Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek DOPISOVANJE Z DRUGO

DOPISOVANJE Z DRUGO

Pozdravljeni, prosila bi vas za pomoč – nasvet. Sem poročena, imamo 2 prekrasni hčerki. Mož priden, delaven, ljubeč oče,…

Vse ok, do 1 leta nazaj. Mož si je začel dopisovati z žensko, ki bi mu lahko bila hčerka. Na začetku me ni motilo, ker sta bila včasih sodelavca. Ko sem ugotovila da si dopisuje z njo, sem mu povedala da mi to ni všeč. Saj se z njo dopisuje vsak dan. Pravi da sta samo prijatelja. Ampak prijatelja si nebi vsak dan pisala cele romane. Priznam, da sem postala zelo ljubosumna. Večkrat sva se že skregala zaradi tega. Posledično tudi sex več ni to kar je bil.

Razmišljam da bi dala vlogo za ločitev, saj z pogovorom nič ne dosežem.

Prosim za vaše mnenje, kaj bi vi naredili na mojem mestu ?

LP zaskrbljena

Prav je, da si zaskrbljena. Taka “prijateljstva” vedno vodijo v nekaj več. Moški so naivni in sprva morda res mislijo, da je tako dopisovanje nedolžno. Ampak ko se začnejo razvijati čustva, je že pozno. Poti nazaj, ko se srce enkrat vname, skoraj ni več. Razen, če je glava res na pravem mestu. Torej, če je mož pripravljen priznati, da to ni v redu, prekiniti stike z njo in preboleti krizo, ki bo zaradi tega nastopila. Če ma res rad tebe, družino, bo to naredil.

Vprašaj ga, če bi mu bilo všeč, če bi tudi ti imela kakega takega zaupnega prijatelja (mladega in čvrstega, seveda).

Omisli si tudi ti enega za “dopisovanje”. Lahko se tudi meni javiš.

po pameti. naj te nespameten in v bistvu nesramen mož ne postavlja v vlogo preganjalke ubogih dveh “prjatelčkov iz vrtca”.  Če praviš, da je mož sicer čisto fajn, se moraš zadeve lotiti diplomatsko. Vštuli se v njuno “prijateljstvo”. Če si videla pošto,potem imaš njen mail. Začni ji romane pisati še ti, podton naj bo rahlo slabšalen za tvojega moža (recimo ji začneš opisovati kakšno njegovo zdr. težavo, mogoče vsaj plešo, debelost ali pretirano poraščenost), povabi jo recimo na skupno kosilo. V glavnem poskrbi, da ji boš svojega moža zagravžala.

Pozdravljena, iz identične situacije sem tudi jaz odšla, ker se je izkazalo da ni samo prijateljica/sodelavka niti ni bilo samo dopisovanje. Moj nasvet je ali bo pripravljen prekiniti vse stike in delati na razmerju ali pa je že prepozno in je njuno razmerje prešlo že v nekaj več. V mojem primeru se je v roku 2 mesecev vse pokazalo s tem da je ex želel sedeti na 2 stolih, lagal pa je do zadnjega dokler ga nism soočla z sms kjer si izkazujeta ljubezen.

Ne vem zakaj delaš tako paniko? Jaz sem poročena, imam sina in hčerko, pa grem vsak dan po končani službi za urco ali dve k sodelavcu na kavo. Se malo pogovoriva o delu za prihodnji dan, pa zato še nimava intimnih odnosov, saj več kot do poljubov in božanja med nama še nikoli ni prišlo… Mož pa med tem časom pobere otroka iz vrtca in pogreje kosilo, ki sem ga jaz skuhala prejšnji večer..

Ne delaj panike po nepotrebnem, da ne bo res ušel, kriva boš pa ti!

Kako si delate probleme ženske. Ugotavljam, da ti nič ne manjka. To pomeni da ded skrbi za družino.

Odgovor na objavo uporabnika
Mateja976, 21.10.2021 ob 12:48

Ne vem zakaj delaš tako paniko? Jaz sem poročena, imam sina in hčerko, pa grem vsak dan po končani službi za urco ali dve k sodelavcu na kavo. Se malo pogovoriva o delu za prihodnji dan, pa zato še nimava intimnih odnosov, saj več kot do poljubov in božanja med nama še nikoli ni prišlo… Mož pa med tem časom pobere otroka iz vrtca in pogreje kosilo, ki sem ga jaz skuhala prejšnji večer..

