Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drama. Miki Šarac zapustil ženo in tri otroke ter se preselil k Tanji Žagar.

Drama. Miki Šarac zapustil ženo in tri otroke ter se preselil k Tanji Žagar.

Kakšen naslov – DRAMA! Pa to ni res. Menda se take stvari dogajajo (navadnim) ljudem na tekočem traku, če se zgodi pa nekemu Mikiju Šarcu, ja pa to drama. Zakaj že?

http://www.vecer.com/tanja-zagar-potrdila-nosecnost-6276495

pocestnica!

Ona je bila samska, on ne. Zakaj je kriva ona?

Ona je bila samska, on ne. Zakaj je kriva ona?
[/quote]
ker je pustila, da v njo spusti spermo in jo oplodi!
nanjo je čakalo mnogo lepih samskih, ampak ji diši denar, se vidi, da je mahnjena na keš!

Ona je bila samska, on ne. Zakaj je kriva ona?
[/quote]
ker je pustila, da v njo spusti spermo in jo oplodi!
nanjo je čakalo mnogo lepih samskih, ampak ji diši denar, se vidi, da je mahnjena na keš!
[/quote]

Aja, ti si. Sem že tih!

Ona je bila samska, on ne. Zakaj je kriva ona?
[/quote]
Meni je tudi to večna uganka. Zakaj ni kriv dec, ki zapusti svojo partnerko/družino, ampak samska ženska, ki ga sprejme? Najbrž tiste samske na silo dedce stran od njihovih žena/partnerk zvlečejo, ane? Oni revčki se pa ne morejo branit in niso nič krivi …

Ona je bila samska, on ne. Zakaj je kriva ona?
[/quote]
Meni je tudi to večna uganka. Zakaj ni kriv dec, ki zapusti svojo partnerko/družino, ampak samska ženska, ki ga sprejme? Najbrž tiste samske na silo dedce stran od njihovih žena/partnerk zvlečejo, ane? Oni revčki se pa ne morejo branit in niso nič krivi …
[/quote]

jah, una logika, če ona ne bi niti z očesom trenila, bi ostal pri ženi ….


Meni je tudi to večna uganka. Zakaj ni kriv dec, ki zapusti svojo partnerko/družino, ampak samska ženska, ki ga sprejme? Najbrž tiste samske na silo dedce stran od njihovih žena/partnerk zvlečejo, ane? Oni revčki se pa ne morejo branit in niso nič krivi …
[/quote]

jah, una logika, če ona ne bi niti z očesom trenila, bi ostal pri ženi ….
[/quote]

Pa ne pozabimo na monovskega trololojota…. Zdajle hiti odpirati teme in komentirati. Tako da v resnici morda nič ni tako hudo.


ker je pustila, da v njo spusti spermo in jo oplodi!
nanjo je čakalo mnogo lepih samskih, ampak ji diši denar, se vidi, da je mahnjena na keš!
[/quote]

Aja, ti si. Sem že tih!
[/quote]

chiusa pazza!

****Ona je bila samska, on ne. Zakaj je kriva ona? *****
Ker je vedela, da je poročen, najbrž je ženo celo poznala.
In je zavestno razdrla družino.

On je ženi obljubil večno zvestobo in spoštovanje, ona ji ni obljubila, da ji ne bo speljala moža. Če rečemo, da je kriva ljubica, degradiramo moškega na žival, ki se ne more obvladat.

Lepo je da se je to zgodilo da daje upanje vsem ljubicam …. Tanji pa zelim zdravega dojencka in mirno porodnisko.

Uf, res je – ocitno sebe smatrate za nezmozne ohranit zvestobo, ce pricakujete, da bo druga zenska pazila na vas stan ….resno, deci?

Kaj je res in kaj ni res samo oni vejo. Vtikanje v take zgodbe in razpredanje o njih nič ne spremeni.

“Yes, if the stones that we walked on could talk, they would surely tell our story.” ― Nico J. Genes

Otrok bo Muki?

Če Lena ne bi načevljala Mikija, bi žagarca še vedno iskala oplojevalca! Tako da v bistvu je žagarca dobila tisto kar je lena izpljunila.

Stara tema..ampak moram dodat. Ja..v večini primerov ljubice kasirajo dedca ker ga žena da na čevelj in ne zato ker bi on hotel it. Moj bivši še zdaj govori – jaz nisem nič kriv..saj nisem hotel it..-)))

Veselko je imel ženo in pet otrok in bila tudi cela scena, ko se je zgodilo z Dergančevo, s katero je pač sedaj poročen.

Življenjsko se vprašajte, ne glede na razloge, kdo vam garantira, da boste večno z nekom do konca življenja. Ne glede na razlog. Pa čeprav ne bo ženska, ampak bo mogoče samo ljubezen ugasnila. Če vam je res morda vse samoumevno, ko se enkrat poročite in vlagate v vse drugo, le v odnos dveh ne.

Pa še kako je kriva. Saj je vedela, da je poročen in ima družino.

On pa tega ni vedel?

Oba sta kriva, samo Zagarca je glupa da je sploh sprejela takega gnilega moskega.

Veselko ima vsega skupaj 5 otrok Iz obeh zakonov. Ne vem pa, če je še poročen z Dergančevo.

Ona je glupa že brez tega.

Sploh nista skupaj več z Žagarco, mislim gre za neko čudno zvezo.

New Report

Close