega stanovanja. Čeprav razdalja z Ljubljano je tam tam, samo da v Italiji so namestitve cenejše. Tako da punca je pametna, vi nesposobni delomrzneži se raje lotite kakšnega bolj produktivnega dela.

Tole z njihovo mamo mi še vedno ne gre v račun?

Meni tudi ne.

Odgovor na objavo uporabnika
Prenova, 31.03.2024 ob 21:49

Tole z njihovo mamo mi še vedno ne gre v račun?

Meni tudi ne, a se mi zdi, da to lahko ostane njihova stvar in ni nobene potrebe, da vse vemo!

Dejstvo je, da producenti te oddaje iščejo senzacionalne primere družin, ki poleg revščine premorejo še kakšno afero, ali kot v tem primeru kakšno miš in posvinjan wc, da se o stvari čimveč bere, komentira. Da se privabi veliko potrošnikov (kar poglejte reklame levo in desno prav v tej rubriki). To je ta realnost. Vse skomercializirano.

Vsa čast pa številnim donatorjem in delavcem, ki opravljajo prenovo.

sem iz Hrvatinov. Tukaj jih nihče ne pozna. Bajta je bila brez kurjave, brez kuhinje, s podganami… tadva nista tam živela. Je pa dedek v sosednjem delu bajte, ki ga sploh niso posneli. Grem stavit, da sta tadva živela pri materi, ki živi nekje v Italiji in se tam šolala. Morda je njihov oče, verjetno brezposelen, živel v tej bajti, morda so res občasno prihajali. Zagotovo pa nista tam živela. Je pa možno, da sta bila prijavljena tam.

100 % so izkoristili situacijo, da se bajta prenovi.

Odgovor na objavo uporabnika
hmmmm, 01.04.2024 ob 16:37

sem iz Hrvatinov. Tukaj jih nihče ne pozna. Bajta je bila brez kurjave, brez kuhinje, s podganami… tadva nista tam živela. Je pa dedek v sosednjem delu bajte, ki ga sploh niso posneli. Grem stavit, da sta tadva živela pri materi, ki živi nekje v Italiji in se tam šolala. Morda je njihov oče, verjetno brezposelen, živel v tej bajti, morda so res občasno prihajali. Zagotovo pa nista tam živela. Je pa možno, da sta bila prijavljena tam.

100 % so izkoristili situacijo, da se bajta prenovi.

po moje sta tudi pri mami čez mejo živela. Zdaj pa bi punca rada na svoje, oče je umrl, ni pa keša za prenovo. In zakaj ne bi izkoristili delovne akcije. Saj okej, punca ima bajto, nima pa denarja, da bi jo prenovila. Ampak naj tako povejo. Rečejo, da oba živita pri materi, punca odrašča in bi rada prenovila bajto pokojnega očeta, da bi tam živela. In se lotijo. Zakaj te laži?

ma seveda nista tam živela. živela sta pri mami v Italiji in se tam tudi šolala. Najbrž pa sta bila stalno prijavljena v očetovi hiši. Tam je živel oče sam. Najbrž luzer, pijandura, ki si je na koncu vzel življenje. Zdaj pa so hoteli podrtijo obnoviti. In so našli način.

New Report

Close