Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dobro jutro

Dobro jutro

novega sem morala nabavit,kaj se pa druga morala.Pa saj ni samo to novost…Tud v službi so me malo razporedili na novo delmesto…tak da ne bo več toliko čas aza te igrce…kaj češ….

Važno da se bliža moj mesec MAj……

Pa res!Katerega maja bo…?Verjetno imaš cel kup dela in priprav,pa skrbi o,da bo vse klapalo.Boš srečnica potem.

Tega (še) ne veva, predvidevam pa da ja, ker eksplicitno omenjaš, da nisi majhna. Ti bom nekje nekaj zaupal, prav? 😉

Poljub.

ja zabezecala se bom 21.5….tak da me že kar grabi malo……delo smo si nekako razdelili..tako da sedaj samo še finoča…..sicer pa tako veš kako to poteka…
aja..kao pa to da si sedaj več na tem forumu???

Prav.
:))

Ma sprememba prav pride.Tudi tebe ni bilo tam,pa sem spakiral kovčke in šel sem.Lepo da si me našla pod novo identiteto.Midva sva pa res …kot eno.

kaj te vem..tam sem še malo brala kaj se dogaja..pa mi je bilo že vse smešno kako so se pričkali..saj veš zaradi česa…tud tvoje odg.sem brala..ma si se mi prav zasmilil…..

vedno se bova našla…v to ne dvomi……..

Res si prava frendica…in prav zares bi te sedajle objel in poljubil.

jaz bi te raje v kuhinji ponucala..saj veš da bi mi prav prišle tvoje roke….

In jaz bi ti pomagal vse kar bi rekla.Zate…vse.

če bi že čebulo olupil bi bilo dovolj…to namreč nerada vzamem v roke…….

Če bi mi dala smučarska očala…A kar za vse bi me ponucala.Vse bi naredil,potem bi pa še na kuhinjskem pultu…khmm…khm…se pocrkljala:-))

to pa je itak desert…veš da te ne bi sam gledala in si oči paslay na takem mladeniču…………..

Ali pa jaz ob tako lepi sexi mladostni deklici…Bi bilo pa res fino na pultu.Si že kdaj na pultu?

napram tega koliko sem stara sem probala marsikaj ja.Nič dečko moj,sedaj bom počasi končala,saj veš pride šef domov in se moram malo do kuhinje prestavit.Lepo je bilo klepetat s tabo,pa se jutri kaj slišiva.

Preberi si mail,ki sem ti ga poslal.Lepo popoldne pa dober tek.Bodi in ostani v cvetju.Čao,srce moje

Nisem prepričan, če je okusno še enega poslati oz. vrniti ga, ker potem je to že več kot sprva namenjen poklon.

Ma vseeno … Cmoka.

Mmm. Smo pa uglajeni.

New Report

Close