Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dovolite gostom prižgat cigaret

Dovolite gostom prižgat cigaret

Pustila sem le 1x (še predno sem zanosila) in potem nikoli več. Stanovanje je smrdelo še 2 dni. Od takrat naprej sem jih pošiljala na balkon, poleti ali pozimi. Mi je bilo čisto vseeno ali jim je všeč ali ne, v mojem stanovanju se ne kadi! Pa so se sprijaznili in hodili na balkon. Še dobro, da jih ni veliko, drugače bi bilo stanovanje prazno in balkon poln :)).

Ni šans. Niti enega pepelnika ni pri hiši. Včasih sem na balkonu dovolila, zdaj pa smo ga zasteklili in ne pustim niti pod razno. V bloku je odprto stopnišče, pa jih “naženem” kar tja. Če imajo oni pravico kadit, imam jaz pravico dihat (kolikortoliko) nezakajen zrak.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Niti pod razno se ne kadi v našem stanovanju. Lahko na dvorišču- ni panike, ampak jaz jim tedaj ne delam družbo…

V naši družini nihče ne kadi, tako da s tem nimam problemov. Kadi pa ena moja frendica, ki pa niti ne vpraša, če lahko kadi v stanovanju, saj je verjetno samoumevno, da ne bo kadila, če imamo dojenčka.
Če pa bi kdo hotel, bi pa lepo povedala, da se pri nas ne kadi in da lahko gre pred blok, saj nimamo balkonov!!

Pri nas se je včasih kadilo v stanovanju, zdaj pa eno leto gostje in domači hodijo nabalkon pa naj bo vreme takšno ali pa drugačno.
V začetku so naju malo čudno gledali,zdaj pa so se navadili.

Ne, razen zunaj pred hišo, ker balkona nimamo.
Žal pa kadijo naši zgornji sosedje (možev brat s familijo), s katerimi imamo isti vhod in potem tudi nam prismrdi dol. Kaj bi vi naredili v takšnem primeru? Moram povedati, da gre meni to na živce, ampak smo v tej hiši žal samo “podnajemniki” in se bomo (upam) čez kakšno leto odselili. Prej ko sem jaz prišla k tej hiši, se je kadilo povsod, tako, da je velik napredek že to, da sedaj vsaj v našem štuku tega nihče niti ne poskuša.

Midva dovoliva kajenje v kopalnici, ampak gredo ponavadi kadilci kar ven družno pokadit enega…

_______________________________________ Nick ne odraža dejanskega stanja posledic :)))

Vse sem prebrala vaše poste in sem prepričana, da je Mateja .t najbolj odkrito napisala, ostale se delate SVETINJE!!!!!!!

Me res zanima kako imaste urejena stanovanja.

Se podpišem pod tvoj post.

Darja 7

Jaz se nič ne delam svetinje! Stanovanje imam tako, da je kuhinja in dnevni prostor v enem, in čeprav oba z možem kadiva, se pri nas ne kadi! Sploh pa ne sedaj, ko imamo malega otroka!
Lahko pa prideš na obisk!
Lep dan!

Tudi k nam lahko prideš :)). Imamo kuhinjo in dnevno sobo v enem prostoru in tudi, če zaprem vrata, gre dim v ostale prostore. Midva ne kadiva, zato pričakujem, da mojega življenskega prostora ne bo noben smradil, če meni tako ne paše.

Ne niti pod razno. Moj mož je sicer kadilec vendar kadi samo na balkonu.

lp mamiR

Enako, mož kadi tako kot gostje samo na zastekljenem balkonu, če je premrzlo pa gre tudi v kopalnico. Ne maram zakajenih prostorov, še manj te razvade.

v stanovanju ne, lahko v zastekljenem balkonu, tam je pepelnik.

nitka, jaz se ne delam svetinje. Pri nas se ne kadi, pa konec. Jaz sploh ne kadim in me za to še bolj moti, če kdo kadi. Svak je celo nehal kaditi, ker mu nismo dovolili kaditi v stanovanju.

