Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Do katerega leta se vam ženske načeloma zdijo seksi?

Do katerega leta se vam ženske načeloma zdijo seksi?

Mlajši ljudje so večinoma lepi, starejši pa večinoma grdi. Tko je. Seveda je od vsakega posameznika in posameznice odvisno, kako se starajo (geni, prehrana, rekreacija), vsakdo je lepši pri 20-ih kot pri 40-ih.

Vidim da tudi to zaleže in deluje. Sem 3 leta mlajša od maherja, pa vidim, da kljub službi, gospodinjstvu, vsakodnevnim skrbem in 10 kilogramom preveč zgledam 100x boljš kot on.

Hvala za dvig samozavesti!![/quote]
Grehi mu ležijo na duši in ga težijo.
Zato pa ima tako redke in sive lase, JJ jih ima še samo ob straneh, Jankovičev sin pa je čisto gol v glavo!

Čisto odvisno od ženske. Če se počutiš hudo in seksi potem te bodo tudi drugi tako gledali. Ni neke meje v letih po mojem. Ženske so seksi že zaradi ženske energije, način obnašanja itd.

Ti , 54 letna, si za spoznanje?:)

NE GRIZEM…)

To je pa hudo različno od ženske do ženske; nekatere niso bile privlačne ali seksi pri 20, pa so pri 40, ene so bile že prej in so tudi pri 55, tretje niso nikdar.
Meni osebno leta niso kriterij sama po sebi…

Sem videl že dosti hudi seksi žensk čez 50 let in ogromno najstnic, kjer te (me) vse mine.

Končno na MON en pozitivn in ne fovšljivi zapis…. bravo!

Vse je v tem, ali se nekdo počuti dobro v svojem telesu ali ne. Poznam eno damo mojih let (45), ki je bila v mladih letih blazno seksi videti, suha, z dolgimi nogami, in velikimi prsi. Ozka v pasu, dolgi črni lasje, ma ni da ni… požirali so jo vsi mimoidoči. In čez leta, se je ženska poročila, rodila dva otroka se razlezla, razširila in nosila s sabo vsaj 20kg več od takrat ko sem jo spoznala, pa je še vedno v moški družbi bila prva, glavna in edina, vsi so požirali samo njo….

Torej ni stvar ne v letih ne v kg, enostavno ’tisto nekaj’ moraš imet…..

(jaz pa tega nimam, in pasem svoj ego s tem, ko mi je nek x moški lani spomladi, na cesti rekel, da mi mora povedati, da se mu zdim tako strašansko privlačna….uf, 3dni sem kar poskakovala po cesti…. ampak to je bilo prvo in zadnje, kar sem opazila v 5 letih ali več ((((((( tko da….

Nekaterih zapisov tukaj sem se kar razveselila, da mogoče nisem za v staro šaro. Imam nekaj čez 50 in življenje mi je v zadnjih letih pustilo veliko brazgotin. Vse obdobje mladosti do vsaj 50. leta sem zbujala občudovanje, poglede in zanimanje. Imam skladno postavo, ravno pravo težo, sem urejena in negovana, pa tudi obleka je vedno skladna. Ves ta čas sem se zdela tudi sama sebi seksi. Z nastopom mene in upadom hormonov, pa se mi ne zdi več tako. In verjetno se tudi to vidi. Višje pete so zamenjale nižje, pridobila sem nekaj kg (ni tako hudo), ličim se manj, ker se enostavno ne počutim tako, da bi se. Kadar se bolje uredim, še vedno ženske in moški pogledujejo proti meni. Večina pravi, da izgledam mlajša kot sem. Mogoče me pa to, kar ste drugi tukaj napisali, spet spodbudi, da še kaj naredim iz sebe.

dajte ne babe zmešane, kako leta niso važna? ravno leta so pri ženski najbolj pomemben faktor, narava pač naredi svoje pa če ve neštetokrat to poskušate okoli obračat…

ženske ste v 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pri 16-23 lepe kot rožice pa če se rihtate ali pa ne, pijete, kadite, mcdonalds, nimaveze kaj delate, pač so to leta v katerih naj bi našle samca, zato vas narava naredi privlačno, zadnji tisti peak je pa pri 38 letih, kateremu pravimo milf, najprej seveda obstajajo izjeme, ne pravim da starejše ženske niso več privlačne, pravim le da so bile veliko bolj privlačne v svojih mladih letih, sploh ko se slečejo.

pri moški je pa zadeva ravno obratna, medtem ko so njihove vrstnice na vrhuncu so oni ponavadi še mozoljasti, otročjega videza, nikakva postava, nekateri imajo srečo z geni in imajo že pri 20 letih moški videz in postavo, vsi ostali se pa izoblikujejo šele po 25 letu, še bolj pa po 30 letu, nasploh pa leta moškim bolj prizanašajo, uspešen in zadovoljen moški je pač sexi dobesedno do svoje smrti, če ravno ni sexi pa njegov videz izraža iskustvo, vpliv ter spoštovanje, kar je za žesnko težko reči, ker pač hitro postanejo majhne bakice

