Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dojenček padel na tla

Dojenček padel na tla

Odgovor na objavo uporabnika
res težko, 26.11.2021 ob 14:47

Situacija je zelo resna!

Tako je moj padel, čisto enako, s kavča na tla na trebuh, takrat smo ga peljali na vse preiskave in se ni zdelo, da bi bilo karkoli narobe.

Zdaj, pri 25ih letih je pa vse prišlo za njim, se mu orng pozna ta padec! Groza, kaj lahko naredi trenutek nepazljivosti!

No jaz je nisem peljala na nobeno preizkavo. Prebrala sem, kako vizniki formule ena dobijo ob vdakem štartu udarec v glavo, kot na beton z več metrov. Če zdržijo oni bo to zdržal tudi moj otrok. Nisem je peljala k zdravniku. Zgodilo se ni nič. Sedaj ima vse 5. Mogoče od udarca??? Bog si ga vedi. Mogoče se mora člivek, kdaj malo udarit, da se zbudi. Iz kavča 40 cm. Dej dej. Opaža spremebe. Seveda, prej je bila stara 4 mesece sedaj je 5 mesecev. Otroci tastejo in se spreminjajo.

Žal se zgodi. Razumem občutek krivde, sekunda nepazljivosti. Meni je sin pri 8 mesecih padel po stopnicah, iz stika v pritličje, šel kot žogica. Grozno. Takoj zajokal, na slikanje, brez praske/buske/posledic.

Vse sorte se bo, res pa so to momenti ki jih ne pozabiš kar tako.

Ce je dojenčica fizično ok, pregledana s strani pediatra, se nima kaj bat. Spremembe se dogajajo pa z padci ali brez.

Srecno!

Kolikokrat otroci padejo s povijalne mize pa navadno ni posledic 😊… od kolegice hčer je (mislim da celo 3x podobna zgodba), padla oz. bolj skočila v trenutku nepazljivosti.. no z njo je bilo vse vredu, bila je odličnjakinja in diamantna maturankta…očitno je njej koristilo 😂

Če zdravniki pravijo, da ni posledic se ne obremenjujte. 😊

New Report

Close