Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek E-asistent podražil storitve za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

E-asistent podražil storitve za 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}


Tudi moja dva sta najboljša, hči pomaga učiteljici pri pouku in razloži, kar učiteljica ne zna… In to v tretjem razredu.
Sin pa je že dvakrat preskočil razred in je sedaj pri 12 že v srednji šoli.
[/quote]

Ah, povprecnezi… 😛

Metanje denarja skozi okno

Samo da imaš ti lahko vsa mogoča pomagala, tvoj otrok mora pa vse peš, ker ti je škoda zneska štirih pic. A kalkulator si mu kupila ali mora računat na prste? Pa prispodobe ti tudi malo pešajo, ker jastrebi nad mišmi ne bdijo. :)))

To je spet en cepec, ki ne ve kaj bi delal, služi celo na otrocih. Kretenski program. Ta stari pa mečejo dnar, ko bi ga imeli milijarde. Potem pa štejejo kovance, da gredo na dopust in da mu kupijo nove čevlje. A za čevlje, obutev, ki bi morala biti res kvaliteta pa kupujete s kovanci.


mogoče tisti, ki ga uporabljajo, vejo več, kot jaz?

Kot učitelj, kot starš in kot človek…
Prihaja novo šolsko leto… vse starše prosim, da se naj izogibajo e-asistenta in sicer iz večih razlogov:

1.) naj ima vaš otrok kdaj pa kdaj kakšno neopravičeno uro, ne da bi vi vedeli
2.) ko dobi nezadostno, naj sam odloči, kdaj vam bo povedal za svoj neuspeh
3.) tudi ko dobi dobro oceno, naj bo vaš otrok prvi, ki vam to pove
4.) pojdite raje v šolo na govorilne ure, kot da bulite v jebeno statistiko, ki tako ali tako nič ne pove o vašem otroku
5.) z e-asistentom se spreminjamo mi-učitelji, vi-starši in kar je najhuje, naši otroci v čredo lenih, neumnih in predvsem vodenih ovac…

Zato… pustimo si kdaj pa kdaj, da smo slabi in neuspešni… dopustimo, da nam naši “srčki” sami povedo za uspehe in neuspehe (če tudi čez pol leta)… skratka, želim vam lepo novo šolsko leto brez e-asistenta, ta naj ostane za nas razrednike in učitelje, zato, da nam ta jebeni program sam statistiko računa…
Za vse ostalo, bodimo ljudje za ljudi.
Boris Krabonja osebno

naj ga ima otrok sam, če ga rabi. starš ga gotovo ne. pa si prišparala 26 evrov
[/quote]
Ne vem kako si brala ampak ona ja ravno napisala zakaj ga imajo njeni otroci in zakaj ga uporablja ona. In kot je razbrati ga ona kot starš uporabljal samo za pisanje opravičil. Ali pišeš preko eAsistenta ali pa direkt na mail kakor komu paše. Tudi učitelji imajo eni raje da se piše preko eAsistenta.
Je pa res da te del je brezplačen.

Jaz pa sem z e asistentom popolnoma zadovoljna. Otroka sta v srednji šoli in vesta, da je šola njuna odgovornost in skrb in da mi ni treba govoriti ne za dobre ne za slabe ocene. Vesta pa da ima mami možnost vpogleda v ocene. Parkrat na leto res preverim kaj se dogaja. Nista briljantna slaba pa tudi ne.


Ne vem kako si brala ampak ona ja ravno napisala zakaj ga imajo njeni otroci in zakaj ga uporablja ona. In kot je razbrati ga ona kot starš uporabljal samo za pisanje opravičil. Ali pišeš preko eAsistenta ali pa direkt na mail kakor komu paše. Tudi učitelji imajo eni raje da se piše preko eAsistenta.
Je pa res da te del je brezplačen.
[/quote]

lol
če hočeš na vsak način opravičila preko asistenta pisat, pa ga plačaj.
učiteljem je lahko to všeč, ali pa ne, ne morejo te pa prisilit v nakup asistenta, ker je to privat komercialna storitev.

Zaupajte svojim otrokom in rajši te kovance namenite za kaj bolj koristnega 🤔

Koliko plačaš, če imaš dva otroka in bi želeli pregledovati za oba? Je to za vsakega 26 eur?

Koliko plačaš, če imaš dva otroka in bi želeli pregledovati za oba? Je to za vsakega 26 eur?
[/quote]
Za otroka je 26€, za oba starša še 26€, če imaš pa dva pač pomnoži s dva…
Tako te pride kar na okroglo stotka!