Lp, Maja

Kaj pa ima urejenost stanovanja s kajenjem?Zame sta to dva razlicna pojma.

Nisem nobena SVETINJA,ce zelim da se ne kadi v hisi,potem tudi pricakujem od gostov da mojo zeljo upostevajo.

enako, pa še tašča pa tast zgoraj, ki tudi ne kadita pa cela bajta pol smrdi, pa takoj so lekcije o zdravem življenju.

Nitka, se gremo kregat!!!:))))

Pri hiši nimamo niti enega pepelnika, kdor kadi pa gre na balkon in stresa pepel v prazen cvetlični lonček. Tudi pozimi. Sem pa opazila, da so pozimi obiski ponavadi krajši…

Bacilka.

Niti slučajno. Če je ravno sila, gredo na balkon, pravzaprav od vseh, ki nas obiskujejo, kadi le tast, pa nikoli niti poskusil ni kaditi v stanovanju, že takoj prvič je šel na balkon.
Je pa bilo zadnjič zanimivo, ko smo prišli domov in sta v pritličju bloka dva veselo kadila, nakar hčerka na glas, ampak res na glas: Mami, tukaj se pa ne sme kaditi, kajne? To pa ni lepo,da tukaj kadijo, ker potem tako smrdi. Pa nevarno je tudi, mar ne? Ja, sem rekla, prav imaš. Oba kadilca, tam pri ene šestdesetih nista rekla ne bev ne mev.
Je pa potem soseda, tako zelo prijazno, kak dan kasneje vprašala, če je bila naša tista, ki je okregala kadilce. Sem rekla, ja naša je bila in čisto prav je imela. Pa ni nič dodala.
Zgodba se je čez en teden ponovila. S tem, da jih je tokrat mož prosil, da gredo kaditi ven (ker so sosedi v pritličju je samo pet korakov do ven). Upam, da bo zaleglo. Tudi zaradi požarne varnosti.

z.

P.s. Zdaj pa čakam na kadilski napad, da je pa zdaj ja prehladno kaditi zunaj. :))

Ko sva bila še sama kadilca sva kadila v stanovanju,v kuhinji.Potem sem zanosila in nehala kadit,partner je še vedno kadil …v kuhinji.
Potem je prišel naš malček in kaditi je nehal tudi tati:)))
Kadar pridejo na obisk prijatelji,ki kadijo,lahko prižgejo v kuhinji.

Jaz ne dovolim nobenemu niti slučajno, lahko se tudi na smrt skregamo.

Lp, Srči

Nitka – zakaj pa bi se delala svetinjo, sem lepo napisala, da se kadi v kuhinji, drugje ne, zato ker se tam spi. 1X ali 2X pa se je kadilo tudi v moji sobi, ampak takrat še ni bilo dojenčka.

LP,
Lisa

Kaj želiš vedeti o moji urejenosti stanovanja?? Samo vprašaj!
Tako kot jaz druge nisem posiljevala, ko sem kadila in jim smradila dišečih in nezastrupljenih stanovanj, tako sedaj jaz, trenutna ponosna nekadilka, ne dovolim drugim. Preprosto in obzirno. Prej od mene, sedaj pričakovano od drugih. Če zato, koga ne bo, ne morem pomagati. Bova pa samo midva hodila na obiske! Še bolje. ;o)))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Ni mi jasno, kaj ima urejenost stanovanja in cigareti skupnega??? A je komu od vas???? A imate kadilci mogoče bolj pospravljeno ???? :o))))

Pa zakaj bi se nekdo delal svetega, če ne kadi in ne dovoli v stanovanju kaditi????

Lola,moram ti čestitat!!!Spremljam preko foruma “tvoj zaključek kadilske kariere”.Ko bi še meni uspelo…

New Report

Close