Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Denise Dame

Denise Dame

Pa Rebeka? Nima svoje bajte? A star ni?

Usekanim poguma in zadržkov ponavadi res ne manjka, da je pa to po novem vrednota, je pa tudi možno v današnjem času. 🙂


Njena pojava je živ dokaz , kakšno družbeno stanje se dogaja danes…velika netoleranca, gnila pamet in ovčjereja…če kdo misli, da hoče ona s temi videi dokazat/pokazat kaj drugega, je bedak…
[/quote]

Zelo dobro povzeto.

Vedno bolj se mi zdi, da punca ne igra, ampak je ona dejansko to, kar prikazuje. Družba je postala izjemno “fina”, le kaj bo čez nekaj let, kot kaže bomo kot vrsta le izumrli…


Da.
[/quote]

Potem preberi še enkrat, pa misli zraven.
Toliko se zgražate, ampak očitno IQ-ja nekateri tudi nimate kaj dosti višjega, če rabite poleg napisanega še podnapise in risbice :p

Dejstvo je, da bi bila lustna, ce ne bi odprla ust in se ne bi smesila pred celim svetom. Tudi pije prekomerno!

Mislim, da je zrela za zdravljenje!

https://www.denisedame.com/

Bejba je Avdičev video izkoristla za reklamo v svoj prid za majčke (seveda v omejeni nakladi) in zdaj bo z njimi še služila ojre…ste naivneži še vedno prepričani kdo je tle neumen?

Tako je.
Meni se je tudi najprej zdela puhoglava, amapk vedno bolj opažam, da ima vse niti v svojih rokah. Iznajdljiva. Pretkana. Podjetna.
Njen moto:
Step by step.

Tako je.
Meni se je tudi najprej zdela puhoglava, amapk vedno bolj opažam, da ima vse niti v svojih rokah. Iznajdljiva. Pretkana. Podjetna.
Njen moto:
Step by step.
[/quote]
Men je najbolj hecno, na kakšen način se je blamiral AD…pa ko bi se po prvem videu vsaj mal zamislil kakšnega bedaka je naredil iz sebe, pa še kar naprej rine…dobesedno ga je potegnila v svoje lovke….

Kar se pa tiče tvoje percpecije- sicer fajn da priznaš da si se na prvo žogo zmotila o njej, ampak vseeno ne morem mimo kritike oz nasveta , da začnite zaboga že razmišljat s svojo betico in si ustvarite SVOJE mnenje po pametnem premisleku, ne pa na prvo žogo prebrat par komentarjev in takoj začet obsojat z oprano betico…pa ne mislim samo o primeru DD ampak na splošno na vseh področjih…

Tako je.
Meni se je tudi najprej zdela puhoglava, amapk vedno bolj opažam, da ima vse niti v svojih rokah. Iznajdljiva. Pretkana. Podjetna.
Njen moto:
Step by step.
[/quote]

In kdo bi sploh hoto met tole majčko?

Potem preberi še enkrat, pa misli zraven.
Toliko se zgražate, ampak očitno IQ-ja nekateri tudi nimate kaj dosti višjega, če rabite poleg napisanega še podnapise in risbice :p
[/quote]
Ne ne, ne boš se takole izvlekla. Kar lepo navedi vire in citate. 🙂


Ne ne, ne boš se takole izvlekla. Kar lepo navedi vire in citate. 🙂
[/quote]

Ker si dejansko omejena v razumevanju, ti bom dodala podnapise:
vir sem jaz oz. napisano je bilo moje opažanje, če nisi razumela.

Ker si dejansko omejena v razumevanju, ti bom dodala podnapise:
vir sem jaz oz. napisano je bilo moje opažanje, če nisi razumela.
[/quote]
Lokacije, situacije, morebitni sodelujoči, mimoidoči, ne-vpleteni …

Samo ti pa si…


Bom vzel kot kompliment 😉

lej, jaz tudi lahko naredim priročnik za fafanje in ga prodajam, pa bom garant več zaslužila kot sedaj služim …
ampak eni radi svoj denar služimo dostojanstveno, ob tem še skrbimo za svoje dostojanstvo in se nam noben ne posmehuje … ne pa služit s takimi neumnostmi.

posloviti se od svojega privatnega življenja in ga zamenjati z nekim trapastim alter egom za to, da prodaš nekaj gući majčk – halo? da me bodo celo življenje po tem prepoznavali? ne, hvala, to ni uspeh.

In kdo bi sploh hoto met tole majčko?
[/quote]
Jaz priznam, da bi jo imela. Sem njena fenica.


