Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dijakinja kateri so prepovedali ekskurzijo

Dijakinja kateri so prepovedali ekskurzijo

Najbolje, da učiteljica plača celemu razredu (30*13 €) ekskurzijo, ker če plača samo enemu, potem ne deluje korektno, ker dela razlike.

Če je kdo ponižal mulo, jo je samo in edino lastna mama. In nihče drug.
Da bi moja mati tole naredila meni, se odselim in jo ne pogledam več.

Vprašanje kaj je delala partnerju, da je pobegnil in ne želi imeti več stikov z družino.
Po vsem videnem, je gospa ali pretkana ali pa neuravnovešena oseba.

Učiteljica je postopala korektno, pri taki materi tudi ni mogla drugače!

Najbolje, da učiteljica plača celemu razredu (30*13 €) ekskurzijo, ker če plača samo enemu, potem ne deluje korektno, ker dela razlike.

Če je kdo ponižal mulo, jo je samo in edino lastna mama. In nihče drug.
Da bi moja mati tole naredila meni, se odselim in jo ne pogledam več.

Vprašanje kaj je delala partnerju, da je pobegnil in ne želi imeti več stikov z družino.
Po vsem videnem, je gospa ali pretkana ali pa neuravnovešena oseba.

Učiteljica je postopala korektno, pri taki materi tudi ni mogla drugače!
[/quote]

Sorry zame je enaka kura kot mati.

Sem kje pisala, da mama ni odgovrna? Tako mama kot učiteljica enakovredni po kurji pameti. Ni šans, da bi šla nekaj naredit kar je naredila mama, še manj pa učiteljica. Je res bilo treba ženščeti od učiteljice zabiti žebelj v krsto?! Take ženske so sramota za ženske svet. Obe!
[/quote]

… ne nori tukaj gor, ker tole je pa resnično višek!

– še manj pa učiteljica
– ženščeti od učiteljice
– take ženske so sramota

Nimam besed, res ne!

Zato, da imaš kaj za vprašat.

Ni edina šola, ki se srečuje z neplačilno disciplino staršev. Nekateri znajo očitno zadeve izpeljat bolj inteligentno in profedionalno, brez da otroke dodatno ponižali.
[/quote]

Točno tako. Drugje starši prosijo za pomoč, če ne zmorejo, se odzovejo, ko jih šola povabi na razgovor in skupaj iščejo ustrezne rešitve. Ali pa so lepo tiho, ker vejo, da so zadolženi. Niso vsi starši tako butasti, da kličejo medije, ter sramotijo lastne otroke, namesto da bi zganili svojo rit in se potrudili najti ustreznejši način, bolj inteligenten, brez da bi otroke dodatno poniževali.

Govorimo o MLADOLETNI osebi.
[/quote]

Zdaj so pa vsi krivi, samo mama ne, ki je vse zakuhala.
Kdo je šel na TV?
Ravnatelj, mogoče profesorica?
Ne, na TV z zakritim obrazom je šla mama in in obroževala ravnatelja, profesorico in bivšega partnerja …. da so krivi …. ona, ki skrbi za otroke in je pridelala dolg v višini 400 € pa je svetnica. Ona ni nič kriva. Njej in otroku se dela krivica, ker otrok nima vsega brezplačno.
Šola je otroku kar položnice dala, da jih mora plačati?
Halo?
A se položnice plačuje?
Ne, v koš za smeti se jih meče!

… ne nori tukaj gor, ker tole je pa resnično višek!

– še manj pa učiteljica
– ženščeti od učiteljice
– take ženske so sramota

Nimam besed, res ne!
[/quote]

Imaš besede, imaš! Še tiste preveč.

Draga učiteljica! Skuliraj se ti in se ne znašaj več nad mladino!

Še 1x. Sramota za mamo IN velecenjeno učiteljico SKUPAJ!

