Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Do katerega leta se vam ženske načeloma zdijo seksi?

Do katerega leta se vam ženske načeloma zdijo seksi?

Madona , ampak par dni nazaj je bila tema, kako se vsi dedci vrstniki postarajo, niso niti za pogledat, same pa v štiridesetih pridejo na vrhunec lepote, mladosti in seksualnosti in se na 40 letnice vžigajo samo mladi dobri tipi? Kako je zdaj s tem? Matjažka razumem, njega ne jemljejo resno, je pač staromoden in ga pustijo pri miru.:-)))[/quote]

Hm, včasih ti sama zase mislim, da sem še vedno videt kot študentka, dokler ne pridem v družbo študentk in potem vidim, da sem bistveno bistveno starejša videt. Ali pa, če samo pogledam svoje nekdanje in sedanje fotke pa vidim, da se leta poznajo. Je pa tako, da pri 20ih me res niso zanimali moški s sivimi lasmi ali pa celo s plešo. Ampak zdaj se mi je pa okus spremenil :). Raje pogledam 40letnika s kakim kg preveč pa mogoče delno plešo ali pa konkretno sivimi lasmi kot enega 20letnika. Okusi se spreminjajo.
Je pa res dejstvo, da je manj teženja s starni slinavcev, ampak to je samo fajn. Nisem se čutila lepo in privlačno samo zato, ker so mi poročeni slianvci težili. Mi je bilo čisto jasno, da težijo vsaki, ne le meni. Tako, da takega ‘občudovanja’ ne pogrešam.

Če bi naredil graf in bi na obsciso nanašal leta od 18 dalje in na ordinato “seksualno” privlačnost bi ta krivulja kar vredu padala.
Po moji presoji bi mi pri starosti ženske.
30 let bilo seksualno privlačna 1/3 ženske populacije
40 let 1/6 ženske populacije
50 let 1/20 ženske populacije
In pri starosti 60 let 1/40 ženske populacije.

Vzorec je vzet iz uličnega sprehoda po Ljubljani, Mariboru in Celju.[/quote]

Mucek, samo da tvoj graf raste!

Če bi naredil graf in bi na obsciso nanašal leta od 18 dalje in na ordinato “seksualno” privlačnost bi ta krivulja kar vredu padala.
Po moji presoji bi mi pri starosti ženske.
30 let bilo seksualno privlačna 1/3 ženske populacije
40 let 1/6 ženske populacije
50 let 1/20 ženske populacije
In pri starosti 60 let 1/40 ženske populacije.

Vzorec je vzet iz uličnega sprehoda po Ljubljani, Mariboru in Celju.[/quote]

Mucek, samo da tvoj graf raste![/quote]

Glede na napisano, je super, da zna uoprabljat računalnik, da ni ves senilen. Glede na to, da je verjetno okrog 80 star (sklepam glede na zanimanje za 60letnice), je še kar vitalen.

Madona , ampak par dni nazaj je bila tema, kako se vsi dedci vrstniki postarajo, niso niti za pogledat, same pa v štiridesetih pridejo na vrhunec lepote, mladosti in seksualnosti in se na 40 letnice vžigajo samo mladi dobri tipi? Kako je zdaj s tem? Matjažka razumem, njega ne jemljejo resno, je pač staromoden in ga pustijo pri miru.:-)))[/quote]

Hm, včasih ti sama zase mislim, da sem še vedno videt kot študentka, dokler ne pridem v družbo študentk in potem vidim, da sem bistveno bistveno starejša videt. Ali pa, če samo pogledam svoje nekdanje in sedanje fotke pa vidim, da se leta poznajo. Je pa tako, da pri 20ih me res niso zanimali moški s sivimi lasmi ali pa celo s plešo. Ampak zdaj se mi je pa okus spremenil :). Raje pogledam 40letnika s kakim kg preveč pa mogoče delno plešo ali pa konkretno sivimi lasmi kot enega 20letnika. Okusi se spreminjajo.
Je pa res dejstvo, da je manj teženja s starni slinavcev, ampak to je samo fajn. Nisem se čutila lepo in privlačno samo zato, ker so mi poročeni slianvci težili. Mi je bilo čisto jasno, da težijo vsaki, ne le meni. Tako, da takega ‘občudovanja’ ne pogrešam.[/quote]
Vem jaz vse to, ampak zanimivo se mi zdi, da je par dni nazj bila tema v obratni smeri in so se z vso agresijo vsule, kako so pri štiridesetih deležne največjega zanimanja mlajših od njih in da izgledajo lepše in bolj seksi od dvajsetletnic. :-)) Kje so zdaj te, ki so dva – tri dni nazaj z vso agresijo nastopile v tisti temi?

