Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dobro jutro

Dobro jutro

Dobro jutro. Miren ja, predvsem to. Včeraj je bilo prav pestro!

najprej bi ga spravila ob pamet, tako, da bi on mene prosil. Potem pa ja, bi ga.

Jutro miška, kot prihajajoči sončni mrk:-)))

Mmm. Se pravi lenobno, ležerno…nalašč za crklanje.

Zelo dobro načrtno zapeljevanje in dvigovanje temperature.Bi se sexipilno oblekla in plesala zapeljiv počasen striptiz?

Zate očitno ni skrivnosti:-))))

Ne, nisem pri volji za to in mu ne privoščim tega užitka (danes)!

Misliš, da te berem kot knjigo?
Jaz sem ravno obratne volje.

Torej dobre! mmmm, pol boš sigurno kaj o sexu napisala

Nič usmiljenja?

A spodaj pa nič nemirno JAZka?

Ne, slabe. Sem v neki negotovosti in to me ubija. Sem že malo višje napisala, da če bi ga zdajle dobila, ne vem kaj bi najprej naredila. Vpila verjetno ne bi, niti slabe volje verjetno ne bi pokazala, bi se mu pa na drugačen način “maščevala”.

Ne.

V redu srček. Zdaj te za nekaj časa zapuščam, potem se ti pa vsa posvetim.
cmok

Oh saj bo bejčka, saj kovtrček vedno vse pogliha:-))))

čakam……

Najprej se je treba otišancev od klečanja pred ikonco losat, potem še termostat na toplo naštimat, da se odledi… Šele potem morda kje zaščemi.

Nabrito jutro! :-)))

To itak. :))) Ampak grrrr… me jezi. Mogoče samo preverja mojo potrpežljivost.

hahahahahahaha

Ne se jezit ljubica, lahko bi škodilo lepoti!:-))))

Hvala za spodbudne besede srček. Saj vem, da ni vredno, ampak čustva delajo svoje. Ti že veš, kako je to. In drugače?
Cmok

Hmmm, saj veš kako. Švoh. Zdr. problemi doma, problemi drugje… Vsaj malo me potolaži tvoj poljubček, še jaz ti enga pošiljam

Kaj pa če te s svojim načinom,šarmom ,energijo on le uspe omehčati.

Glede zdravja želim, da se izteče čim bolje. Problemi so pa tako ali tako, dan našega vsakdana. Očitno se bomo morali navadit s tem živet.
Poljubček je najmanj, kar ti lahko pošljem. Meni trenutno manjka topel tolažilni objem…

Saj bi se omehčala, ampak vseeno bi občutil mojo jezo.

New Report

Close