Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro!

Dobro jutro!

Komu in zakaj ?

Pridi na mušketirje!

Muca? Zakaj pa zdej to? a ti ni si naša družbica :))))) O ne, kar takole nam pa ne boš pobegnila, ne :))))

Dobro jutro radni narod Slovenije. Ob zadnjem znaku je ura natančno 6 in 32 minut.

Jani

Ker očitno po tej hosti vedno manj letajo, razmišljam ali sploh priznati lučko? Ja? Ne? Ja? Ne? Ja?

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Dobro jutro, zaspanci, zunaj sije sonček, pomlad kliče, travca ma že take fedrčke, da ne vem kaj vas še zadržuje v brlogu……..

Vsem skupaj res lepo dobro jutro in en noro lep dan!

Jani

Uf, zamujam. Ura je 7:38 minut.
Muca je naša ja, saj sem jo okoli kepe usula!

Hojla Jani, good morning , samo soncek se je skril. Hoče padat dež .
Živalice pa takoj ven iz brloga, kaj se to pravi tule zajčku, pa Janiju nagajat, pa še ostalim !!
hud zajček

To je tvoj, meni najljubši podpis.

Hud zajček.

hehehehehhe

He, he, zloba, zlobna ! ! !

cmoka, zajček

Zajček, a si mela danes podaljšano….. spanje 😉 No vseeno, še enkrat dobro jutro tebi in spodaj Sašotu, da ne pišem dvakrat 🙂

Jani

Očitno je bila muca še močno pod vplivom….. dopusta :))))))) Me je močno zaskrbelo, vendar ne dvomim, da je bila tvoja vzgojna metoda osvežujoče pomirljiva!

Jani se zahvaljuje zajčku ker mu pomaga v teh težkih…. viroznih dneh :)))

Ha, ha, je že dobro. Ne gre za to, da pišeš dvakrat, te poznam bolj kot si misliš :)))) Sašo spodaj, pa to..
Ja, sem zaspala danes, pravkar pa mi je razneslo hrenovko v mikrovalovni, se mi jo ni dalo huhat v piskrčku, hehe…

Muca je ušla iz moje kontrole, saj veš, jo en teden dni, pa že pozabi na vse…
Sem vse nadoknadila včeraj ponoči, saj veš muce so ponoči okrog….

Jutroooooooo,čeprav že malce pozno ,ampak naj vam bo.Še danes prihajam k sebi od tiste kepe včeri.hihihi
Matr tale zajček tko dober cilja,pazte se.Lep dan ja kjer ni sončka dhl je že na poti.Sonček je in jest sem že skuštrana!!Kmal boste še vi!!!

Naj živi sonček!!******0000000*******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yap, muca, a ga gremo res nekam žurat ?
Jaz imam še mačka od tistega tvojega cvička včeraj. Pa pravijo, da se klin s klinom zbija.
He, he, ja a ne, kako zna zajček bit hud, madonca ! Prav, da poveš, da vedo, da če ciljam, pol točno zadenem :)))))))

0*0*0*0*, zajček

aja, tole po treči put, se mi pa dopade :)))

heheheheh a ne…matr mi ze kozlarije po glavi skačejo,dons bo še ludo…heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ej, meni tudi ! ! !
Mislim, da je to pozitivno, veš muca.
Obe, ti in jaz , le tako naprej, da ne bova kot Sašo, ko so mu izgleda prošla dobra vremena, he, he…

hehe , od cvička pa res ne moreš met mačka 😉 .. si že mogla še kej tkole .. za zraven ;)))
zajček z mačkom .. pa še ciljat zna ful dobro … to je pa huda kombinacija .. bomo mogli bit pazljivi … danes 🙂

lep dan vsem!!

Barbara.

Pa spet mi sami šlageri v glavo tolčejo,uhhh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

I meni dušo, i meni, ajde pjevajmo………………

sve do zore, hahahaha………

He, he, he, Barbi, kaj si me nasmejala……..

Ps: le pazite se , ja !

pozdrav od zajčka z mačkom!

Do zadnjega stavke se mi je full dopadlo. Namreč, da bi bil spodaj in da bi imel svojo hrenovko v tvoji mikrovalovni.

Ampak, brez, da bi jo razneslo. Kvečjemu, da sok spusti.

Tu je tvuj zadnji tango.
Lase im’š zapjete s špango, ooooooooo

zelen madeš na bejli oblejki
se ti stršnu podaaaaaaaa

REF:
Neč več poljubu u dvuje,
na terasah vzdihljajev,
ne vina, ne kokakole,
ne sladoleda, ne mesa.

Čakajo me mrzle rjuhe
stavki polni vprašajev.
in če bo srjča mila, tvoji pozdravi
iz daljnih tujih krajev.

Ha, ha, ha, kar je preveč, je pa preveč. To je sicer bila izjema, saj pravim, da jo običajno kuham v sklečki…..

zajček z mačkom!

New Report

Close