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Vse v življenju ima svoj čas!
Mladost, lepota, počasi mineta, to je normalno in to je življenje.
50-letnica in več se nikakor ne more kosati z 20, 25 ali 30 let staro žensko, pa če vam je prav ali ne.
Le vprašajte se, kako bi izgledale 50. letnice, brez make-upa, brez pobarvanih in sfriziranih las, brez lepih oblačil in elegantnih čevljev!
Sigurno bi bila ena velika, velika žalost. Po 50. letu se namreč človeški organizem začne počasi starati: koža postaja vse tanjša in zgubana, lasje osivijo in se redčijo, nabirajo se kilogrami, ali pa začneš pretirano hujšati, hrbet postaja upognjen…

Teme ne poznam. Tako, da ne vem :).
Mogoče pa so to pisale tiste, ki so se prijavile na kak spletni portal kot je KUpid. Tam pa je res naval kakih 20 letnikov na 35, 40letnice. Na takih portalih pa ja, težijo 18, 20letniki pa 60, 70letniki, ki trdijo, da so v boljši formi kot 30letniki.

Pa misliš, da taka oseba ni več lepa?
Včasih so se mi 40letni moški zdeli obupno stari, neprivlačni, vampasti, plešasti… Zdaj pa se mi zdijo dosti bolj privlačni kot 20letniki. Pa tudi 50letniki so mi bolj privlačni kot 20letniki. Tudi 55letniki. Res je, da imajo pleše, sive lase in tako naprej. Ampak meni so preprosto sedaj taki bolj lepi kot 20letniki. Čez 20let mi bodo pa verjetno tudi 70letniki privlačni. 40letniki pa ne več.

Mi je pa zanimivo, da se po tvoje mora ženska barvati, šminkati… moški pa očitno ne ali kako? A potem so vsi moški nikakvi, ker se ne šminkarijo?

Sama sem stara 33, še vedno postavna, ampak se že najdejo gubice … pa te niso problem … problem je utrujenost … menim, da bom čez dve leti, ko bom bolj naspana, bolj privlačna kot sedaj. 🙂 Flirti pa so, ampak sem zasedena.

z mojim staranjem se spreminja tudi moj okus za ženkse….torej, če se pri dvajsetih ženske stare 40 in več zdele stare in ne seksi, je sedaj pri štiresetih tako, da so mi sexi ženske stare mogoče tudi kaj čez 50.
pri dvajsetih sem tako gledal bolj vrstnice, pa se mi niso zdele vse sexi, tudi če so bile mlade. enako je sedaj…imaš ženske, ki so pri 50 hot, in jih imaš pri 40, ki so out. pač odvisno od okusa posameznika, kateri tip ženske ti je všeč.
pri tem pa ne igra vloge gubica in količina denara vloženega v fasado, temveč predvsem energija, ki jo ženska oddaja….lahko je čisto povprečna po videzu, pa noro hot…lahko je kot barbika, pa odbijajoča.
aja …sedaj pa deklet starih kot moja hčerka ne gledam toliko v smislu spolnega objekta…pač pogledam, si mislim, luštna, celulitna, zanemarjena itd….pr kakšnih starejših pa je tudi kakšna bolj pokvarjena misel.

predvidevam, da se mi bo z leti verjetno tudi okus spremenil, da mi bodo ok tudi še starejše ženske..

tako nekako.

Sem ženska in se mi zdijo privlačne ženske nekje do 30 let. Sama jih imam 40. Moje vrstnice mi večinoma niso privlačne, morda le ena, s katero imam “nedokončane zadeve”.

Pa misliš, da taka oseba ni več lepa?
Včasih so se mi 40letni moški zdeli obupno stari, neprivlačni, vampasti, plešasti… Zdaj pa se mi zdijo dosti bolj privlačni kot 20letniki. Pa tudi 50letniki so mi bolj privlačni kot 20letniki. Tudi 55letniki. Res je, da imajo pleše, sive lase in tako naprej. Ampak meni so preprosto sedaj taki bolj lepi kot 20letniki. Čez 20let mi bodo pa verjetno tudi 70letniki privlačni. 40letniki pa ne več.

Mi je pa zanimivo, da se po tvoje mora ženska barvati, šminkati… moški pa očitno ne ali kako? A potem so vsi moški nikakvi, ker se ne šminkarijo?[/quote]

Ja, tako gre normalen čustveno duševno duhoven razvoj pri človeku. In to je povsem normalno, da ti je všeč in privlačen nasprotni spol nekje tvojih let. Če temu ni tako, oseba ni čustvo (in ostalo) dozorevala in dozorela sploh.