Zdaj so pa vsi krivi, samo mama ne, ki je vse zakuhala.
Kdo je šel na TV?
Ravnatelj, mogoče profesorica?
Ne, na TV z zakritim obrazom je šla mama in in obroževala ravnatelja, profesorico in bivšega partnerja …. da so krivi …. ona, ki skrbi za otroke in je pridelala dolg v višini 400 € pa je svetnica. Ona ni nič kriva. Njej in otroku se dela krivica, ker otrok nima vsega brezplačno.
Šola je otroku kar položnice dala, da jih mora plačati?
Halo?
A se položnice plačuje?
Ne, v koš za smeti se jih meče!
[/quote]

HALO, obračunava se s staršem, ne pa mladoletno osebo, ste na glavo padli ali kaj vam je?

Sem kje pisala, da mama ni odgovrna? Tako mama kot učiteljica enakovredni po kurji pameti. Ni šans, da bi šla nekaj naredit kar je naredila mama, še manj pa učiteljica. Je res bilo treba ženščeti od učiteljice zabiti žebelj v krsto?! Take ženske so sramota za ženske svet. Obe!
[/quote]

Nič obe. Mama. Šola je samo ukrepala. A če ti ne boš plačala položnic (recimo telekomu) mesec za mesecem, boš kriva ti sama, ali telekom? Bo telekom poden, ker je ustrezno ukrepal in ti izklopil storitve? Bi ti morali oni plačat dolgove, da te ne bi osramotili? Ne. Kriva bi bila izključno ti in ker ne bi plačevala, niti se ne bi odzvala na njihove opomine, niti se ne bi šla dogovoriti, če je možno dolg po obrokih odplačati, niti ne bi nikjer, ne na banki, ne na csd in tako dalje prosila za pomoč, bi oni naredili edini logičen korak – izklopili. Pika. Isto je bilo v tem primeru. Tako da nič obe. Mama. Nihče drug. In ona je zabila žebelj, ko je klicala medije.

Sorry zame je enaka kura kot mati.
[/quote]

Ker…?

Sorry zame je enaka kura kot mati.
[/quote]

Vemo zakaj.Ker na splošno ne maraš učiteljev.

Predvidevam, da je bilo še marsikaj vmes…Bogve kolikokrat se mama ni odzvala v šoli, niti za položnice, niti za kak drug pogovor, pa jo je imela razredničarka poln pisker.

Glede na videno, oziroma slišano, kako se ta mati izraža, je ta teorija precej mogoča…
Mam ni postopala prav.
Niti prej ne, ko se ni dogovarjala s šolo glede plačila položnic, niti zdaj ne , ko je dala na Tednik.

Najbolje, da učiteljica plača celemu razredu (30*13 €) ekskurzijo, ker če plača samo enemu, potem ne deluje korektno, ker dela razlike.

Če je kdo ponižal mulo, jo je samo in edino lastna mama. In nihče drug.
Da bi moja mati tole naredila meni, se odselim in jo ne pogledam več.

Vprašanje kaj je delala partnerju, da je pobegnil in ne želi imeti več stikov z družino.
Po vsem videnem, je gospa ali pretkana ali pa neuravnovešena oseba.

Učiteljica je postopala korektno, pri taki materi tudi ni mogla drugače!
[/quote]

Tako je!

Nič obe. Mama. Šola je samo ukrepala. A če ti ne boš plačala položnic (recimo telekomu) mesec za mesecem, boš kriva ti sama, ali telekom? Bo telekom poden, ker je ustrezno ukrepal in ti izklopil storitve? Bi ti morali oni plačat dolgove, da te ne bi osramotili? Ne. Kriva bi bila izključno ti in ker ne bi plačevala, niti se ne bi odzvala na njihove opomine, niti se ne bi šla dogovoriti, če je možno dolg po obrokih odplačati, niti ne bi nikjer, ne na banki, ne na csd in tako dalje prosila za pomoč, bi oni naredili edini logičen korak – izklopili. Pika. Isto je bilo v tem primeru. Tako da nič obe. Mama. Nihče drug. In ona je zabila žebelj, ko je klicala medije.
[/quote]

Hvala za odkritje tople vode. Prav nič ne zanikam. Izrazila sem svoje mnenje. Učiteljice ne spoštujem. Pika. Zakaj, to bo vedel samo tisti, ki ima sam toliko stare otroke ali pa je imel nekoč sošolko s podobno zgodbo.

