Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dobro jutro gmajna…………….

Dobro jutro gmajna…………….

JANI, ČAU !!!!!!

Zajček, čau!

Ma ja .. Zablujenci so tko al tko zakon .. samo zgleda, da jih tuki gor poslušava čist samo midva :)))) .. ej, ko bi drugi vedeli kaj zamujajo 🙂

a veš .. se mi zdi da jim lahko konkurirajo samo Sestre :))))) .. kako že gre …. hmm .. Lahko ti podarim, samo ljubezen … eno in edino upanje .. poglej me v oči in lahko si brez skrbi …. etc … hahaha a ni enkraten komad 🙂
res že doooolg časa nisem slišala tolk dobrega besedila 🙂 .. ok, Siddartha tuki čist izstopa .. ostalo pa …….

B.

sestre so zakon :)))))))))))))))
zablujene mi bo zavrtel sin, da bom končno na tekočem…….

so ane … ma tko ritajo, da sploh ne vem .. a nej jokam al nej se smejim zraven :))))))))) komad je pa enkraten 🙂

za zablujence bi bil pa res že čas .. da si narediš malo pregleda … in greš v korak s časom :))) … sine že ve kaj je dobra muzika 🙂

B.

Če začnem pri Zablujencih in njihovi Positive Vajbrejšan…. pa Superboy potem je tukaj Sonce nabija pa vse do Mokrih sanj…. Ej, Barbara… so zakon a ne 🙂

Sestrce so pa zakon zato… ker so končno privzdignile našo puritansko Slovenijo…. Komad sam… heheheheheh dober je 🙂

Dobro jutro Barbara in vsi ostali, kar vas bo pogledalo sem gor (upam, da čim več)

Jani

Ma je dobra bla tud una pesem iz eme , ne vem a so faraoni al kdo gre tkole:
se spomiš kdaj name, ko te luna objame……..lalalala

Ha, ha, ampak a veš, da me je precej na debelo pogledal in rekel : ” a to boš zdej poslušala ? “. Presenečen sicer ni bil, ker večkrat rada poslušam tudi njegovo muziko, to je radio Salomon, pa te zadeve. Bolj ko nabijajo, boljš je. So doma navajeni, da sem bolj odprta do glasbe, pa to…..Hvala bogu, včasih se mi res zrola, ker pa je to res kar nekajletni običaj, ni problema. Samo, da me ne prime goveja pa to, pol mislim, da bo konec vsega…heheh…naj živi norost !!

Za forum s sestrami naprej !

Večkrat ko slišim sestrin komad, bolj mi je všeč. Pa evo folk, sej so sestre cool, fuull prijazne pa to…..okay komunikacija z ljudmi, bolje kot ostali…..ma no evo, meni so OK.

Men je bla z eme dobra samo ta, od sester…. sej sploh nisem gledal :))))))) no, ker je bilo toliko povedanega o sestrah, valda se človek najbolj zapomni njih :)))

Jani še zmeri navija za sestre…. Faraoni pa niso več tisto, od kar je šel Slavko!

Jani, ja, je res. Ampak sem pa tja naredijo še kak dober komad ( faraoni ), samo ne slišimo ga prav pogosto ):
No, pa men je bla dobra še angelina od botrov! Tudi te ne slišim, allora kje so te pesmice?

Sicer men govedna paše… ob nedeljah.. za kosilo :))))))))))))))))))))))))) Ampak, res, k enkrat ne bom mogel več poslušat muske…. kot so zablujenci, pa ta star hard rock… me lahka samo še pospravjo v lukno!

Janiju nabija…. rock!

po moje Faraoni brez Slavka nimajo več tiste… duše…. Je pa tolk dobre slovenske muske… danes zutrej so bli Šank rock… ma ne vem ker komad.. dober.. star.. ej… pa človeku se od vseh helen pa simon in wernerjev mora želodec obrniti nooooooo….. Ma ko jemamo tolko dobre muske… mi se gremo pa eno srbarijo… pa dalmacijo…

Janijevo mnenje….. ne posplošuj :)))))))

Ja, hecno. No, sej nič ne rečem, kakšen goveji komad, včasih mi leže, ampak ravno ni za pretiravat.
Se strinjam s teboj, upam lahko le, da leta nikoli ne bodo ovira za splošno divjo razgledanost kar se glasbe tiče…

Madona, ej, a veš, moram kar odkrito priznat, kaj čem tajit, saj boš tako al pa tako izvedel, hehe, wernerčka tud mal poslušam…;))))))))hahahah sorči ampak evo, ni kej…….heheheh

Viš zajček, jest mojega glasbenega okusa nikomur ne vsiljujem. Vsak ima rad glasbo, ki mu paše. In če ti poslušaš wernerja, zarad tega zame nisi nič drugačna kot prej :))))))))))))

Ti ga kar poslušaj… men se bo pa še zmeri ob njegovi cukranosti dvigoval pritisk ;)))))))

Dobro, da ma Jani nizek pritisk :)))))))

Leta za našo musko sploh niso proble… A se zamisliš… enkrat v staračkom domu… kako bomo rolal na Zablujeno… s palčko v rok hehehehehehehehe

Jani je za!

He, he, zakon, ja!
Izgleda vsaj tako, da mene pamet že ne misli srečati…ko gledam te resne gospe mojih let, ej, mislim , da še kar nekaj časa ne bom pasala zraven :)))))

hah, tudi jaz imam nizek pritisk. Samo ej, včasih mi Werner res paše :)))))))

He he he, men ebo pamet srečala…. samo takrat bom že :)))))))) A ni to dober 🙂 če je človek še mal… otročji ;))))

Jani

Sej ti verjamem zajček, naj ti kar paše :)))))))

Janiju ziher ne bo nikol pasal ;))))))

Po pravici povedano, je. Meni to vsekakor zelo ustreza. Tudi sem se navadila na to !!
Naj živi norost !

Saj pravim………..včasih veš………ne vedno, niti ne redno :))))))

Potem je to tko, kot pri meni Slaki :)))))))))) Včasih tooooooooooolk zapaše frajtonarca.. pa tisto ubrano petje… da bi jih lahk poslušal…. celih 10 minut :))))))))))

Jani ma rad Slake :))))))

Evo, njih pa ne prenesem niti za moment…..se zavedam, da so to posledic mojega manj uspešnega odraščanja, pa so spomini slabi…..
No, prisluhnem pa hmm, no unim , a…….ja, Avsenikom…….po potrebi….in želji seveda….

New Report

Close