Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drama. Miki Šarac zapustil ženo in tri otroke ter se preselil k Tanji Žagar.

Drama. Miki Šarac zapustil ženo in tri otroke ter se preselil k Tanji Žagar.


če si res babica tam, je prav da letiš iz službe takoj. pa preberi si malo o varovanju osebnih podatkov in tega kar je poklicna dolžnost tvoja v povezavi s tem in obravnavo kateregakoli pacienta.

Piše, da naj pogledamo na facebook profil od Mikija. In ja, tam je samo in edinole Tanja. Torej je res, da sta ljubimca.

Se ena ki bo dobla salmonelo od starih jajc revica….


če si res babica tam, je prav da letiš iz službe takoj. pa preberi si malo o varovanju osebnih podatkov in tega kar je poklicna dolžnost tvoja v povezavi s tem in obravnavo kateregakoli pacienta.[/quote]

Nič nisem izdala, samo zanikala sem že tako neresnične govorice in pisanja.

Ja kaj je pa pisalo v včerajšnjih NOVICAH na to temo?

Jaz mam na fejsu Špelo Grošelj pa Tino Maze in Katarino Kresal … a so potem takem vse moje ljubimke ?


Kaj mu zameriti? Lepa, mlada in postavčna. On star 50 let, njegova najboljša leta, so že zdavnaj minila.


če si res babica tam, je prav da letiš iz službe takoj. pa preberi si malo o varovanju osebnih podatkov in tega kar je poklicna dolžnost tvoja v povezavi s tem in obravnavo kateregakoli pacienta.[/quote][/quote]

Nič nisem izdala, samo zanikala sem že tako neresnične govorice in pisanja.[/quote

Bistveno v vsem zgodbi je, da sta v zvezi …Ali je noseca niti ni tako zelo pomembno…

Že od nekdaj, več kot 10 let…

Kaj čemo.

[/quote]

Nič nisem izdala, samo zanikala sem že tako neresnične govorice in pisanja.[/quote

Bistveno v vsem zgodbi je, da sta v zvezi …Ali je noseca niti ni tako zelo pomembno…[/quote]
seveda si – pišeš o osebnih zadevah nekoga drugega, s katerim se srečaš po službeni dolžnosti in bi morala o tem nasploh molčati. Sploh ni pomembo ja ali je ali ni noseca – bistveno je,d a ti tega nimaš oravice razkrivati, nitr govoriti s kakšnim namenom je prišla na pregled…
babe nemarne . spoštujte zasebnost pacientov…
tebi je blo bistveno zdaj,da se boš delala daso tukaj, da si babica tam in da je bila tam pri vas na pregledu… še o tem molči, ker ima vsak pravico zasebno hoditi kamorkoli na pregled brez,d a zaposleni o tem objveščajo javnost kdaj je kdo od znanih k vam prišel na pregled in s kakšnim namenom.

samo zdaj se pa zamislite, oboževalci. Vedno, ko smo odprli kak cajtung, je skočila ven Tanja. Ona je samska, ona je brezmadežna. Vmes pa zabava s poročenim dedcem. Saj nimamo pravice obsojat, samo ko ti lažejo za reklamo, kako je samska, da bi dedci iz podeželja bolj sline cedili, ona pa redno v postelji z očetom 3 otrok lahko vidiš, kaka beda je ta šovbiznis.


Vsi smo se bali, da je taka lepotica brez sexa že dolgo časa.

Miki Sarac tako vsako oblajala, mene je tudi pred leti na morju, samo je za mene premali.

In ker pač ni imel kam, ga je vzela k sebi Tanja.

Mlajša pisda je bolj sočna. Tu ni kaj misliti!

KAR TAKO vzet tipa, ki pusti ženo in otroke, to moraš bit pa c..pa

?? Zakaj take besede? Na hitro se ‘sprehodi’ po sceni: tomi meglic, Jure kosir, zrnec, pika bozic …uif, pa jih je vec…. No, pa navadni smrtniki niso nic drugacni, ‘sestavljenih’ druzin je polno vse naokoli….

Tisti, ki pisete, da ste Jo poslusali zaradi samskosti-resno?!

MEŠAJO SE VSI MED SABO, ni kaj, zato pa aids in sifilis ne nastajata sama od sebe

Samo je pa neki zanimivo, če je res seveda, ker vidim da se je razvila debata, kako se te kao dive palijo na tipe z otroki. H. Blagene, je tak ohcet naredila v Ljubljani s tipom, ki je imel in ima tri otroke, ko sem jo videl v tisti kočiji v revijah, sem videl kokoš, heeh.
Že pri normalnih ljudeh mi je to mimo, da se spajdašiš z nekom, ki ima tri otroke, (razn ajde, čist tako, da se dol daš za rekreacijo), kaj šele v takih primerih, ko gre za znane face.
Je pa možno nekaj, da znajo taki tipi bolj šarmirat ženske in se samski tipi ne upajo pristopit takim ženskam.

ženska, ki se fukka z poročenim, ki ima tam doma otroke (ki rabijo očeta in družino), je bednica.

Lena je super ženska. Prijazna , izobražena , delovna. Nikoli se mi ni zdelo, da bi z Mikijem pasala skupaj, Pa sta par že iz srednje šole. Žal mi je ,da se je med njima končalo med njima na tak način. Upam, da bo našla srečo, ki si jo zasluži , tudi njenim prikupnim otrokom želim, da to epizodo čimprej prebolijo.

Lena je super ženska. Prijazna , izobražena , delovna. Nikoli se mi ni zdelo, da bi z Mikijem pasala skupaj, Pa sta par že iz srednje šole. Žal mi je ,da se je med njima končalo med njima na tak način. Upam, da bo našla srečo, ki si jo zasluži , tudi njenim prikupnim otrokom želim, da to epizodo čimprej prebolijo.

žena mu je menda celo zbolela

Kaj ima ona s tem, če on nebi bil za.

New Report

Close