Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dve 47-letni mladi mamici na Tedniku

Dve 47-letni mladi mamici na Tedniku

Urša Draž vsa prefinjena, zadržana, govori zelo naštudirano, noče pokazat otroka.

In na drugi strani Vlasta pa en nemški priimek (se mi zdi) preprosta, vesela, naravna, blekne, kar ji pade na pamet, otrok ves čas z njo in partnerjem pred kamero, se mi zdi, da je tamalemu celo rekla pamž, ampak tako simpatično. In je tudi priznala, da marsikdo misli, da je mali njen vnuk.

Sta mi pa obe zelo fajn, da ne bo pomote, samo tako različni. Dobro so zbrali.

Je pa rekla Vlasta, da jo skrbi, da ko bo mali star 30 let, nje več ne bo.

Moj oce je prvega otroka pridelal pri 55ih. In je bil zelo dober oce. Seveda bi ga bilo fino imet do svoje penzije, ampak prezgodnja smrt se lahko zgodi tudi mladim starsem.

Glej, ni nobenega zagotovila, tudi če bi te otroke rodili pri dvajsetih.
ga. Vlasta je super, skulirana, svetla oseba, ve kdo s čim se ukvarja?

Urško pa tako poznamo in o njej ne vemo ničesar, ne vem zakaj se toliko izpostavlja v zvezi s tem, ker je drugače tako rezervirana oseba.

Ta Vlasta res deluje ena taka zelo zanimiva oseba, je rekla pa saj se pogledam v špegu in vidim, da sem stara :))

Lahko kakšen link tega prispevka? Hvala.

Tu imaš, skrolaj dol.

http://4d.rtvslo.si/arhiv/tednik

Ta prispevek mi je dal upanje, da tudi zame še obstaja upanje.

tu

http://4d.rtvslo.si/arhiv/tednik/174481429

Tu imaš, skrolaj dol.

http://4d.rtvslo.si/arhiv/tednik
[/quote]
Hvala lepa!

Vlasta je Dnevnikova novinarka.

Edino, kar je razlike od mladih mamic na videz, se mi zdi pretirana uporaba make upa. Obe sta lepi, ampak se obremenjijeta, da sta grdi zaradi starosti.

Že dolgo ne več.

Meni Urška Draž deluje grozljivo. Očitno je njen bivši mož poskrbel za to, da ženska ne more več premikati obraza, vsse mišice so zacementirane, le usta (napolnjena s polnili), se ji še premikajo.
Ob takšne prispevku, kjer je govora o skrbi za novorojenca, mi deluje res groteskno.

Meni Urška Draž deluje grozljivo. Očitno je njen bivši mož poskrbel za to, da ženska ne more več premikati obraza, vsse mišice so zacementirane, le usta (napolnjena s polnili), se ji še premikajo.
Ob takšne prispevku, kjer je govora o skrbi za novorojenca, mi deluje res groteskno.
[/quote]

Ne seri, prav lepa je.

Ne cakat niti dneva vec, vidis, da so v teh zgodbah se tudi dolgo trudili in je medicina nad njimi obupala. S tem se ni za igrat, da cakas in cakas, ker je lahko prepozno.

Meni Urška Draž deluje grozljivo. Očitno je njen bivši mož poskrbel za to, da ženska ne more več premikati obraza, vsse mišice so zacementirane, le usta (napolnjena s polnili), se ji še premikajo.
Ob takšne prispevku, kjer je govora o skrbi za novorojenca, mi deluje res groteskno.
[/quote]

Ne seri, prav lepa je.
[/quote]

Ne, ni lepa, razen, če je zate lepo to, da njen obraz deluje kot maska. Žal.

Tudi pri botoxu se da s pravilnim doziranjem doseči (še) dokaj naraven videz. Je pa res, da njen “mojster” niti pri sebi nima meja, kako jih bo imel pri njej?

Punca bo morala začeti hoditi h kakšnemu kirurgu, ki bo imel mejo, občutek za estetiko. Franc je out, zgubil je kompas.

Ne seri, prav lepa je.
[/quote]

Ne, ni lepa, razen, če je zate lepo to, da njen obraz deluje kot maska. Žal.

Tudi pri botoxu se da s pravilnim doziranjem doseči (še) dokaj naraven videz. Je pa res, da njen “mojster” niti pri sebi nima meja, kako jih bo imel pri njej?

Punca bo morala začeti hoditi h kakšnemu kirurgu, ki bo imel mejo, občutek za estetiko. Franc je out, zgubil je kompas.
[/quote]

Kje ti vidiš, da je popravljena? Meni se zdi prav lepa in naravna.

https://govori.se/traci/domaci-traci/ursa-draz-oblecena-v-nudisticnem-kampu/

Res ti je lepa? Oblika obraza, proporci, simetrija..ne vem, ni moj tip.

Kolk stare otroke pa nastane ti dve 47 letnici?

Uršin Eli je prav imeniten malček, prijazen in dobrovoljen kot mamica

Ka si pa ti hotla povedat?
Drgac pa ona v prispevku se je ce se ne motim 10 let trudila zanositi. 38letnica, si ze zelo pozna.

Pri teh letih kot ti dve mladi mamici je bila moja tasca – babica.

Ja in ce je bila tvoja tasca pri teh letih babica, je tema tvoja tasca ali malo starejse mamice? Kdo pravi, da je bila tvoja tasca boljsa mama kot ti dve? Poslovno bolj uspesna ni bila, to je jasno.

Kaj vas v koncni fazi briga pri katerih letih imajo zenske otroke. Same jih imejte, ko vam pase, drugih pa ne obrekujte. Sem prepricana, da ce zacnete pometat svoj predpraznik, bo dela se in se. In preden me napadete, ne nisem se v letih kot te mame in ne, nimam v planu takrat spet imet dojencka, samo tako prek spleta zalit, v resnici pa same zgube.

Meni sploh ne, oblika obraza zelo kvadratna, neki slabi lasje, pregloboke vdrte oci.res nic posebnega.

Vlasta in njen mož sta pravi faci. Skulirana človeka, z glavo na pravem mestu. Urška je pa ena navadna zafnana, presrana Ljubljančkanka. Ko govori se pači kot neka 17 letnica. Pri svojih 47 letih deluje totalno nezrelo in neresno.

New Report

Close