Ne delaj panike po nepotrebnem, da ne bo res ušel, kriva boš pa ti!

Ha ha ha ha. Pravljica, da ni bilo več kot poljubi in božanje. Vidva se žgeta kot dva zajca.

Odgovor na objavo uporabnika
čubika, 21.10.2021 ob 11:53

Pozdravljeni, prosila bi vas za pomoč – nasvet. Sem poročena, imamo 2 prekrasni hčerki. Mož priden, delaven, ljubeč oče,…

Vse ok, do 1 leta nazaj. Mož si je začel dopisovati z žensko, ki bi mu lahko bila hčerka. Na začetku me ni motilo, ker sta bila včasih sodelavca. Ko sem ugotovila da si dopisuje z njo, sem mu povedala da mi to ni všeč. Saj se z njo dopisuje vsak dan. Pravi da sta samo prijatelja. Ampak prijatelja si nebi vsak dan pisala cele romane. Priznam, da sem postala zelo ljubosumna. Večkrat sva se že skregala zaradi tega. Posledično tudi sex več ni to kar je bil.

Razmišljam da bi dala vlogo za ločitev, saj z pogovorom nič ne dosežem.

Prosim za vaše mnenje, kaj bi vi naredili na mojem mestu ?

LP zaskrbljena

ultimat : Družina in ti ali ona.

Samo ti dve opciji sta.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6690, 21.10.2021 ob 12:57

Ha ha ha ha. Pravljica, da ni bilo več kot poljubi in božanje. Vidva se žgeta kot dva zajca.

Ne vem zakaj njen mož to dopušča? Ali so res že vsi moški copatarji??

Lepo nedložno predlagaj možu, naj ti priskrbi mail od njenega moža, da si boš še ti tako malo “nedložno” dopisovala…in potem z ubijalskim glasom dodaj: “saj pa ni nič takega a ne…če mi ne boš ti zrihtal maila, bom si ga pa sama, ko niti ne boš vedel kdaj….buhahaha!”

To najbrž ti misliš, da je ljubeč in priden oče. Če si dopisuje z drugo ni nič od tega. Doma imaš egoističnega psihopata. Daj mu ultimat, ali ti in otroci ali pa ona. In to naj se odloči v istem dnevu. Če se ne more, se loči in prekini kar je možno z njim.

Skoraj verjetno pa se bosta ločila, saj je že pokazal kakšen je.

 

Ne vem zakaj taka panika za nedolžno dopisovanja? Pa saj sta itak bila sodelavca!

Definitivno locitev,za prevaro ni opravicila.Ce bi mu bila edina tega nebi bilo.To je zame osebno ponizanje in noben (ne moski ne zenska),si tega ne zasluzi.Spostujte se dovolj da tega ne dopuscate!

Pri meni nebi bilo niti vec pogleda, kaj sele seks.Ocitno ste mu povprecna zenska v njegovih oceh ,v smislu karakterja ali videza-ne vem.Ljudje so razlicni,vecina ljudi pa je zame osebno istih-podn.

Pogovor je v vezi in zakonu najpomembnejsi,ampak pri prevari  se pogovora ne potrebuje ,rece se adijo..cimprej

Da ne bos mislila da je tega malo..ogromno je tega.

Za bruhat.

Pejt mal na klepet123.si neki tasga je pa bos vidla kok porocenih je gor in iscejo mlade zapeljive.

Majo oni eno s katero si delijo stroske (vecino zena),nardijo potomca-jeeej ocka sm… okol pa iscejo druge mlade za seks.

Vecina moskih ni vrednih niti da mu rodis otroka,niti da se vezes z njimi. Zal..

Raje sam kot z napacno osebo,to si zapomnite zenske.

Tudi skrivanja telefona racunalnika tega v vezi ni.

Veliko se vidi tudi kaksne zenske so mu usec oziroma kako se obnasa do zensk…

To lahko pisem se 3ure….

Jst sm srecna ze zelo dolgo,so bili vzponi in padci,veza na preizkusnji…ampak sva redkost veze kakrsna bi mogla bit.