O,seveda:-))) ne bom trdila, da ni res, da je ženska najbolj privlačna do svojega 40. leta, a, dragi moj, to velja tudi za moške! Žal le redko srečam moškega, ki jih ima okrog 50 ali več in bi pogledala za njim. Ženske se spreminjajo v bakice, moški pa v dedke. Vampek, osivele kocine in lasje, pleša, podbradek.. Pravzaprav s pomočjo barv za lase, predvsem pa z več nege in skrbi zase ter volje, ki je značilna bolj za ženske, kot za moške, povprečna slovenska petdesetletnica izgleda bolje, kot njen mož.
Žal gre po abrahamu obojim strmo navzdol, tako moškim, kot ženskam. Kdor si tega ne prizna, je zgolj patetičen. Dostojanstveno staranje je lepa umetnost.

ravno med biti lep in biti seksi, a ne? Lepota nima s tem, ali si seksi ali ne, čisto nič. Recimo, eden najbolj seksi znanih moških zame je Jack Nicholson (pa se verjetno vsi strinjate, da tudi v mlajših letih ni bil lep). Ena najbolj seksi babnic iz tega foha je pa Helen Mirren, pa tudi ni več mlada. Tako da, stari dedci in mlade bejbe, vi se kar prepričujte, džabe vam je to.

zdaj mi pa babnice povejte, kako to, da vas ima večina tipe, starejše od vas, če baje moški z leti zgledamo vedno slabše.

Čisto odvisno. Tudi kakšna tridesetletnica ali skoraj tridesetletnica je že vsa razvlečena in celulitasta. Okrog tridesetega se hitro vidi ali boš oženil večno debeluško, ki bo z leti le še bolj okrogla, ali babo, ki bo tudi pri 50 še seksi.

To je pa hudo različno od ženske do ženske; nekatere niso bile privlačne ali seksi pri 20, pa so pri 40, ene so bile že prej in so tudi pri 55, tretje niso nikdar.
Meni osebno leta niso kriterij sama po sebi…

Sem videl že dosti hudi seksi žensk čez 50 let in ogromno najstnic, kjer te (me) vse mine.[/quote]

Se strinjam s tabo! Leta sploh niso merila – vsaj meni ne. Mene bolj privlačijo starejše, tudi ženske čez 50 let (sam jih imam 30). Ampak se tam krog zooža, ker pač veliko žensk se potem zapusti, sploh tiste, ki imajo družino oz. so že babice (se pa najdejo redke izjeme). Tisti, ki delajo na sebi, torej rekreirajo, urejena prinčeska, nohti, lepo oblečene, so lahko privlačne tudi po 50.letu starosti in naprej….
“moški, povejte po pravici” mogoče pa je problem drugje. Lahko si privlačna in se samo tebi zdi, da te nihče ne opazi. Mogoče pa oddajaš takšno energijo, si nedostopna in pač si moški ne upajo do tebe, ker jih že s pogledom odbiješ, ker jim daš napačne informacije. Ko bi le lahko brali misli 🙂 🙂

do 30. leta imaš obraz kakršnega ti je dal bog – po 30. pa kakršnega si zaslužiš!

Ni vprašanje v starosti ženske, pač pa v zgaranosti in zakompleksanosti. Ena lepo ohranjena in negovana bo seveda še pri 50h seksi, kot neka zgarana delavka vse dni pod stresom.

Poznam eno, ki je stara 45, pa je bolj seksi kot včina mlajših… zato ker se rihta in izžareva neko mladostniško veselost.

Tudi jaz poznam eno 45 letno za katero se cedijo sline vseh, ki gredo mimo. In sploh ni neka huda bejba, ampak čisto običajna ženska. Ne pretirava z ličenjem, ne oblači izstopajočih oblačil, a ko jo vidiš veš da je to-to. Leta ne igrajo vloge, ampak skupek vsega, videza, oblačenja, karakterja… vse to se mora poklopit, pa je ženska lahko seksi tudi pri 50+ , če se pa ne je pa lahko babura že pri 35.

