Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Dr. JANEZ DRNOVŠEK – pozival k miru in dobroti

Dr. JANEZ DRNOVŠEK – pozival k miru in dobroti

Še vedno se strinjam s svetilnikom

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Dragi dr. Janez Drnovšek! Bivši predsednik RS.

Zelo hitro je minilo leto od kar ste odšli.
Veliko se je v tem času zgodilo.

Počivajte v miru, zaslužili ste si ga!

Hvala Vam za vse,
kar ste storili za slovenski narod!

Mineva leto dni od smrti Janeza Drnovška
http://www.siol.net/slovenija/aktualno/2009/02/mineva_leto_dni_od_smrti_janeza_drnovska.aspx

Drnovšek je proti svojemu koncu veliko govoril o zaskrbljujočem stanju v državi. Zdaj se najbrž obrača v grobu, ko imamo skorajda izredno stanje in nesposobno vlado.

Počivaj v miru!!!

LETO BREZ JANEZA DRNOVŠKA

http://www.indirekt.si/novice/slovenija/leto_brez_janeza_drnovska/124291

Počivajte v miru!

Janez Drnovšek je bil vizionar

http://www.zurnal24.si/Janez-Drnovsek-je-bil-vizionar/novice/slovenija/95208

Klikni na fotografijo, ob levi strani je še sedem slik, klikni na slike.

In klikni na:
Preberi še: 7 postavk, veliko je prikazanega.

Z izgubo dr. Janeza Drnovška, je Slovenija izgubila modrega moža.

Naj počiva v miru!

PRABABI, a k pozivanju k miru in strpnosti spada tudi nabava prestižnega Falcona? V katero poglavje pa?

pozivanje k strpnosti bi naj bilo tudi tvoje poslanstvo,
poslanstvo živih.

KONEC KOMENTATJEV PRVE OBLETNICE SMRTI DR. JANEZA DRNOVŠKA

============================================================================
===========================================================================

DRUGA OBLETNICA SMRTI JANEZA DRNOVŠKA:

V Zagorju so na njegov grob že položili cvetje. Danes 23. februarja, mineva dve leti, od kar je dr. Janez Drnovšek, nekdanji slovenski predsednik vlade in častni občan občine Zagorje ob Savi izgubil boj s težko boleznijo.
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042339799

Dr. Janez Drnovšek, počivanje v miru.

NAJ POČIVAJO V MIRU TUDI VSI, KI SO PO VOJNI ZLOČINSKO UMORJENI S STRANI KOMUNISTOV, KATERIM JE PRIPADAL TUDI DRNOVŠEK !!!

to zadnje velja.
počiva naj v miru.

ne vem, ne morem sedaj simpatizirati s komunisti, če nikoli nisem.
zaradi komunistov je bilo ogromno nemira, solza in gorja. preveč. 40 let in še danes so posledice.
vse kaj jim in mu lahko povem, bil si v zmoti in mu to zmoto dopustim.

ojoj valovi-rojstni datum Drnovška je 17 maj. 1950!!!

Pa kaj? Tudi tvoj je verjetno tam nekje. Pa jim pritrjuješ in si isto kot sostorilka.

tedej sedaj te imampa popolnoma dovolj, pokaži kje sem jim pritrjevala-oziroma se strinjala s povojnimi poboji!!! Sicer pa od tebe itak drugačnih komentarjev ni za pričakovat, si pridružen podivjanemu kardelu, ki se nikakor ne more sprijazniti s porazom, kakršni učitelji takšen učenec! Moti me edino le , ker se tako rad predstavljaš za katoličana, hmmm ja no ja v glavi morda res si, v srcu pa daleč od tega in tvoja vera ni vredna popolnoma nič!!!!

torej ko mi boš pokazal en moj post, kjer se strinjam s povojnimi poboji me boš pa lahko takole tretiral, drugače pa zahtevam opravičilo, sicer pa tega od tebe itak ni za pričakovat!!!

veliko bolj veren od tebe je bil Drnovšek, pa čeprav je bil komunist!!!

