Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Do katerega leta se vam ženske načeloma zdijo seksi?

Do katerega leta se vam ženske načeloma zdijo seksi?


Kdo je pa to Tomica? Koliko si dejansko staro, da pišeš na ravni 10 – 12 letnice?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tega ti nisi sposoben. Kot večina ostalih, si samo osamljeni f.ukfehtar, večni peter pan, bralec neumnih stripov in proučevalec psevdopsihologije.


Ne glede koliko let ima samski moški, ga privlačijo ženske do 35 let, nekako zgornja meja v moških glavah primerna za imeti otroka.


Kdo je pa to Tomica? Koliko si dejansko staro, da pišeš na ravni 10 – 12 letnice?[/quote]

Glej lipe moje ostale poste, jih je dovolj malo, da boš razumel. Če ne razumeš slik in mojega posta, se sprašujem koliko si ti star. Aja, pa drži se k.urcevih tem, ali se me vsaj izogibaj pri neprimernem komentiranju.


Kdo je pa to Tomica? Koliko si dejansko staro, da pišeš na ravni 10 – 12 letnice?[/quote]

Glej lipe moje ostale poste, jih je dovolj malo, da boš razumel. Če ne razumeš slik in mojega posta, se sprašujem koliko si ti star. Aja, pa drži se k.urcevih tem, ali se me vsaj izogibaj pri neprimernem komentiranju.[/quote]Razumem , le sprašujem se o zrelosti in satrosti, ko nekdo piše na takem nivoju, ker to naj bi bil portal za odrasle………..ne morem mimo tega : Tomica, glupača, statist, tomica lahko od.jebe skokovima…jaooooo [img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Modrival, lahko ti odgovorim le get a life. Upam, da to razumeš. Ne da se mi prepucavat s tabo. Očitno ti je life bad karma, namesto, da vsebinsko komentiraš, se obregas ali ob avtorje ali komentatorje. Skratka over and out.


Saj bo bolš, nič se sekirat, je pa le preveč bedasto in v nebo vpijaoče, da ne bi človek opazil, a veš to?[img]http://www.picgifs.com/graphics/a/3d-smileys/graphics-3d-smileys-177509.gif[/img]

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

brez da bi prebral do konca, sem vedel da to piše 40 letnica…in dejansko imaš prav. Dejstvo je, da če hoče ženska pri 40 ih zgledat top, mora konkretno delat na sebi vsaj zadnjih 10-15 let….to pa delajo zelo redke…
40 letniki ki delamo na sebi, jasno da gledamo za ženskami, ki tud delajo na sebi…debeluhi naj se pa ukvarjajo z debeluhi

Jaz sem čisto zadovoljna s svojim izgledom pri 37-ih, oz iskreno, zelo zadovoljna. Nimam se prav kaj pritoževat. Seveda bi kakšno malenkost spremenila, če bi lahko, recimo večji joški, ampak to bi spremenila že pri 20-ih, tako da to nima veze z leti 🙂 Je pa res, da skrbim zase, športam imam svoj modni slog in živim življenje več ali manj tako, kot si želim. No, vsaj dokler se ne zatakne pri financah 🙂

Ženske ste res preveč obsedene s temi leti … treba je uživat v vsakem obdobju življenja, ker ima vsako svoje prednosti (ter slabosti) in samo takrat je čas, da živiš tisto obdobje, sicer bo tudi to minilo in boste spet tega objokovale čez 10 let. Pa spet naslednjega in naslednjega, potem greste pa enkrat direkt pod rušo.

Omejevati se zgolj na to ali smo z vidika seksapila ustrezni “vsem in po vseh regelcih” je pa po domače rečeno izjemno neumno. In glede na to, da imam z ljudmi okoli sebe čudovite odnose, tudi z moškimi, očitno že delujem in razmišljam čisto prav.


Po pravici. Zmeraj sem iskal/našel nekoga za dolgi rok, za enonočnice mi nikoli ni bilo. Se pravi, da sem gledal za ženskami približno mojih let. Zadnjih pet let še nisem srečal ženske, ki bi mi bila dovolj zanimiva, da bi z njo kaj imel. Ne gre samo za izgled, oziroma, recimo, da jih popredlačkam, nekatere iščejo nekoga, ki bi jim pomagal preživet finančno, ene so karakterno bejžstran, tretje, ki so drugače čisto vredu, pa imajo tako sranje za sabo, kar se dedcev tiče, da bi morale dobiti nekoga, ki bi jim pozdravil dušo. Kar se ta grdih tiče… starejši kot sem, manj jih je;-)) V bistvu, drage moje preveč gledate na izgled, problemi za resne, so drugje in težje , če ne nemogoče rešljivi.

Marsikateremu lipetu je endosegljiva vsaka, ki še ni ravno v meni, pa še marsikatera, ki je v meni…

Ko berem komentarje sem se nekaj spomnila, mislim da dva dni nazaj, ko sem preletavala kanale po TV. Na GRAND TV je bila ena oddaja “nikad nije kasno”, kjer izbirajo pevce starejše populacije. Ravno je imela nastop ena ženska, ki je stara 48 let. V komisiji kjer ocenjujejo petje, je bil tudi pevec Aco Pejović (mislim, da sem prav napisala), kateri je bil očaran nad lepoto te pevke. Še ostala dva v komisiji sta ga podražila, da jo tako očarano gleda. Rekel je, da lepše ženske, kot je ona še ni videl v življenju. No, samo to sem hotela napisat.


