Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Elo, cveke, kje ste?

Elo, cveke, kje ste?

A veš, da nisem pomislila nate…

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ti se kar tolaži. Saj se jaz tudi. :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

jupi, atek, ponovno zagnala IE in tistega toolbara ni več… šumniki pa tudi delajo juhuuu :)))

bravo, uspelo je!! HVALA obema! :)))

Verjamem. Mogoče pa še kdaj… V prihodnosti. Nikoli se ne ve. Tudi jaz upam na kaj takega. :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Malenkost…

Se zahvaljujem jaz, ki itak nič ne vem, hi hi hi…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

No saj…

težko je življenje nas prijaznežev…;-))))))

Nobeden nas ne jemlje resno:-((((((((((((

Dove, jest sem pocukrana od veselja :))

..da se nebota stopile…vidve pocukrane babe! hi hi

Pisuka, ravno gledam svoje loncnice in vidim, da so spet vse pogrizene… pa ravno prejsnji teden sem napisala, da faraonk ni ze pol leta na spregled… s cim naj pospricam oz. posujem zelene loncnice, da bi zasmrdele faraonkam?? Biokil ravno ni najboljša varjanta, kaj?

To je pa itak najboljš!

Poštudiraj en fleten vic za dobro jutro;-))))))))))))

Njam…….

Punce pojdite spat.

Jaz se poslavljam.

Če boste spile kakšen martini,jaz odstopim mojo olivo tisti,ki jih obožuje.

NOČKO

Prvič slišim, da grejo faronke na rože!

jaz sem jih imela v prejšnjem stanovanju, ampak rože se niso pritaknile!

Ti kar našpricaj z Biokilom,ne bo nic škodilo rožicam.Mojim ni.

Baj! pa lepo sanjaj o biku….hi hi

Tole bi pa jaz mela (olivo, pa šenkam ves martini ostalim…), me daš na prednostno listo? PLS

uh, zadnjic sem dobila enega, ki je sicer malo zalosten, ampak sem se nanj spomnila ravno danes na pogrebu, ko je pristopil zupnik…

Bil je cas za spoved, pa je zupnik imel nujne opravke in je poprosil sosedovega Janeza, ki se je rad potikal okoli župnišča, naj opravi namesto njega… Janez sicer s cmokom in dvomom pogleda župnika, ta pa ga potreplja in pokorajži, naj se znajde tako, da vpraša kaj ponavadi naloži za spokoro..
Janez se vda in vstopi v spovednico in čaka… vstopi Mici iz ta prve hiše na levo od kapelice. Se okorajži in pove, da je tokrat greh res hud. Da oralno zadovoljila mlekarja!
Pa Janezek pravi: No, Mici, saj veš kakšna je pokora.
Ne, gospod župnik, to je bilo PRVIČ :))
Janez se znajde in urno skoči iz spovednice, k sreči za oltarjem naleti ravno na ministranta, pa ga vpraša: Tine, kaj ponavadi da župnik za f******.
Tine pa: Twix in Coca-colo !!

…o joj….
Bom mojega možeka vprašala, če ima Twix na zalogi….hihi….

MOjca, res?? No, moje so očitno prave gurmanke :)) al pa vegetarjanke hehe… čist so nore na te rahle plezalke, ki imajo mehke fletne listke (nimam pojma, kako se jim reče, samo listki so zelo nežni), pa liste božičnih kaktusov obožujejo, lani so mi jih čisto pogrizle.. dobesedno se vidijo prav oglodani listki.. pa vijolice jim tudi dišijo!

Razgrajača, hvala, bom probala z Biokilom. Upam, da vsaj rože preživijo. Zaenkrat sem posula s pecilnim praškom, pa nič ne pomaga…

Probaj še z cimetom!

Dove, ravno prav… men pa olive nikakor ne grejo… martini z veliko sladkorčka pa :))

No pa se mi je zrušil še en mit…

Nič več ne bom hujšala na forumu……

Zvezdica… zraven rože nastavi en dunajski zrezek… boš videla, da niso vegetarijanke :o)))

Lahko noč!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Mojca, ti lisica :))))))) Coca-cola tud ni slaba… sam naj ti jo da kot preddujem… pomaga ;P

Na zdravje!

Meni je pa ravno zmanjkalo kave:-((((

Vladka, ni šans :)) Bom poskusila raje se s cimetom.. čeprav priznam, da mi ga je kar malo škoda, ker mi je njami :)))

mmm, pa še jutri pečem štrudel :))

Nočko tja daleč stran na vaš konec!

New Report

Close