Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Dobro jutro

Dobro jutro

Naj te objamem in stisnem k sebi,pa poljubim.

Mmmm. Hvala

Pa še nežno bi te božal po laseh in ti poljubljal vrat.

Sem in nisem, saj veš..kakor sami želimo;))..pa ti, si okej’

Norim od negotovosti. Saj je brez veze, samo ne vem, a je tako težko sporočit, da je ok oz. ni ok. Ne morem se skoncentrirat ne delo, na nič.
To me ubija. Pa ti?

Takih stvari tudi jaz ne maram…pokliči kar sama, če lahko in bo takoj konec negotovosti!

Drugače pa delam in vmes mal poškilim sem, ampak trenutno mi ni dosti do norenja tule, zato sem bolj redkobesedna;))…

Men pa še kaj drugega…. Najboljš bi se blo nekje na samem crkljat s tabo!:-)))))

:-))))))))))))))))))

Saj mi ni treba pisat, kam pripeljejo topli objemi in poljubčki… :)))
Cmoook

Hudič se ne oglasi. Grrr

Bea, ti še kar kliči ali sms, naj te takoj pokliče, da te skrbi…drugače pa ti želim, da dobiš dobre informacije, ne kaj slabega…Imej v nadaljevanju bolj miren dan;)) in se beremo še kaj..grem delat dalje..čao!

Hvala. Pridna bodi. Čao.

V sex, jasno:-))))
Cmok!

Nič delat, najprej imaš men za odgovort! Razen če ti spet hormončki nagajajo:-)))

Dobro jutro!
:))

… pa po mojih izkušnjah je najbolj strasten, ko je začinjen z malo jeze ali z ene ali z druge strani, naslednji krog je pa bolj poudarek na nežnosti. :))))
Cmok

Res je DOBRO. Mnjami masturbacija je za mano. Zdaj spet samo zrem skozi okno in sanjarim. Pasal bi vonj sivke in nič prometa na ulici.

Ja, Maja ima kar prav….bilo je seksualno popolno….sicer pa sem že v službi:-)
Kaj pa vedve, je bilo kaj…posebnega sinoči? Se je kaj dogajalo?

Če bi prišel k meni, bi ti jaz z veseljem pomagala pri masturbaciji!

Mail … in rad pridem.

hehehe………bi prišel……ja………
:))

.

Dobro jutro!!!!!!!!…Še lepši dan ti želim….

Mater, kot da sva dvojčka! Pa še res je – takrat ko se malo “napizdiva”, je seks najbolj divji…

Tole si pa zelo dobro povedala. Ni čist ziher, če bi res prišel, ja. Takole za računalnikom sedet je eno, narest pa absolutno druga zgodba, kaj? ;-))

Ja, dobro jutro sredi belega dne… očitno si spala in sanjala o masturbaciji:-)))))

New Report

Close