Koliko plačaš, če imaš dva otroka in bi želeli pregledovati za oba? Je to za vsakega 26 eur?
[/quote]

Naročnina je na otroka, ja.

lol
če hočeš na vsak način opravičila preko asistenta pisat, pa ga plačaj.
učiteljem je lahko to všeč, ali pa ne, ne morejo te pa prisilit v nakup asistenta, ker je to privat komercialna storitev.
[/quote]

To je bil moj post. Napisala sem, da hoče imeti e-asistenta otrok, ker ima prek njega najboljši pregled nad šolo – govorim o srednji šoli. Nad nalogami, kontrolkami, ocenami, vse na enem mestu in najbolj ažurno. Jaz ga uporabim za pisanje opravičil, kar seveda ni obvezno, je pa zame osebno najbolj priročno. Samo zaradi pisanja opravičil seveda nima smisla.

Naročnina je na otroka, ja.
[/quote]

No, po moji matematiki je to 2 x 26 = 52 eur. Zakaj bi imel otrok svoje in starši svoje?

No, po moji matematiki je to 2 x 26 = 52 eur. Zakaj bi imel otrok svoje in starši svoje?
[/quote]

Sem to sploh kje omenjala? Meni je normalno, da se je skupna naročnina, oziroma ena na otroka. En otrok 26, dva 26 x 2. Starši imajo pa itak geslo.

Sem to sploh kje omenjala? Meni je normalno, da se je skupna naročnina, oziroma ena na otroka. En otrok 26, dva 26 x 2. Starši imajo pa itak geslo.
[/quote]
Za otroka je 26, za oba starša pa še posebej 26, ker ima otrok svoj račun da ne more pisati opravičil in podobno.
Ne komentiraj, če nimaš pojma!


Za otroka je 26, za oba starša pa še posebej 26, ker ima otrok svoj račun da ne more pisati opravičil in podobno.
Ne komentiraj, če nimaš pojma!
[/quote]

O čem ti to? :))) Otrok ima svoj račun, če si tako butasta, da mu ga vzameš. Moj otrok pa uporablja mojega, ker – kot sem že povedala, ga jaz ne rabim, ampak je namenjen njemu. Drugi starš ima geslo, v šolo pa ne hodi, da bi rabil svojega e-asistenta. Pri vas očitno v šolo hodite vsi štirje. In otroku niti toliko ne zaupate, da si ne bo sam pisal opravičil.


Za otroka je 26, za oba starša pa še posebej 26, ker ima otrok svoj račun da ne more pisati opravičil in podobno.
Ne komentiraj, če nimaš pojma!
[/quote]

A ni to tudi neumnost? A ne dobiš že isti dan sms in mail, da otroka ni bilo na tej pa tej uri? Otroka bi ‘razkrinkali’ v 5 ali 10 minutah?

A ni to tudi neumnost? A ne dobiš že isti dan sms in mail, da otroka ni bilo na tej pa tej uri? Otroka bi ‘razkrinkali’ v 5 ali 10 minutah?
[/quote]

Ne, e-asistent ne deluje tako. Ni policaj. 🙂 Dela povzetke za nazaj, kakor si nastaviš.


mogoče tisti, ki ga uporabljajo, vejo več, kot jaz?

Kot učitelj, kot starš in kot človek…
Prihaja novo šolsko leto… vse starše prosim, da se naj izogibajo e-asistenta in sicer iz večih razlogov:

1.) naj ima vaš otrok kdaj pa kdaj kakšno neopravičeno uro, ne da bi vi vedeli
2.) ko dobi nezadostno, naj sam odloči, kdaj vam bo povedal za svoj neuspeh
3.) tudi ko dobi dobro oceno, naj bo vaš otrok prvi, ki vam to pove
4.) pojdite raje v šolo na govorilne ure, kot da bulite v jebeno statistiko, ki tako ali tako nič ne pove o vašem otroku
5.) z e-asistentom se spreminjamo mi-učitelji, vi-starši in kar je najhuje, naši otroci v čredo lenih, neumnih in predvsem vodenih ovac…

Zato… pustimo si kdaj pa kdaj, da smo slabi in neuspešni… dopustimo, da nam naši “srčki” sami povedo za uspehe in neuspehe (če tudi čez pol leta)… skratka, želim vam lepo novo šolsko leto brez e-asistenta, ta naj ostane za nas razrednike in učitelje, zato, da nam ta jebeni program sam statistiko računa…
Za vse ostalo, bodimo ljudje za ljudi.
Boris Krabonja osebno

naj ga ima otrok sam, če ga rabi. starš ga gotovo ne. pa si prišparala 26 evrov
[/quote]

Zivimo v dobi tehnologije in e-komunikacije, sploh mladina je s temi stvarmi zelo na ‘ti’ in njim je papir popolnoma odvec.
Imeli smo tri srednjesolce in 3x Asistenta in vsi trije so ga zelo redno uporabljali in jim je bil v veliko pomoc, kerje vse na enem mestu, vsa nadomescanja objavljena azurno, solski koledar in vse kar so potrebovali. Imeli smo sicer samo eno narocnino, sifre pa vsi, tako midva z mozem, kot otroci.