Zunanja privlačnost nekako po 20-tem začne počasi bledeti, ker se staramo. 🙂 Tako da pametna ženska ne stavi na zunanje lepotne adute, ki imajo določen rok trajanja, ampak mogoče daje bolj poudarek na trajne vrednote, recimo na partnerstvo, da najde kvalitetnega moškega, ki bo z njo v zdravju in bolezni, v mladosti in starosti – svoje upe pa položi v družino, kjer lahko zadovoljno in mirno prosperira brez te narcisistične družbene navlake in stalnega pritiska, ki poudarja le plehko zunanjost, kako ostati ‘većno mlad’, biti fit, lepotne operacije, seksualnost… 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zunanja privlačnost nekako po 20-tem začne počasi bledeti, ker se staramo. 🙂 Tako da pametna ženska ne stavi na zunanje lepotne adute, ki imajo določen rok trajanja, ampak mogoče daje bolj poudarek na trajne vrednote, recimo na partnerstvo, da najde kvalitetnega moškega, ki bo z njo v zdravju in bolezni, v mladosti in starosti – svoje upe pa položi v družino, kjer lahko zadovoljno in mirno prosperira brez te narcisistične družbene navlake in stalnega pritiska, ki poudarja le plehko zunanjost, kako ostati ‘većno mlad’, biti fit, lepotne operacije, seksualnost… :)[/quote]Napisal to in ostal živ na monu?….Bomo še videli, če res….[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Če bi naredil graf in bi na obsciso nanašal leta od 18 dalje in na ordinato “seksualno” privlačnost bi ta krivulja kar vredu padala.
Po moji presoji bi mi pri starosti ženske.
30 let bilo seksualno privlačna 1/3 ženske populacije
40 let 1/6 ženske populacije
50 let 1/20 ženske populacije
In pri starosti 60 let 1/40 ženske populacije.

Vzorec je vzet iz uličnega sprehoda po Ljubljani, Mariboru in Celju.

Če je edino, kar ženska ponuja: seksualnost, bo moški s podobnim mišljenjem vedno stavil na 10 let mlajšo, vedno… Takšna je pač naša nižja nagonska narava, da samci gledajo za bolj plodnimi samicami. Leta so tu izjemno pomemben faktor, ki pretehta vse ostalo. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tudi jaz sem tvojih let, avtorica in opažam podobno.
Ampak pri 20ih so me hoteli poseksati, so se mi vsiljevali razni poročeni tipi vsaj 20 let starejši. Teh je bilo na kupe. Potem po 30tem, 35tem, je takega teženja vse manj. Pa je to slabo? Meni nikakor.
Fajn je biti všečna, ampak ne na tak način.
Z leti kvantiteta občudovalcev večinoma res upade, ampak to je pravzaprav fajn. Tisti, ki imajo resne namene tako ali tako iščejo žensko svojih let. F.fehtarji pa težijo 20letnicam.

Zunanja privlačnost nekako po 20-tem začne počasi bledeti, ker se staramo. 🙂 Tako da pametna ženska ne stavi na zunanje lepotne adute, ki imajo določen rok trajanja, ampak mogoče daje bolj poudarek na trajne vrednote, recimo na partnerstvo, da najde kvalitetnega moškega, ki bo z njo v zdravju in bolezni, v mladosti in starosti – svoje upe pa položi v družino, kjer lahko zadovoljno in mirno prosperira brez te narcisistične družbene navlake in stalnega pritiska, ki poudarja le plehko zunanjost, kako ostati ‘većno mlad’, biti fit, lepotne operacije, seksualnost… :)[/quote]

IN če ostane samska in brez otrok?
Jaz opažam, da ženske, ko se ločijo, prav zacvetijo. Prej vse zgarane, tečne, potem pa kar cvetijo, ko so samske.
Pa nisem ločenka.

Madona , ampak par dni nazaj je bila tema, kako se vsi dedci vrstniki postarajo, niso niti za pogledat, same pa v štiridesetih pridejo na vrhunec lepote, mladosti in seksualnosti in se na 40 letnice vžigajo samo mladi dobri tipi? Kako je zdaj s tem? Matjažka razumem, njega ne jemljejo resno, je pač staromoden in ga pustijo pri miru.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Zunanja privlačnost nekako po 20-tem začne počasi bledeti, ker se staramo. 🙂 Tako da pametna ženska ne stavi na zunanje lepotne adute, ki imajo določen rok trajanja, ampak mogoče daje bolj poudarek na trajne vrednote, recimo na partnerstvo, da najde kvalitetnega moškega, ki bo z njo v zdravju in bolezni, v mladosti in starosti – svoje upe pa položi v družino, kjer lahko zadovoljno in mirno prosperira brez te narcisistične družbene navlake in stalnega pritiska, ki poudarja le plehko zunanjost, kako ostati ‘većno mlad’, biti fit, lepotne operacije, seksualnost… :)[/quote]

IN če ostane samska in brez otrok?
Jaz opažam, da ženske, ko se ločijo, prav zacvetijo. Prej vse zgarane, tečne, potem pa kar cvetijo, ko so samske.
Pa nisem ločenka.[/quote]
A res, jaz vidim pa obratno in niti tri kile neokusno nametanega pudra več ne zakrije staranje zaradi jeznoritosti.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

New Report

Close