Na sinovi šoli gredo vsi na izlete, čeprav je vmes veliko staršev neplačnikov. Se izterjajo dolgove po tihem v obliki izvršb staršem, ne pa da se otroke kaznuje z izpostavljanjem in pošiljanjem domov.

Več se ne bom ponavljala, povedala sem svoje mnenje in zaključujem debato.

Hvala za odkritje tople vode. Prav nič ne zanikam. Izrazila sem svoje mnenje. Učiteljice ne spoštujem. Pika. Zakaj, to bo vedel samo tisti, ki ima sam toliko stare otroke ali pa je imel nekoč sošolko s podobno zgodbo.

Na sinovi šoli gredo vsi na izlete, čeprav je vmes veliko staršev neplačnikov. Se izterjajo dolgove po tihem v obliki izvršb staršem, ne pa da se otroke kaznuje z izpostavljanjem in pošiljanjem domov.

Več se ne bom ponavljala, povedala sem svoje mnenje in zaključujem debato.
[/quote]

Še enkrat, izpostavila jo je lastna mati. Nihče drug. Bilo je dovolj možnosti, da se zadeva uredi drugače. Je bilo v tej temi že neštetokrat napisano kako. Ne bi bilo treba ne izpostavljanja, niti “kaznovanja” učenke. A mati se je odločila drugače. Mati. Ne učiteljica. Ne ravnatelj. Mati.

Hvala za odkritje tople vode. Prav nič ne zanikam. Izrazila sem svoje mnenje. Učiteljice ne spoštujem. Pika. Zakaj, to bo vedel samo tisti, ki ima sam toliko stare otroke ali pa je imel nekoč sošolko s podobno zgodbo.

Na sinovi šoli gredo vsi na izlete, čeprav je vmes veliko staršev neplačnikov. Se izterjajo dolgove po tihem v obliki izvršb staršem, ne pa da se otroke kaznuje z izpostavljanjem in pošiljanjem domov.

Več se ne bom ponavljala, povedala sem svoje mnenje in zaključujem debato.
[/quote]

Podobna zgodba je lahko samo od daleč podobna.Kajti vsak primer je popolnoma drugačen.Ker v njem nastopajo ljudje z drugačnimi odnosi in mišljenjem.

Saj ne veš, kolikokrat se je šola že trudila s to mamo, pa ni bilo odziva.Smo slišali , kako mama predstavlja te stvari in se dela nevedno…
Kako moreš napisati, da te učiteljice ne spoštuješ? Saj je niti ne poznaš.Niti ne veš, kakšen odnos sta imeli s to mamo.Sigurno je bila že kaplja čez rob in je imela tudi učiteljica že dovolj.Da bi dokončno streznila mamo, ki spi, namesto, da bi aktivno urejala stvari.

Marsikaj se da.Samo vzeti je treba pot pod noge in se priti v šolo pomenit.

Bi kar rekla, da je ta mati pogovor s šolo ignorirala.Ko so jo pa postavili pred dejstvo, je pa skočila do stropa in javila na Tednik.

Krivda je pa v precejšnji meri njena!

Tudi jaz sem imela otroka v srednji šoli.Pa tej mami ne dam prav! Sploh pa ne , da objavi stvari na Tedniku.
Ma, nima vseh pik v glavi! Nikoli ne bi takole izpostavila svojega otroka! Na CSD , Karitas in RK bi šla po pomoč!

Pa dajte neajte nabijat, ta ločenka mora bit tak vražji šus, da ji ni para.