Če bi naredil graf in bi na obsciso nanašal leta od 18 dalje in na ordinato “seksualno” privlačnost bi ta krivulja kar vredu padala.
Po moji presoji bi mi pri starosti ženske.
30 let bilo seksualno privlačna 1/3 ženske populacije
40 let 1/6 ženske populacije
50 let 1/20 ženske populacije
In pri starosti 60 let 1/40 ženske populacije.

Vzorec je vzet iz uličnega sprehoda po Ljubljani, Mariboru in Celju.[/quote]

Mucek, samo da tvoj graf raste![/quote]

Gleda na Zemeljsko polarnost, smo moški nasprotja žensk.
In jasno. Moškim graf prikazuje nasprotje in moškim graf in vse ostalo raste.
Počasi boš mogoče res kaj še razumela.

Ma po moje je najpomembneje kar izžarevaš od znotraj. Tista magićna privlačnost, ki jo lahko imajo velike in majhne, debele in suhe, črne in bele, aja, stare in mlade 🙂
če tega nimaš, leta niso pomembna, pa tudi lepota ne 😉

Sophia Loren je zelo sexi.

Saj si v najboljših letih!!!

Ne, pa ne. Ce ti debeluske niso vsec, ima lahko tono magije, pa te spolno ne bo privlacila. Sori zenske, moski pogled na zenske je zelo preprost in predvsem fizicen. Mora te fizicno vsaj malo privlacit. Ce tega ni, ne pomaga nic.

Ne, pa ne. Ce ti debeluske niso vsec, ima lahko tono magije, pa te spolno ne bo privlacila. Sori zenske, moski pogled na zenske je zelo preprost in predvsem fizicen. Mora te fizicno vsaj malo privlacit. Ce tega ni, ne pomaga nic.[/quote] Tudi suhice lahko ostanejo na suhem, če ni kemije.

Bravo cenit se moraš in leta in kakšen kilogramček naredi žensko cudovito in privlačno !!!

Po 45, vsaka ženska že stara baba!

Ženske povprečno živimo skoraj 10 let več kot moški. To pomeni, da je smo ženske toliko bolj ohranjene, vitalne, da se toliko kasneje postaramo kot moški.

Pri 36 se mi zdi, da bolje zgledam kot pa nekaj let prej, pa sem imela prej manj kg… Zgleda mi 10 manj. Samo to ko se mladi fantje limajo, nima veze s karakterjem, nekaj verjetno tudi. Imam menda nek seksapil. Ampak drugač me imajo ljudje radi, sem v redu karakter, že od nekdaj, ma preveč sem bila, tako da sem se mogla zase postavit prav naučit in prej bi rekla, da sem zdaj lahko pravi hudič :)) Življenje te nauči. Ne da sem do ljudi zdaj neprijazna, sam ločujem – do onih ki so ok, sem jaz tudi, ostalo pa brezkompromisna.

Stara tema, sem se prav iskal, če sem komentiral in, ker nisem, bom zdaj. Pogledam za vsemi ženskami, ki so privlačne od polnoletnosti dalje, no zdej, na tiste pod 30, ne gledam več z moško pohloto in tistih nad 60 recimo tud ne, v smislu kako bi bilo lepo dol se dat z njo.
Drugo pa, če že pogledam,….. pogledam s tem namenom, stas in glas, ter stil oblačenja, po tem vrstnem redu, nekako..

[img]http://www.colly.tv/wp-content/uploads/menagebetter.jpg[/img]

nonono.. tele zgornje slike zavajajo tako in drugače….

Kelly je 5 let starejša od Tomice.
Kelly je bila napadena, posiljena..
rodila je 2 otroka…
se pač ne pegla kot tipična glupača made by holivud.
in tudi sicer ima kar nekaj dobrih zadev in del za pokazat.
Če bi želela, jo v pol ure našminkajo v milfo 35-40, tako, da Tomica lahko samo od.je.be skokovima…
Torej kapo dol,

Tomica je reden gost raznih vrst peglanja, zategovanja, botoxa ipd.
psihopat, sociopat, ki je drkal v glavo vse ženske, ki so ga sploh prenašale in se napajal iz njih kot kakšen Vlad Drakula.
verski blaznež
utajevalec davkov in
sebična rit
je pa dober statist v visokoproračunskih akcijah, ki mu jih zrihtajo njegovi verski kolegi iz scientološke cerkve. Ker z debilnim nasmehom me prej spominja na jokerja kot na kaj drugega…

Dokler jim f.ukfehtarji pisarite sluzava sporočila na spoznavnih portalih, so predobre za vas, pa če imajo abrahama.

New Report

Close