Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro gmajna…………….

Dobro jutro gmajna…………….

Dobro jutro prebivalci naše gmajnice. Prižigam lučko, ker je še tema :))

Dobro jutro zajček! Sem tam na uniformah že neki delil jutranje pozdrave, evo pa naj bo tu še enkrat. Zajček tebi in vsem, ki tukaj gor pokukajo danes…. Dobro jutro in en lep sočen dan!

Jani

p.s. madonca, sem vas celo popoldan lovil po gmajni.. pa nikogar nikjer… kot da bi se v zemljo vdrli :))))

Hecno je, ko kar izpuhtijo teli naši gmajnarji. Pismo ej, kaj je mraz zunaj, skoraj so mi roke zaledenele, ko sem peljala kužka na jutranji sprehod. Prav grozljivo, a je tebe kaj zeblo :)) ?

Zajček, glede na to, da si mela danes rano vstajanje, ni čudno, da te je zeblo kot… :)))))) no… glede na to, da mam avto v garaži, pa da je s parkinga do fabrke tolk mal metrov… me mraz ni uspel niti ošvrkniti… A da je mraz zunaj? No san bo kmalu sonce… pa bo pogrelo a ne :)))))

Ampak, tile gmajnarji kolk to zginejo… ampak, res sem celo popoldne rovaril po gmajni… pa nič.

Jani ma full rad gmajno :))))

He, he, Jani, saj pravim. Ni dobro zgodaj iti spat, potem spet prezgodaj vstanem, pa ni fino, ku me zebe :)))
A tako blizu imaš ti vse te stvari, garažo, avto, dom in fabrko. Ja, evo super, ali pa tudi ne. Tako sploh ne utegneš videti sveta okoli sebe, no ! Ne dotakne se te mraz, pa potem sploh ne veš, kako lepo je, ko ti je toplo :))
Sama sem popoldan pomolila šapico v gmajno, kr pa ni bilo rdečega piškotka, nisem imela kaj komu napisati. Hudimana, kdo je sedaj kriv. Ostali pa naj se tudi poboljšajo, sicer grem še jaz v ilegalo. Zdaj pa dost tega!

zajček je hud, spet !

Uh, zajček, sej je zutri tako tema.. pa ne vidiš kej prida sveta 🙂 Popoldan je pa tko… da se svet vidi… tud sam na kratkih furah :))) Če pa ne…. gremo na daljšo furo… pa je, a ne 🙂

Viš, prov žal mi je, da nisem pustil kakšnega rdečega piškotka… ko sem bil v gmajnici… 🙂 bom vedel za drugič. Ah, o ilegali pa ne razmišljaj… men je pa dober zato, ker vem, da nas berejo… bodo že prišli nazaj, o bodo!

Jani optimista

yap človek / živalica, mora res biti skoz in skoz optimist. Lepo pa je, če te vsaj malo upoštevajo, a, ne ? Prosiš ekrat, prosiš dvakrat, potem se pa zamisliš. Mar res nisi vreden upoštevanja. Dobro, bo že kako……
Jaz sem lačna, imaš kak bonbon ?

Mah, kaj češ fehtat… jest nikogar ne fehtam.. kakor hočjo.. če bo enkrat tuki gor zmanjkal prebivalcev… bom pa Bina prosil za pomoč… pa bova kakšno rekla a ne :)))

Zajček, pejva na kofe. Te počakam pr uni delikatesi, prav?

Jani rab full dozo kofeta

p.s bombonov pa ne, nimam

Prav ! Pa pejva ! Daj , taco !

Dobro jutro zajcek, Jani in vsi, ki se pridete na forum..

Res je danes kar mrzlo, trava je povsem pobelena od slane, vendar ptickov to ne moti… Vseeno veselo pojejo po grmovju… Danes pa imajo tako praznik, saj je Gregorjevo…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek! Madonca… tole pa je presenečenje, tebe brati takole zgodaj zjutraj :))) Tud tebi lepo jutro in še lepši dan!

Jani

Aha, eni pa le gledajo okoli sebe zjutraj, hehe….
lepo, da si nas pozdravil, niti ni tako hudo, a ?

zajček je hud, ker se skrivate!

Dobro jutro .. a je sploh še jutro :)))))

danes je en ful lep dan .. mi gre že ves čas po glavi tista … od Lou Reed-a …

JUST A PERFECT DAY
DRINK SANGRIA IN THE PARK
And then later when it gets dark
we go home

Just a perfect day
feed animals in the zoo
Then later a movie too
and then home

Oh, it’s such a perfect day
I’m glad I spent it with you
Oh, such a perfect day
You just keep me hanging on
you just keep me hanging on

Just a perfect day
problems all left alone
Weekenders on our own
it’s such fun

Just a perfect day
you made me forget myself
I thought I was someone else
someone good, yeah

Oh, it’s such a perfect day
I’m glad I spent it with you
Oh, such a perfect day
You just keep me hanging on
you just keep me hanging on

… in tako naprej …

Naj bo tale dan tudi za vas … Perfect Day :))))))))) .. pa jutrišnji tudi .. in naslednji tudi .. in .. in …. naj bo čim več popolnih dni …..

LP,

Barbara, ki je dans fuuuuuuul dobre volje :)))))

se samo pofockam …. sonce sije …… in v brlogu se vidi vsa navlaka …

Za gmajno … knedlne za vse … in enga najslajsega za zajcka za povrh :):))

Ej, Barbi, krasno besedilo ! Ravno paše na današnji dan ! Hvala ti !
Razsuj tvojo dobro voljo še tu pri nas vseh……..

lp, zajček

yeeeeeeeeeeeeeeeeeee, še moja čebeli!!!

cmoka, najslajšega dava na pol, kot vedno !!!!!

knedl, knedl :)))))

pa ja .. ane :)) nej doseže še tiste, ki so še mal mulasti … človek se sprašuje .. le zakaj .. le zakaj :)))

B.

Vuauuuu, Barbara… Si pa res full dobre volje… Mamoram reči, da je danes en tistih dni… ki se naredijo samo parkrat……. na mesec :))))) Ziher je temu kriva pomlad, pa Gregorjevo kot pravi ježek, pa travca je fedrčke začela dobivat… na viš… vse je u luftu a ne 🙂

Jani, ki je dans kar neki… full dobre volje :))))

Ma, ja . To sploh ni niti lepo, niti prav ):

Ja paše a ne, zajček. Ampak, kolk je bil ap tist kofe danse zutri dober…. samo, ej… spet si mi ušla… jaz te pa iščem in iščem.. no sej zdej sem te tuki dobil :))))

Jani ma zelo rad kofe!

Na, glej vraga. Si se že nalezel od Barbare :))) Dobre volje.

hehe, pust ti kofe, zajčka moraš imeti rad :))

Ja ja ježek,Gregorjevo uh….tički pojejo zunaj,nič mraza, jaz že v kratkih rokavih letam,sonček tako lepo toplo boža…..

A poznate tisto…So ptički se ženili,prot beli Ljubljani al je čudo
al ni čudo čudo mora bit.
komar je z muho plesal,da ves se svet je stresal,al
je čudo al ni čudo ..čudo mora bit.
Pejmo se še mi mal žent..da bo še bolj čudo!!!!

CMOKKKIIJEEEEEEEEE za vse,dons bi se tud muca sam kljunčkala wauuuu….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… le zakaj… le zakaj … so nekaterri…. trmasti?

Tud jest skačem,ke u luft kr prvzdigje me..yesssssssss što je danas ljep i sunčan dan..što je danas ljep i sunčaaaaann dannnnnnnnnnn ****************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close