Hvala za odkritje tople vode. Prav nič ne zanikam. Izrazila sem svoje mnenje. Učiteljice ne spoštujem. Pika. Zakaj, to bo vedel samo tisti, ki ima sam toliko stare otroke ali pa je imel nekoč sošolko s podobno zgodbo.

Na sinovi šoli gredo vsi na izlete, čeprav je vmes veliko staršev neplačnikov. Se izterjajo dolgove po tihem v obliki izvršb staršem, ne pa da se otroke kaznuje z izpostavljanjem in pošiljanjem domov.

Več se ne bom ponavljala, povedala sem svoje mnenje in zaključujem debato.
[/quote]

Veliko staršev neplačnikov? Zakaj pa ne kar vsi! Dejte slovenceljke nemarne začet plačevat svoje račune.Izvršbe pri takih babah na kaj? Naj jim odnesejo TV ki ni vreden prebite pare. Drugega pač nima, če ji vzameš od plače, bodo otroci še bolj ubogi.
Podpirate neplačevanje, fehtarijo, nemarnost, nesramnost in tako naprej. Samohrane matere nemarne!
Tvoje mnenje je ničvredno, neumno in neprimerno za resno debato.

Hvala za odkritje tople vode. Prav nič ne zanikam. Izrazila sem svoje mnenje. Učiteljice ne spoštujem. Pika. Zakaj, to bo vedel samo tisti, ki ima sam toliko stare otroke ali pa je imel nekoč sošolko s podobno zgodbo.

Na sinovi šoli gredo vsi na izlete, čeprav je vmes veliko staršev neplačnikov. Se izterjajo dolgove po tihem v obliki izvršb staršem, ne pa da se otroke kaznuje z izpostavljanjem in pošiljanjem domov.

Več se ne bom ponavljala, povedala sem svoje mnenje in zaključujem debato.
[/quote]

?????
Mama se ni odzivala na klice iz šole, ni sodelovala z zunanjo službo … vse je ignorirala popolnoma. Vprašanje koliko let?
IGNORIRALA.
So hoteli POTIHOMA se zmeniti z mamo, pa je bila NEDOSEGLJIVA.
Dosegljiva je postala šele, ko so 18 letni punčki PREPOVEDALI na ekskurzijo.
Edino pametno, samo to je streznilo to nedosegljivo mamo.
No, v tistem trenutku pa je mama NEMUDOMA reagirala in šla na TV, ter vse po vrsti obtožila kako so grdi in kakšna krivica se je zgodila njenemu otroku!

Kapo dol pred učiteljico, ker se mora ukvarjati s takimi stvarmi!

Veliko staršev neplačnikov? Zakaj pa ne kar vsi! Dejte slovenceljke nemarne začet plačevat svoje račune.Izvršbe pri takih babah na kaj? Naj jim odnesejo TV ki ni vreden prebite pare. Drugega pač nima, če ji vzameš od plače, bodo otroci še bolj ubogi.
Podpirate neplačevanje, fehtarijo, nemarnost, nesramnost in tako naprej. Samohrane matere nemarne!
Tvoje mnenje je ničvredno, neumno in neprimerno za resno debato.
[/quote]

Ti pa si nedoje bena. Babše primitivno. Spravljala se boš nad samohranilke, da ze ni sram. Kdo ti je kriv, da te noben noče nategnit in zaplodit.

Ti pa si nedoje bena. Babše primitivno. Spravljala se boš nad samohranilke, da ze ni sram. Kdo ti je kriv, da te noben noče nategnit in zaplodit.
[/quote]No, ne eno ne drugo ni nič prida, ne nobene samske , ne nobene ločenke.. Ta baba o kateri teče tema mora bit pa primer za v študijsko literaturo, akj počne nora ločenka. In ja multinične ničvredne kokoške, enkrat bi se že lahko naučile , kaj je samohranilka, to ločena nora baba ni nikoli bila in ni.

