Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Elo, cveke, kje ste?

Elo, cveke, kje ste?

Midva pa ne moreva poslušat, ker je vse sklumpano:-(((((((((

Če pogledaš pod view (pogled) in pod toolbars (orodne vrstice) imaš mogoče kako orodno vrstico, ki nagaja, oz. imaš nek spyware, ki ne podpira šumnikov…

Jst sm kle=)

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

Dove, kak to mislis sklumpano? :)))))) Saj lahko poslusas posnetek… sicer pa bo prihodnja oddaja po moje se bolj zanimiva…

Dieta je trenutno na “stand by”, ker v tem tempu, ki sem ga imela v službi enostavno zavijem v Šparovo restavracijo na kosilo. Tam pa, saj veš, hrana ni ravno odraz neke zdrave prehrane… Ampak zdaj, ko se bo, upam, malo umirilo – grem naprej. :)))

Za šumnike pa jaz nimam pojma. Za računalnike je dovolj en maher pri hiši (ki pa je zdajle polno zaseden).

Ja, na dedku Mrazu pa se vidimo. Komaj čakam, ker nekaj forumašic že dolgo nisem videla…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

no se priklopim še jaz za minuto,dve….zjutraj pa kliče služba,zato bo treba zgodaj vstat

July, čav! Kako ste kaj na vašem koncu?

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

jesenska utrujenost se nas loteva-smo pa kar O.K

atek, edino, kar bi tam pod Toolbars bilo sumljivega, je po moje 1MillionVisitors.com Toolbar… mislis, da je to to? Naj to zbrisem, al kaj?

Ja saj, do takrat bo pa tudi moj dragi že kaj popravil….

Sklumpan radio in zvočnik na rač.:-(((((

drug teden so pa počitnice…mir za dušo in srce

Hm, mi jih pa nimamo. :(((

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Malo nižje imaš konkurenco;-)))))

Dove, zanimivo, kako tezko je pri danasnji tehnologiji in vsej elektroniki, ki je pri bajti, najti en delujoc radijski sprejemnik :))) Sami CD playerji in nedelujoci kasetofoni :))
Pa sem se v poslednjih minutkah pred zacetkom oddaje spomnila, da ima budilka tudi radio :)))

vi ste jih pa imeli,ko smo mi delali in gagali ha,ha,ha

če ne rabiš tega pobriši!

Ojla klepetulje.

:)))
:)))

Zdaj pa nočko. Šibam v posteljo. Jutri je spet treba v službo z nasmehom na ustnicah, hi hi hi…

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Halo, babe!!!! Še ne spite?

Ne še. Tebe pogrešamo. :)))

Ampak jaz grem zdajle vseeno v posteljo. Nočko!

P.S.: Samo nekaj me zanima – kam se je izgubila …. ?

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Spičila je….

mozicek je sicer z glavo na fasciklu zadremuckal, verjetno bo kriva glasba, ki jo vrtijo na Ognjiscu :))))))) tako, da ga ne morem ravno vprasat, ampak po moje ne bo hudega, ce mu to pobriseva :))
mi pomagas? saj mi je hudo, se pocutim res prav blontno, ampak desni gumbek na miski mi ne odpre nobene opcije..

aja, lahko noč! pa brez bedarij, prosim!!!

Hm, le kam? Jaz pa jo kar pogrešam. Je bila osvežujoča za prebirati, ker je rahlo štrlela iz povprečja večne skupinske miselnosti…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

ojla, razgrajaca…. pa MOjca!

New Report

Close