Za vezo se trudita oba,ce komu kaj ne pase se to pove,proba resit..vidis hitro koliko je partnerju do tebe,a se enkrat: brez pogovora ni nic.

Jaz sama poznam nekaj primerov v katerih je bilo samo dopisovanje….z kolegico iz službe iz sosednje stavbe, bivšo sodelavko, sodelavko, sošoloko ali pa kelnarco iz gostilne.

Skratka punce pamet v roke, zakaj bi si vezan moški/ženska sploh začel/a dopisovati z nasprotnim spolom?  Mislim, da se v takšne stvari ne bi smeli sploh spuščati, ker slej ko prej z ene strani pride do tega, da bi se požgal in kaj kamalu pride to obojestransko!

Moj primer je bil tud čisto nedolžen. Z njim se poznam že iz šole. Sedaj najini otroci hodijo v to isto šolo, kjer sva se ponovno začela srečevati, ko sva pobirala otroke. Potem sva se srečala v lokalu in začela klepetati. Potem me je dodal na FB. Všečkal je moje objave, jaz njegove. Potem pa sva se srečala na enem žuru v lokalu, oba sva bila s svojo družbo. Pa sva se zunaj predno sva odhajala, še pred avtom pogovarjala in tako sva se kar naenkrat zalizala….. No potem pa sva se dve leti gonila….. Seveda sva si ti dve leti tudi redno vsak dan dopisovala, pošiljala slike, se krula. Potem sem hvala bogu temu nardila konec. Po 3 letih odkar sva končala….. sem od njegove sestre izvedela, da ga je žena dobila, da si dopisuje z eno bejbo, da je vidla tudi nekaj intimnih slik. Ampak mu je verjela, da on nje ne bi nikoli prevaral 🙂 Hmmm sem si mislila, že z mano jo je varal, tudi zdej jo vara in bog ve koliko jih je še imel vmes. Meni se pa kr obrača, da sem bila takšna prasica, do svojega moža. Upam, da mi bog odpusti za ta veliki greh. Jaz sem se spremenila, eni pa se žal ne. In ta dec v mojem primeru, se ne bo nikol spremenil. Sploh, ker mu njegova verjame, da ji je zvest.

Mislim, da iz nedolžnega dopisovanja vedno eden neki hoče, slej ko prej pa oba.

Kaj bi naredila? jaz zagotovo ne bi bila z moškim, ki se odkriva drugi z mano se pa krega ter to drugo brani pred mano!!! Halooo, moški mora sebe in svojo oporo dajat ženski s katero je v vezi, ne pa eni drugi! Tu ni kompromisov ne pardona.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Milena900, 21.10.2021 ob 14:06

Ne vem zakaj taka panika za nedolžno dopisovanja? Pa saj sta itak bila sodelavca!

A se malo hecaš?

Začni si dopisovati z njim.

Ker: da skreneta vsak v svojo smer ni nujno, da je nekdo naredil nekaj narobe. Včasih je razlog v tem, da ni naredil ničesar oz. se ni odzval.

 

 

Pa ste ene res tako butaste ali se delate? Tvoj si dopisuje z njo vsak dan. Kaj se je tu sploh za spraševati? Spakiraj mu kovčke in naj odjebe. Mater kakšnim decem ene namenjate čas.

 

Odgovor na objavo uporabnika
dolgolaskica, 21.10.2021 ob 14:13

Definitivno locitev,za prevaro ni opravicila.Ce bi mu bila edina tega nebi bilo.To je zame osebno ponizanje in noben (ne moski ne zenska),si tega ne zasluzi.Spostujte se dovolj da tega ne dopuscate!

Pri meni nebi bilo niti vec pogleda, kaj sele seks.Ocitno ste mu povprecna zenska v njegovih oceh ,v smislu karakterja ali videza-ne vem.Ljudje so razlicni,vecina ljudi pa je zame osebno istih-podn.

Pogovor je v vezi in zakonu najpomembnejsi,ampak pri prevari  se pogovora ne potrebuje ,rece se adijo..cimprej

Da ne bos mislila da je tega malo..ogromno je tega.

Za bruhat.

Pejt mal na klepet123.si neki tasga je pa bos vidla kok porocenih je gor in iscejo mlade zapeljive.