Men je najbolj hecno, na kakšen način se je blamiral AD…pa ko bi se po prvem videu vsaj mal zamislil kakšnega bedaka je naredil iz sebe, pa še kar naprej rine…dobesedno ga je potegnila v svoje lovke….

Se strinjam. Od njega ne bi pričakovala takšnega amaterizma. Tako je, če “nasprotnika” podcenjuješ.

lej, jaz tudi lahko naredim priročnik za fafanje in ga prodajam, pa bom garant več zaslužila kot sedaj služim …
ampak eni radi svoj denar služimo dostojanstveno, ob tem še skrbimo za svoje dostojanstvo in se nam noben ne posmehuje … ne pa služit s takimi neumnostmi.

posloviti se od svojega privatnega življenja in ga zamenjati z nekim trapastim alter egom za to, da prodaš nekaj gući majčk – halo? da me bodo celo življenje po tem prepoznavali? ne, hvala, to ni uspeh.
[/quote]

Ona je že uspela…in sm skoraj sigurn da lohk komot spizdi živet kamorkoli na svetu

Ni bolj žalostnega kot videt človeka, ki ne šteka humorja, ne sarkazma, satire pa še manj. Ta ženska samo odraža našo neumno balkansko družbo – ki zna samo očitat in šinfat. Morda res ni najbolj brihtna deklica, ampak je brihtna v tem, da zna to svojo “nebrihtnost” prodajat. Prodajat, ne tistim ki bojo recimo dejansko kupili majice, ker so poštekali kaj je fora, ampak takim ki je ne štekajo in jo obrekujejo. Ko jo kličejo “zabita kuzla”, samo pokažejo v kaki družbi živimo. Ljudje se ne znajo več sprostit, z drugimi se ubadajo bolj kot s sabo in svojimi družinami. Mene ona ne moti niti približno, tudi Damjan Murko me ne. Če vidim kak njun video se samo nasmejim in grem živet dalje. Tisti, ki pa se na podli način spravljajo na take osebe, pa sebe pokažejo v pravi luči. In če bi se morala odločit bi se brez razmišljanja raje družila z Denise, kot z zaplankanim Jožetom, ki ima vedno nekaj za povedat o drugih, svoje omejenosti pa ne vidi.

Podpis!
Ovce ne marajo ovc, ki štrlijo ven iz črede!
Dragi moji vzemite vse bolj na izi, pa boste opazili, da bo življenje postalo lepše …

The End?
Čav, bav, mijav …

zenska ve kaj dela. in kakorkoli obrnemo ima stil. poslusajte malo njene odgovore na kritike – to niso kar eni odgovori, ampak zna kar pretkano nazaj zabit – kdo je zdaj tu neumen?

lej, jaz tudi lahko naredim priročnik za fafanje in ga prodajam, pa bom garant več zaslužila kot sedaj služim …
ampak eni radi svoj denar služimo dostojanstveno, ob tem še skrbimo za svoje dostojanstvo in se nam noben ne posmehuje … ne pa služit s takimi neumnostmi.

posloviti se od svojega privatnega življenja in ga zamenjati z nekim trapastim alter egom za to, da prodaš nekaj gući majčk – halo? da me bodo celo življenje po tem prepoznavali? ne, hvala, to ni uspeh.
[/quote]

Ti si pa točno takih misli kot jaz. DD, Murko in podobni sicer lahko umrejo bogatejši, dostojanstva pa nikoli ne bodo dobili nazaj. Da ne rečem, da bodo s prstom kazali še za njihovimi nič krivimi potomci…

Kar se mene tiče: vsi skupaj, z njo vred.

Punca je odprla dejavnost na področju kulture in umetnosti, da lahko prodaja te majčke in verjetno računa tudi na pritekanje denarja iz intervjujev Murko stila (ki pa s.p. ja sploh nima). Malo hecno je, da na naslovu odprtega računa ni nobene bleščeče hiše ampak blok, v sobi katerega verjetno snema. Njeno bogastvo, s katerim se rada pohvali je tako verjetno samo v ličilih, modnih kosih in potovanjih. Nič takega, kar bi lahko vzbujalo zavist…

V njeno dobro upam, da se motim, kajti tudi lepota enkrat oveni. Glede na stil življenja je pa tudi velika verjetnost, da jo bo pokopal alkohol. Malo za zamislit za vse mladoletne fenice, ki jo tako občudujejo…

Meni se zdi, da je to moški, ki si je spremenil spol v žensko.

New Report

Close