Pusti ti mojo vero. Da pa pritrjuješ storilcem te je pa poln forum. Tako da nehaj glumit užaljenost
in žalit druge, vsakič ko ti kaj ni prav.

Brez pokojnega g. dr. Janeza Drnovska bi bilo marsikaj drugace v nasi Sloveniji.Janez je bil politik modernega svetovnega kova, ki je spretno znal krmarit med jugo in nasimi orli ali jastrebi ekstremisticno militantne miselnosti, ter popeljal Slovence po dokaj mirni trnovi poti na svetovni parket diplomacije.
Slava mu in naj pociva v miru!

ne zaradi tebe res nisem užaljena, ker da me nekdo užali mora znat pa kaj več kot samo podtikat in bleferat! Te imam pa rahlo dovolj, tako kot imam dovolj tvoje politične scene z njihovimi podtikanji vred!!!

vsi skupaj niste vredni enega samega počenega groša, in še enkrat kje pritrjujem, bo potrebno dokazat, no da te vidim vsaj enkrat, ali si sposoben dokazati nekaj kar trdiš, tole z menoj ne bi smel biti problem, so vsa moja sporočila na forumu!!!Za ostale tvoje politične simpatije itak vem, da dokazat ne znajo nič, samo božje blebetanje!!!

ninej——–koliko teh ki so po vojni umorjrni s strani komunistov, katerim je pripadal tudi Drnovšek, bi danes imelo rojstni dan ???

beli mag——–Spomnim se kako je Drnovšek kar trikrat zaporedoma dal interpelacijo nekdanjemu predsedniku vlade Peterletu. Prvič je imel premalo glasov, drugič je imel malo več, vendar še zmeraj premalo. Šele tretjič mu je komaj uspelo. Nihče na svetu me ne more prepričati, da se takrat ni kupovalo poslance. Korupcija brez primere in moralno skrajno mizerno delo. Vsakega drugega politika bi bilo sram take zamenjave. In takšen človek govori o morali in miru, prosim vas ?! Za časa Miloševiča je podpisal dokument, ki bi naj dovoljeval koncentracijska taborišča, dokument o tem je pokazal tudi eden od poslancev mislim, da je bil Gros, ki si je takrat edini upal karkoli povedati, vendar so ga takrat za časa Drnovška seveda odstranili iz parlamenta. Drnovška je leva politična mafija izkoristila za svoj vspon na oblast in za največjo krajo družbenega premoženja v zgodovini Slovenije. Da pa je proti koncu svojega bivanja na zemlji začel moralizirati, je pa najverjetneje posledica tega, da se je na takšen način želel odkupiti za vse grehe, ki jih je povzročil in se je začel obračati v sebe.
Kaj je pri tem sam doživljal pa je odnesel za vedno s seboj. To je tudi lahko znak za opomin vsem, ki so iz istega gnezda, da na koncu bič poči !!!

Denacionalizacije, kakršna je, si ni izmislil Drnovšek.

Nihce je popolen. Jaz sem nihce, torej sem popolen.V politiki pa si nekdo in nemores biti “perfect”.Ce pa kateremu politiku to uspe, v kar mocno dvomim (misija nemogoce), potem pa ostane samo se eden, ki je nad njim in ta je vecno nepremagljiv!!!
Kdo je ze to!?
lp

o kristus valovi-še nad tabo bom čist obupala!!!:)))))))))

kam pa spada tvoj idol, aja on se je spreobrnil, a mu verjameš zato ker se je cerkveno poročil???:)))

Uuu, tebi bo pa še trda predla. In prav je tako.

mona z mona———- ne skrbi preveč, ker vem, da je to bolj tvoja želja. Vendar previdnost ni nikoli odveč, ker tudi pregovor pravi, da kdor drugemu slabo dela ali želi, prej ali slej to tudi sam doživi !!! Je že res, da midva gledava na stvari povsem različno in to je dejstvo.
Koliko je pa poštenosti in odkritosti pri tej tvoji različnosti je pa drugo vprašanje !!!

valovi, ……. žal, se ti tega pregovora, ne zavedaš!

ja kaj je valovi, kam torej spada???:))))

New Report

Close