Majo oni eno s katero si delijo stroske (vecino zena),nardijo potomca-jeeej ocka sm… okol pa iscejo druge mlade za seks.

Vecina moskih ni vrednih niti da mu rodis otroka,niti da se vezes z njimi. Zal..

Raje sam kot z napacno osebo,to si zapomnite zenske.

Tudi skrivanja telefona racunalnika tega v vezi ni.

Veliko se vidi tudi kaksne zenske so mu usec oziroma kako se obnasa do zensk…

To lahko pisem se 3ure….

Jst sm srecna ze zelo dolgo,so bili vzponi in padci,veza na preizkusnji…ampak sva redkost veze kakrsna bi mogla bit.

Za vezo se trudita oba,ce komu kaj ne pase se to pove,proba resit..vidis hitro koliko je partnerju do tebe,a se enkrat: brez pogovora ni nic.

Kako obsojajoče❗ Par nedolžnih stavkov pa bi se nekatere že brezpogojno ločile. 😅😅😅😅

Sicer pa, ko že omenjaš pogovor, stvar je preprosta. S partnerko se pač dogovoriš o letanju za drugimi kiklami tako, da v tem primeru ne gre več za prevaro ampak stvar dogovora. In da odpravim dvome, dogovor, da se o teh stvareh ne bosta dogovarjala tudi velja kot dogovor. 😇😇😇😇

Ne razumem pa, zakaj ljudje seksualni zvestobi dajejo tako težo v odnosih. Veliko pomembnejša v tovrstnem partnerskem odnosu se mi zdi čustvena, zvestoba katere vse preveč ljudi ne loči od prvoomenjene. Se ti ne zdi pomembneje kot to s katero športa to, da se ob tebi prebuja, preživlja s teboj emocijonalno poln čas in ne le mehansko penetracijo… Vnos in obremenjenost s seksualno v sodobni družbi tako vemo od kod izvira…

 

kurbercek stfu 😃

si pac za odprte veze ocitno

manka ti samozavesti pa rabs spogledovanje in jebckanje okol

 

Odgovor na objavo uporabnika
dolgolaskica, 21.10.2021 ob 19:41

kurbercek stfu 😃

si pac za odprte veze ocitno

manka ti samozavesti pa rabs spogledovanje in jebckanje okol

 

Ne pretiravaj no, preljuba forumašica. 😅😅😅😅

Namreč lov na samičke je prava rekreacija in sodi med najpopularnejše športe znatnega deleža populacije, ki se lahko pohvali z dvema glavama. 😇😇😇😇

Ajoj, se ti res da še živeti s človekom, pri katerem ti bo šel pritisk v nebo ob vsakem prejetem smsju? To ni življenje. Stalno oprezanje in dvomi, le komu se to da?

Če bi bila nedolžna zadeva, bi vaju že spoznal, bi se nekajkrat skupaj dobili na kavi in ne bi bilo vsakdanjega dopisovanja.

ti je dougcas mal a

 

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 21.10.2021 ob 19:06

Kako obsojajoče❗ Par nedolžnih stavkov pa bi se nekatere že brezpogojno ločile. 😅😅😅😅

Sicer pa, ko že omenjaš pogovor, stvar je preprosta. S partnerko se pač dogovoriš o letanju za drugimi kiklami tako, da v tem primeru ne gre več za prevaro ampak stvar dogovora. In da odpravim dvome, dogovor, da se o teh stvareh ne bosta dogovarjala tudi velja kot dogovor. 😇😇😇😇

Ne razumem pa, zakaj ljudje seksualni zvestobi dajejo tako težo v odnosih. Veliko pomembnejša v tovrstnem partnerskem odnosu se mi zdi čustvena, zvestoba katere vse preveč ljudi ne loči od prvoomenjene. Se ti ne zdi pomembneje kot to s katero športa to, da se ob tebi prebuja, preživlja s teboj emocijonalno poln čas in ne le mehansko penetracijo… Vnos in obremenjenost s seksualno v sodobni družbi tako vemo od kod izvira…

 

Isce kar doma ne dobi.

In ne to ni samo seks.ampak tudi pogovori,pozornost.

Kakšna čustvena zvestoba neki halooooo

New Report

Close