Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro!

Dobro jutro!

se bojiš da se prelevi v super Zajca … pa ti na ušes himno zapoje , hehehehehe

Zakajen kunec, dušen v konopljevi omaki, s prilogo iz špineljevih žbic, ter makovo sladico, postrežen na Amsterdamski način.

aha .. pa z vodno pipo ob strani …

Ja, jo bom kar SuperRabbit klical. Jo bom ulovil kot pokemona.

čaki .. bom zvečer pogledala pokemone, da vidm kako to zgleda .. če superRabbit-a loviš kot pokemona 🙂

Sound’s good! Peace!

Ej, če slučajno zbiraš nalepke, imam dva syducka za menjat, pa tri pikachu-je. Rabu bi pa zoolanderja, pa exbone-a.

Pis man.

(Rastafarian nous de trut)

ej .. pa ti ful obvladaš to .. jest sam za pikačuja vem kdo je :))

moram zvečer res skupi s tamalim pogledat .. da mi mal razloži .. kdo je kdo 🙂

Ali kot bi rekel Iztok Mlakar:

…jeh jemam puno ret in puno hlavo…..mislim, pokemonov.

Je pa nekaj privlačnega tam, samo ne štekam kaj. Tom in Jerry-ja sem še štekal, ma to ????
V glavnem, včeraj sem bil z mojim malim na pregledu za šolo in smo mu povedali, da ga bodo verjetno tudi pik.
Ampak, ker so bili za tem obljubljeni pokemoni, če bo priden, ni niti trznil, kaj šele da bi jamral. Problem je le ta, da sem mu jaz rekel za en pik, v resnici so ga pa trikrat. Najprej za vzet kri, pa v eno ramo inekcijo, pa še v drugo. Pa je mulc “izmudrio”, da bodo to trije pokemoni, ne eden.

no vidiš … maš podjetnega mulca :)))) .. kar tako naprej .. nas tole s šolo še vse čaka .. verjetno bojo takrat popularni že kakšni drugi … pokemoni 😉 bom pa vesela, če bo naš mali tud takole razmišljal :)))

Ker se na žalost zaključuje tole moje ….. delovno :)))) dopoldne 🙂 naj za konec rečem, boh vas vari, pa jutri prid’te spet. Pa šefinjo pr’pelte zraven!

Jani ma vas rad! Bomo enkrat skadil tist špinel, vsi skupej!

to pa ne … mi bomo skadil .. ti pa tko ne kadiš več :)))))

hehehehehehehe

lep dan Jani !

B.

Ma kaj vi skoz nekoga pogrešate ?
Ja , človek pride pa gre , pa kaj ?!
Sej pridejo drugi zad – jest na primer , ne 😉

Sej vas skoz berem , pa vidim , da ste mel mal težav , ma ne se skirat , sej se tud drugi ne ! Gremo naprej ! Pa jest tud z vami , če nimate neč proti :)))

In ker vem , da boste takoj drli gledat moj e-mail , evo , pa dejte še kej napisat , da se spoznamo , prav ?!

Nikita je za fajt !

Ja, zanimiv nick, še bolj pa mail.

A nadaljujeva na tem forumu?

Cool , ne :)))

Ja , lohk pa tle .
Če dodro začneš , je treba še v redu končat 😉

Nikita obožuje B.W.

Ma čika Bruce bi tebe tudi third in fourth time, ne samo second.

Ma , može ;)))

A greš na žur ?

N. z B.W.

Še mikrovalovke niso tist k so včasih ble,nažaubane od hudiča.Boge hrenovke viš,pregreha kam te pripelje..dons še na elektroniko nesmeš preveč dat,kaj šele zaupat.heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Kaj pa vem,ne bi dala roke v ogenj,kar je je,počasi gre hmmm še zmeri…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, čau za nazaj.

Beremo se pojutrišnjem, v četrtek, tudi jaz upam na šefinjo.

Glede špinela pa – buh te ušliši, pa še jest da bi bil zraven takrat.

Sašo, evo tud men bolj paše “Šefinja”… tistule nej n’č! Toko

Jani je CIA!

AHA, samo, da grem varit kosilo, že delate neumnosti, matr ej !….

Aha, tudi ti si vmešan v to zaroto proti zajčku, ki kuha, a?

hud zajček

Torej tudi ti, Barbi. Vam bom dala himno, čakite se jutri!!

ponorel zajček

New Report

Close