Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro gmajna…………….

Dobro jutro gmajna…………….

Ha, tolko da vem.
Te bom včasih prosila za uslugo, da greš pogledat kaki dan je zuni, eheheheh..

Z nežno rokco,tapravim grifom,še lepšim pogledom,malce obliznjeno ustnico,marsikaj dosežeš..
Nežnosttttttt..kakšen bič..heheheheh z nežnostjo,ga slečeš…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Saj sva poskusile včeraj , pa na ta način ni šlo. Ej, sem se pa nasmejala, ko sem to napisala, kot že dolgo ne. Vsaj od tistih tangic dalje, ne…
Aha, praviš nežno, pa to….oki…

Evo pol malhe dobre volje ti prispevam jest, ostalo verjamem da bodo prispevali drugi prebivalci te naše lepe bukove gmajnice :)))))))) Glede časa pa…. nema para da se vreme kupi, torej… bo že 🙂

Jani tud nima časa pa še kar tle gor visi :)))

Saj jaz tudi kar visim, pa visim, je tako lepo tule :))) z vami……

Ampak … pr nas pa mulo kuhamo samo za tavelke praznike.. In glih zdej se bliža velika noč, tako da se moramo doma posvetovati, da skuhamo spet eno mulo….

Čeprav ma Jani raje …. svinjsko :)))))

hehehe, jaz pa puranovo !
ampak mulo bom pa še vedno kuhala in PIKA. Po potrebi :))

Ma to jest sploh ne mislim.. samo, se ti ne zdi mal čudno… muca s kljunčkom?

Jani je mau …. heheheheh

Jani, danes ni vendar nič več nič čudnega, no.

hehehehe muca pa fejst..hihii

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa bi ti meni povedal.. kaj je tisto… vse drugo…. ker.. jaz bi tud zamenu. če bi blo kej…. no.. tko kej…druzga a ne :)))

Jani ma špinelov dost :))))

ob priliki ti še neki frišnega napišem od tangic..heheheh spomni me…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a zdej si se pa špinelov zasitu, ti nehvaležni falot, ti.
dobro dobiš vitamine, take fine………….
yeah!

ja dej, nikar ne pozabi….
dej še kako noro ušpiči, da se še malo smejim…….

Ja full je lepo tuki gor viset… samo jest vas ne sledim več :))))))

kasneje,muca šiba na luft.pa k račkam,pa k jezeru..pa pa mislila bom na vas…lubija se slisimo kasneje…**********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

seveda ne, ker na koncu veš kaj te čaka :)))))))))))))))))))))))))

čau……………čau………………….
pozdravi moje labodke :)))))))))))))))))))

Jest vas vabim na kofe… vidve pa kuj biče ven pa to.. a ne 🙂 če bo pa tako…. bom pa ves kofe sam popil.

Punce zdej pa jest grem …… delat!

Se beremo!

Jani

He he he he.. tisti konec je pa še tako v meglo zavit, da se še z lučjo ne vidi 🙂

Jani ma meglenke :)))))

ja, ampak nejlepše pride vedno na koncu, še posebej če ne veš kaj:)))

zajček, veš.. tud dobrih stvari se človek s časom nasiti…. Zato bi prov fajn prišla drobcena sprememba :)))

Jani še vedno obožuje špinele, samo….

a pol so dobre, manj dobre stvarce???

.. no sej boš šel kmal domov, pa si privošči en gmajnarski popoldan … ti bo zih ful pasalo 🙂

pejt nekam .. kjer bo sonce nabijalo … pa se mal mrtinčkaj :))

lepo se mej 🙂

B.

Mene vleče nekam tja, kjer sonce nabija :)))) Bemti Zablujena…. zakon a ne 🙂 No, kar se gmajnarskega popoldneva tiče in martinčkanja pa nau n’č….. drugič 🙂

Tud ti Barbara… pejt na en gmajnarski pohod :)))))))))

Jani se počas poslavlja…. lep popoldan vsem skupi do jutri!

New Report

Close