Za neopravicene sem izvedela pa takoj, ko so bile se v teku, so mi poslali sms, da spricajo :)))

Zivimo v dobi tehnologije in e-komunikacije, sploh mladina je s temi stvarmi zelo na ‘ti’ in njim je papir popolnoma odvec.
Imeli smo tri srednjesolce in 3x Asistenta in vsi trije so ga zelo redno uporabljali in jim je bil v veliko pomoc, kerje vse na enem mestu, vsa nadomescanja objavljena azurno, solski koledar in vse kar so potrebovali. Imeli smo sicer samo eno narocnino, sifre pa vsi, tako midva z mozem, kot otroci.

Za neopravicene sem izvedela pa takoj, ko so bile se v teku, so mi poslali sms, da spricajo :)))
[/quote]

pisala sem, da STARŠI ne rabijo asistenta, ker ni potrebe po tem, da helikoptersko nadzorujejo deco.

kolikor razumem debato, po novem ni več možno, da bi z eno naročnino uporabljal asistenta tako starš kot otrok.

pisala sem, da STARŠI ne rabijo asistenta, ker ni potrebe po tem, da helikoptersko nadzorujejo deco.

kolikor razumem debato, po novem ni več možno, da bi z eno naročnino uporabljal asistenta tako starš kot otrok.
[/quote]

Seveda je možno. Skušajo ti prodati dodatno naročnino (že od lani), ampak ni nobene potrebe.

Zdaj imamo tretjo dijakinjo. Ni nikoli nismo imeli e asistenta. Nobene potrebe. Za 26 evr, si kupim dve luštni majčki. Pri nas potreb po opravičevanju ni, ker otrok lahko manjka 12,5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vseh ur nekega predmeta, sicer sledi na koncu leta predmetni izpit. Pika. Nobenega laganja več in butastih opravičil. Ne starševski, ne otroških.
Ocene? Vem za vse.
urniki, nadomeščanja?
Šolska spletna stran.
Neverjetno je, kako se pustite nategovat in skubit.

pisala sem, da STARŠI ne rabijo asistenta, ker ni potrebe po tem, da helikoptersko nadzorujejo deco.

kolikor razumem debato, po novem ni več možno, da bi z eno naročnino uporabljal asistenta tako starš kot otrok.
[/quote]

No, res zivimo v dobi hitro razvijajoce se tehnologije, a le-ta se ni toliko napredovala, da bi brala prstne odtise na tipkovnici in sporocala, kdo sedi za racunalnikom, mama, ata ali sonce…

No, res zivimo v dobi hitro razvijajoce se tehnologije, a le-ta se ni toliko napredovala, da bi brala prstne odtise na tipkovnici in sporocala, kdo sedi za racunalnikom, mama, ata ali sonce…
[/quote]
domnevam, da je govora o aplikaciji e-asistent za starše PLUS, ki se plača posebej, ki ponuja drugačne storitve, kot e-asistent za učence PLUS

eA za starše PLUS
Spremljanje ocen in napovedanih ocenjevanj znanja,

napovedovanje, pregled in opravičevanje izostankov,

pregled domačih nalog,

preprosta komunikacija z razrednikom,

pregled šolskega urnika,

pregled dogodkov na šoli,

spremljanje pohval in potrebnih izboljšav.


eA za učence PLUS NOVO

Novost: na željo staršev in učencev smo pripravili nadgradnjo eAsistenta za starše, ki omogoča PLUS pripomočke tudi za učence.
Spremljanje znanja

Pregled vseh ocen po posameznih predmetih.

Priprava na ocenjevanja znanja

Pregled ocenjevanj znanja in pomoč pri planiranju učenja.

Spremljanje dogajanja v šoli

Pregled urnikov, nadomeščanj in drugih dogodkov.

Domače naloge

Pregled nad vpisanimi domačimi nalogami.

O čem ti to? :))) Otrok ima svoj račun, če si tako butasta, da mu ga vzameš. Moj otrok pa uporablja mojega, ker – kot sem že povedala, ga jaz ne rabim, ampak je namenjen njemu. Drugi starš ima geslo, v šolo pa ne hodi, da bi rabil svojega e-asistenta. Pri vas očitno v šolo hodite vsi štirje. In otroku niti toliko ne zaupate, da si ne bo sam pisal opravičil.
[/quote]
Ona ti je lepo napisala, da sta dva ločena paketa, tako da otrok uporablja svojega.
Tako on ne more brisati sporočil, namenjenih tebi in si sam na tvojem računu pisati opravičil.

Najprej se pozanimaj, potem pa komentiraj, ker večinoma se največji bedaki delate najbolj pametne!

New Report

Close