Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drama. Miki Šarac zapustil ženo in tri otroke ter se preselil k Tanji Žagar.

Drama. Miki Šarac zapustil ženo in tri otroke ter se preselil k Tanji Žagar.

poštene ženske se ne mečejo za oddanimi družinskimi moškimi. Pika.

Pazi, zdaj se bo usulo… Res no, kaj je to kaj takega, v danasnjem svetu? Saj je prakticno vsak drugi locen …

vsi se nekaj ločujejo ali pa parijo z poročenimi, za bruhat.


Da ji ni on česa privlekel….

ampak Lena bo že prebolela, otroci se bodo pobrali, Miki bo imel pa prasičko, ona pa starga slinavca, na koncu bo vse prav.

Naj se ženska poriva z komer hoče.

hehehe, zopet imajo slovenski moralisti kost za glodanje. 🙂

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Ko več ne bo mogel ukat, ga bo žagarca nagnala, tko kot helenca onga, ker ni meu več keša

fuknet

točno tako!!


oddani družinski moški se ne pečajo z drugimi kot s svojo ženo! hahaha, pravljice

BRUHam

Vemo ze dolgo. Poglejte na spletu njune skupne slike saj kar zarita od zaljubljenosti na vsaki sliki. On je njen meneger in veliko casa sta prezivljala skupi. Se poznata ze vec kot 20 let. Skoda je njegove zene in treh otrok. Tajna zveza je najbrz trajala zelo dolgo. Tanji pa zdaj ura tiktaka in ocitno je dala pogoj. 35 let in 50 sta stara. Bomo videli kdaj ga bo zamenjala.

Bla bla. Kdo pravi, da je Tanja brezmadežna? In kdo, da je samska?

To ste mislili vi, kmetavzarski drkači, ki ste mislili, da je punca nuna in da čaka na vas, kmetavzarske “kerlce”, ki kupite karto in se slinite pod njenim odrom.

V Ljubljani se je na sceni vedelo že dolgo, da sta Tanja in Miki par, četudi je on poročen. Že leta. Tanja mu je bila v vseh letih zvesta. In? Nista prva in ne zadnja.
Po drugi strani obstajajo veze, kjer pevci prodajajo videz srečne družine, pa spet vemo, da so slike namenjene FB profilu določenega pevca, njega pa videvamo po lokalih in trgovinah z drugimi bejbami….

Bla bla. Kdo pravi, da je Tanja brezmadežna? In kdo, da je samska?

To ste mislili vi, kmetavzarski drkači, ki ste mislili, da je punca nuna in da čaka na vas, kmetavzarske “kerlce”, ki kupite karto in se slinite pod njenim odrom.

V Ljubljani se je na sceni vedelo že dolgo, da sta Tanja in Miki par, četudi je on poročen. Že leta. Tanja mu je bila v vseh letih zvesta. In? Nista prva in ne zadnja.
Po drugi strani obstajajo veze, kjer pevci prodajajo videz srečne družine, pa spet vemo, da so slike namenjene FB profilu določenega pevca, njega pa videvamo po lokalih in trgovinah z drugimi bejbami….[/quote]

Se strinjam z napisanim. V Ljubljani se to že dolgo ve. Ampaka seveda, tanja je morala prodajati ta image, da so nanjo drk… feni.

Zdaj pa v jok in kar neko jamranje in zgražanje, ker ima starejšega – pa je razlika samo 15 let. Pri mojih dvehe je razlika 22 let pa že celo življenje vrhunsko funkcionirata in tudi moja žena je precej mlajša. Pa kaj? Važno je, da se imajo ljudje radi in če je med njima preskočila iskrica – bog jima požegnaj, samo 1x se živi.

Najbolj smešno pa je, da so jo nekateri povezovali z Blažem iz Modrijanov, za katerega je tudi javna skrivnost, da je…no, malce drugače usmerjen. Tako kot še najbolj znan latino pevec pri nas. Ko bo to 1x prišlo na dan, pa spet zgražanje in jok:)

Za Tanjo se je že dolgo šušljalo, da ima starejšega vezanega. Meni samo nekaj ni jasno: kako je lahko to njegova žena prenašala, glede na to, da je cela Ljubljana vedela.

Brez drame v naslovu očitno. Ta je na mon zeljniku zrasla.

Kaj drugi deci vidjo na Zagarci, mi ni blo nkol jasn.

Raja pa se sprašuje: Le kdo?

Tanja Žagar že leta zvesta istemu moškemu
Slovenska pevka Tanja Žagar sicer nerada govori o svojem zasebnem življenju, a je kljub temu ne zanika, da je že vrsto let zvesta istemu moškemu. Kdo je ta srečnež?

Čeprav Tanja javno ne govori o svoji zasebnosti in je zato zelo skrivnostna tudi glede svojih partnerjev, pa je zelo očitno, da je že vrsto let zvesta istemu moškemu, ki ji stoji ob strani od samega začetka njene kariere. Govorimo seveda o njenem menedžerju in producentu Mikiju Šarcu. Slednji je do svoje varovanke zelo zaščitniški, a Tanja meni, da je tako prav, saj se le na ta način lahko stoodstotno posveti svojemu delu. »Mislim, da sem edina izvajalka v Sloveniji, ki od začetka toliko let dela z isto ekipo,« pravi pevka, ki je na podelitvi Viktorjev namignila, da je morda čas, da začne razmišljati o materinstvu. Nam bo prej le zaupala, kdo ji je ukradel srce?
Vir: svet24

Mislim … zdej tko zgleda da moraš prvo najti partnerja potem postati prepoznaven (ne zvezda, ker slovenija je preslaba v št. prebivalstva, da je lahko nekdo zvezda).

Ker očitno noben prepoznaven ni sposoben najti dekleta / tipa brez tako jadnih fint …

Jadna je do bola … ne bi jo sel poslusat niti na obcinske stroske / praznik.

Fuj gaduro

Poročen tip z otroki in ženo, ki na okoli fuka samske ali pa poročene ženske drugih je pa car? Hmmm, ta nosi še toliko večjo odgovornost do svojih otrok in žene. Kakorkoli že, vsak po svoje.

Smo tudi takšni, ki ne vemo kdo je Miki in menedžerska ekipa, niti ne kdo in kaj je Tanja Žagar.
Pri temu zadnjemu mislim, da ne poznamo niti ene pesmi, ki jo zapoje Tanja. Tanjo mi je po formah znana samo kot ena postavna in fuka vredna pička.
Zakon ali veza s takšno pizdo se mi zdi ničvreden in neperspektiven.

Eh, dokler je razmerje skrito, je luštno in vznemirljivo. Hormončki špricajo podolgem in počez.
Ko se taka zveza legalizira, je seveda drugačna zgodba.
Tako kot pri Borutu Bilaču. Najprej drama, ker je zapustil ženo in dva otroka. Ko je postala zveza legalna, ga je nova načevljala. Zdaj je primarna družinica spet skupaj in vse je ok.


O temu pa nič ne vem.
Vem, da je imel eno Švabico Brito. A s to je ločen in sedaj je znova pri “stari babi”?
Ded je sedaj tudi že 45?
Ja, ja. Hormoni so vesolje zavesti.

[img]https://www.aktivni.si/media/cache/upload/Photo/2014/10/22/kern-bilac-7_galleryImage.jpg[/img]
Izbacit ga pa ni bilo težko. Lej jo cel vunbacitelj. Saj se jo (ali ga?) takoj ustrašiš.


Ja, od žene Britte ga je odneslo k Simoni (gl. zgornjo sliko) in od tam spet nazaj k Britti.

New Report

Close