Če prav razumem gre se za 13 e. To da je ta mama nenormalna o tem ne bom. Če bi vsak sošolc dal 1 e bi nabrali 13 e za puncko
Svašta

Ti pa si nedoje bena. Babše primitivno. Spravljala se boš nad samohranilke, da ze ni sram. Kdo ti je kriv, da te noben noče nategnit in zaplodit.
[/quote]
Samohranilka je tista, ki je enkrat šla z enim ali večimi in sedaj ne ve kdo je ata njenemu otroku! In ta otrok nima ata vpisanega v rojstni list in mati ne ve kdo od množice sodelujočih pri oploditvi je pravi.
Ostale pa niso samohranilke, ampak ločenke, tiste, ki jim je ata ušel, pa tiste, ki jim je ata umrl ( te so vdove), pa tiste…
Primitivni ste taki kot si ti! Kontra in še re!
Spel se nekam!


Ne, ne gre za 13 evrov gre za celoten dolg v višini 400 evrov in njeno ignoranco. To bo! Svašta! Sicer res ne vem, kje se je med vami nabralo toliko nepismenih, ampak kaj čmo, tud to je grda resnica! Nepismenost namreč!


Ne, ne gre za 13 evrov gre za celoten dolg v višini 400 evrov in njeno ignoranco. To bo! Svašta! Sicer res ne vem, kje se je med vami nabralo toliko nepismenih, ampak kaj čmo, tud to je grda resnica! Nepismenost namreč!
[/quote]
Nisem brala vsega. Pustimo zdaj to kolko je mama dolžna in učitelje in ravnatelje itd.. . Govorim o ekskurziji. Če bi dal vsak 1 e od žepnine in če je ta punčka taka sirotica, bi pizdu mater da nabral za eno ekskurzijo. Mi smo tko delal, dol nam je visel za šolo in račune in cudne starse, mi smo za sošolca sami zbrali , doma sploh povedal nismo da smo dali drobiž, od sošolca starši pa sploh niso vprašal od kod mu denar. Mi smo zarad sošolca zbrali in ne zarad šole in starsev. Kje je pa moja mama vedla da sm dala recimo 1e , nihče se s tem ni ukvarjal


Nisem brala vsega. Pustimo zdaj to kolko je mama dolžna in učitelje in ravnatelje itd.. . Govorim o ekskurziji. Če bi dal vsak 1 e od žepnine in če je ta punčka taka sirotica, bi pizdu mater da nabral za eno ekskurzijo. Mi smo tko delal, dol nam je visel za šolo in račune in cudne starse, mi smo za sošolca sami zbrali , doma sploh povedal nismo da smo dali drobiž, od sošolca starši pa sploh niso vprašal od kod mu denar. Mi smo zarad sošolca zbrali in ne zarad šole in starsev. Kje je pa moja mama vedla da sm dala recimo 1e , nihče se s tem ni ukvarjal
[/quote]

Pa so sošolci sploh vedeli za to? Če bi mama v šoli razložila stisko, bi gotovo stekla kakšna “akcija” v tem stilu. Saj je bilo tudi pri nas tako, ko sem hodila v srednjo šolo. Sošolka je imela eno težko obdobje doma, starši so to šoli javili, sklical se je sestanek razreda, razložilo zadevo in prav vsi smo pomagali, nihče ni obsojal, niti novica ni šla naprej po šoli od ušes do ušes. Zadeva se je diskretno in učinkovito rešila s skupnimi močmi staršev, šole in nas, sošolcev. Ampak če nam ne bi nihče povedal, in bi izvedeli s Tednika, ne bi zbirali. Kako, če se nam niti sanjalo ne bi?

Če ima prismukjeno mater, si ni sama kriva, so pa tudi učitelji butlji, ker se noben ni našel, da bi dal teh piškavih 13 €, ne da se to v časopise daje.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

New Report

Close