Lepota za 5 min, ali za kaj dlje?

Seveda je zelo objektivno primerjat eno zaloteno fotko z eno profi promocijsko, vsega zrihtanega in retruširanega. Primerjat moraš dve vrtnarski ali dve profi fotki.
Kelly je stara skoraj 60, škoda, ker se je zredila, ampak na profi fotkah je pa vseeno videti huda. Ne vem, koliko se kaj peča z lepotnimi operacijami, Tom Cruise je definitivno ves sproti popravljan.

Drugače pa, ker sem fotomodel, ne boste verjeli, koliko stare koke lahko zelo dobro ponucajo, pa vi tega sploh ne veste, ker mislite, da so 25-letnice.

Zavidam ženskam, ki so zadovoljne s seboj kar tako, na povprek. Ki se zadovoljijo s svojim videzom in modnim slogom in ne gredo dosti globlje od tega. Mene je namreč vedno begalo, kaj predstavljam kot osebnost in kaj lahko ponudim ali sprejmem na duhovni ravni. Pri tem je bil videz še najmanj pomemben, zdaj pa ugotavljam, da bi se mogoče obrnilo drugače, če bi več investirala vanj ((P

Čez deset let boš hvaležna, da imaš majhne, ker bodo ostale v svojem nadstropju in boš imela tudi gladko kožo dekolteja.
Drugače imaš pa prav. Meni pretirana pozornost ni nikoli godila, zanima me samo to, da sem privlačna partnerju. Njemu pa nisem všeč samo zaradi zunanjosti, vseeno za dolgoročno uspešnost celo seksa rabiš tudi veliko vsebine.

miška, pusti mi kontakt

miška, pusti mi kontakt

miška, pusti mi kontakt

Zavidam ženskam, ki so zadovoljne s seboj kar tako, na povprek. Ki se zadovoljijo s svojim videzom in modnim slogom in ne gredo dosti globlje od tega. Mene je namreč vedno begalo, kaj predstavljam kot osebnost in kaj lahko ponudim ali sprejmem na duhovni ravni. Pri tem je bil videz še najmanj pomemben, zdaj pa ugotavljam, da bi se mogoče obrnilo drugače, če bi več investirala vanj ((P[/quote]

Saj ni kar “na povprek”. Je skoz skrb in trud za to.

Fejst baba (po mojem mnenju) zgleda dobro, misli dobro, je postena, nacelna, samostojna, strastna, nezna in srcna.

In na vseh teh podrocjih mora bit aktivna, da kot odrasla zenska postane persona. Enako velja za moske.

V solskih letih sem recimo lahko nosila majcko do josk, zdaj bi bila v tem seveda smesna. Zdaj lahko nosim pod majico cipkast modrcek, pa je seksi. Ce bi to nosila kot studentka, bi delovalo ceneno. Enako makeup .. Zdaj nosim rdeco sminko povsem normalno, kot 25-letnica je pa nisem ker bi zgledala kot kur.bica.

In tako enako delujem na vseh podrocjih, tudi v miselnosti, zavedanju sebe, nacelih, vrednotah…

In cisto dobro plujem skozi razlicna obdobja. In ja, sem hvalezna za to.

Sicer pa, ce menis da si premalo vlozila v svoj izgled, za to res ni nikdar prepozno. Nega danes dela cudeze, frizure, oblacila in licila prav tako. Ne rabis veliko, le doslednost in neko zdravo zeljo po tem. Sem prepricana, da si krasna zenska 😉

ne maram žensk v spolnem pomenu.

Ženska je po svoje lepa v vsakem življenjskem obdobju. Ne ravno privlačna (npr. 70 letnica verjetno ni privlačna 30 letniku), ampak lepa, da oddaja posebno energijo ipd. je pa lahko v vsakem življenjskem obdobju.
Naj ti to pove primer. Imam kolegico, okrogla, če bi ocenjevali glede na lepoto, ni ravno lepa, ampka nekaj na njej je ,da je vedno zanimiva. Ne vem kako bi človek to opisal, ampak verjetno je to notranja pozitivna energija, ki jo človek oddaja navzven.

Ženska je po svoje lepa v vsakem življenjskem obdobju. Ne ravno privlačna (npr. 70 letnica verjetno ni privlačna 30 letniku), ampak lepa, da oddaja posebno energijo ipd. je pa lahko v vsakem življenjskem obdobju.
Naj ti to pove primer. Imam kolegico, okrogla, če bi ocenjevali glede na lepoto, ni ravno lepa, ampka nekaj na njej je ,da je vedno zanimiva. Ne vem kako bi človek to opisal, ampak verjetno je to notranja pozitivna energija, ki jo človek oddaja navzven.
[/quote]

Meni je enkrat en starejši, izkušen moški razlagal, da gre za energijo, ki jo ženska oddaja, ko jo moški zanimajo. Aktivno zanimajo . Leta nimajo veze pri tem.

žensk ne maram spolno, mi pa veliko pomeni prijateljstvo par žensk ker mi svetujejo glede moških in kozmetike.

Spodnje meje nimajo.. a tega ne bodo naravnost priznali. Zgornja je pa nekje do njihove stopnje razvoja.

New Report

Close