Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dr. Lovšin Colja – razočarana!

Dr. Lovšin Colja – razočarana!

Tudi jaz sem nato pomislila, ker če bi ženska res krvavela pred prvim obiskom bi gladko to napisala že v uvodu, tako se je šele v tretjem postu “spomnila”, da krvavi….

tako, ji je očitno le šlo za denar, ko pa pri frizerju pusti 60 ojrotov pa nič narobe, za zdravje je kao škoda…

ostane naj pri svoji zdravnici,kot je že napisala

in vse lepo ji želim, pa malo manj jamranja, pa bo vse ok!

Ene znate pa sam z jezikom opletat in se mi zdite prou žleht. Če je vam prou, potem se nima kdo za bunit, a ne? In če se, ga je treba popluvat. Ja, tko se dela. Tko je lepo in tko je prav, a ne?

No, skratka, zdi se mi, da ima vsaka pravico do izražanja tudi negativnih izkušenj, ki lahko služijo za orientacijo drugim pri izbiri ginekologa. Tudi sama ga iščem in moram priznat, da tisti ginekologi, ki po forumih dobivajo največ kritik sigurno ne bojo na mojem seznamu. Tako da vam svetujem, da dopustite tudi drugim, da povejo svoje mnenje enako goreče, kot ve zagovarjate svoje.

Sama sem imela velike težave pri nosečnosti leta 2009, vsi pregledi so bili zastonj,
krasna ginekologinja, ki se pogovori vse s teboj.
Vse tablete, ki sem jih potrebovala so bili zastonj.
Še vprašala sem jo, če ne bo imela težave ker mi jih toliko predpiše (kritična nosečnost z možnostjo splava, sem krvavela)
pa mi je povedala, da ona ne špara pri teh stvareh.
Tako, da moja izkušnja zelo pozitivna.

Sem njena pacientka. Če bi morala z eno besedo opišeti dr. Coljo,bi rekla, da je človeška. Vedno je dobre volje in vedno se mi posveti. Ni je mogoče ne imet rad.

Še to bi dodala- prvič noseča + za 60 eur bi MORALA dobiti VSE odgovore in več kot 15 min časa za obravnavo, to je jasno!!!

Škoda, da si imela slabo izkušnjo z njo, ker se drugače za pacientke resnično potrudi, vsaj jaz imam pri njej vsakič tak občutek.

Lp

Doktor Coljeva je najboljša ginekologinja daleč naokoli, zna prisluhniti, pomagati, potolažiti… Super gospa in zdravnica. K njej hodim že več kot dvajset let in nikoli, res nikoli, me ni razočarala.

Se polno strinjam s komentrajem, ki nosi naslov … je izjemna zdravnica.
To je to. Pika.
Če se odločiš nekam iti – to naredi in potem bodi karakter in spoštuj cenik in vse ostalo, kar ne določaš sam.
Če hočeš da se ves svet vrti okrog tebe in če misliš, da si uiber prednosten samo zato, ker si blagoslovljen z nosečnostjo (pa kakršnokoli že, heh, se planirane in neplanirane zgodijo ama vsaki lahko) – poišči psihiatra, ne ginekologa.
Kaj več tu pomoje ni za filozofirat.
Jaz sem z omenjano ginekologinjo izredno zadovoljna. Ko potrebujem odgovore in napotitve -vprašam. Ko me skrbi, povem. Njene reakcije (in reakcije sestre tudi) so super in zelo na mestu. In tako kot je napisala tista zgoraj: obe poznata ženske, ki jih imata čez. Pa če pokličem čez par let, vedno ve, katera sem in tudi zgodbo, ki sta jo spremljali. Kapo dol.

Pozdravljena mlada mamica,

Prvo, ce na preglede hodimo samoplacnisko so vsi pregledi in zdravila samoplacniski. Sem tudi sama obcutila ta precudoviti del slovenske zakonodaje pri drugi tezavi.

Drugo, ne vem koliko casa si mislila klepetati z zdravnico o cudoviti nosecnosti. Mislim, da za to imamo prijateljice in zdravnike za to, da opravijo svoje delo.

Branka je in ostaja carica, ki je na svet spravila moja dva precudovita otroka. Natancna, temeljita, na voljo, empaticna in bi lahko se nastevala.

Pricakovanja in realnost sta 2 razlicni stvari.

Srecno z otrockom!

Da se jaz delim mojo izkusnjo; ker sem tako zelo razocarana nad zadnjimi nekaj obravnavami.

Dr. Colja je moja zdravnica ze kar nekaj let, zato lahko recem, da ocitno opazam spremembe in kvaliteto same obravnave na posvetu. Ce sem odkrita je bilo vcasih bolje, sedaj te pa dobesedno tako na hitro odpravi, da sploh ne mores verjeti. Z obzirom, da sem sedaj celo samoplacnik, bi pricakovala ravno nasprotno.

Skratka prides tja in opravi hiter pregled, to napise v kartoteko in te lepo odslovi. Ko postavis kaksna vprasanja, so odgovori po mojem mnenju precej neprofesionalni (mislim, da bi mi kolegica lahko isto svetovala); Ko vprasas, kaj pomeni ce bo izvid pozitiven, ti odgovori da o tem se bova pa potem pogovarjali (jaz hocem vedeti sedaj, drugace ne bi vprasala). Pa da se razumemo, ne pridem tja zato da bi klepetala, ampak da mi strokovnjak pove kaksne so moje opcije. Obutek imas da vse opravi po najhitrejsem moznem postopku.
Ko pa poklices sestro za izvide, te pa tudi odslovi z.. ” jaz sedaj res nimam casa za to, rezultati so nic kaj omembe vrednega, imate pa recept za neko zdravilo”.

Kaksen odnos je to? Ne pricakujem debatnega krozka, ampak da ce poklicem za izvide da dobim vsaj diagnozo. Skratka po tem zadnjem samoplacniskem pregledu, sem odlocena, da bom raje zamenjala zdravnico, kot pa da se vsakic pocutim, da sem jima res povsem odvec.

Tudi jaz sem njena pacientka, sicer preko koncesije ampak imam zmeraj enak občutek. Tudi ko imam probleme in težave me ženska niti ne pregleda ampak mi reče kar navad se… poden od podnja.. kolegica in njena sestra tudi hodita knjej in je punci dejala da ima luškano luliko.. kakšna ginekološka izjava je to? nevem. Toliko o profesionalnosti.

New Report

Close