Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Elo, cveke, kje ste?

Elo, cveke, kje ste?

Razgrajaca se je javila,pa so vse pobegnile,no pa vas zapuščam.
Lep se imejte in sladko spite.
Lahko noč.

Kam pa?
Ste ruknile tisti hladen špricar, al kaj?!

Zalaufaš start – setings – control – panel – add & remove programs – tam poiščeš to in klikneš remove

Jaz pa bedarije??? Lepo prosim!!!

Vedno in redno…
:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Nova zaposlitev na Ptuju….;-)

Drugače je pa še vedno zelooo prisotna!

Pridna punca je!

Razgrajača, ne seri. Ne it stran.

Jaz sem bila sicer že namenjena v posteljo, ampak je možek še prikovan pred ekran… Mi ga je *zvezdica** trenutno prevzela, hi hi hi. Pa ga čakam…

Napiši kaj lepega.

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

ha ha…..premalo ga je bilo, pa je skliznila…

A res? Vav, potem pa čestitke!!!

Pa naj se le kaj javi in naj ne bo samo sramežljivo v ozadju, hi hi hi. Ji nekako ni podobno, da se nazaj drži.

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Bo pa treba kak martini ponudit…

V dobrega olive kar same poskačejo;-))))

Atek, sem tam dala remove, pa mi ga je deinstaliral, ampak v vrstici Toolbars ga imam se vedno, pa tudi sumnikov se ni… bi morala resetirat skatlo?

Joj,Žogica Nogica moram ti odgovorit.

Upam da bosta hitro pobegnila,se muckat.

Napisat pa ti ne morem kaj lepega,ker mi gre vse narobe.

Hm, a bi šlo z jagodno vodko??? Jo je mož zadnjič privlekel domov za aperitiv (smo praznovali 2 svečki), pa mi ne gre dol. Meni pa je od takih pijač všeč le Carolines… Martini pa – sploh ne vem več, kakšen je okus. Madona, sem še skoraj devica kar se teh zadev tiče. :o)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

…,daj nehaj z olivami! rajši bi pršut!

Ja reseterat probaj samo Internet explorer – ugasni in prižgi ga.

Veš kaj mi je vedno rekla bivša šefica? Ko gre vse narobe, se usedi dol in počivaj. Zberi misli in naprej bo šlo lažje…

Upam, da ni kaj hudega. Bodi dobro – mislim nate. Pa spomni se na tujino, kjer si včasih bila. Lepi spomini znajo popeljati v boljše počutje…

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

E, tega pa imam trenutno doma. Kdaj prideš?

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ena fora je bila, jaz itak od tamočnih pijač pijem samo kavo ob polnoči….;-)

Mogoče ti pa vseeno kaka skoči v vodko, samo jagodna, je za olive po mojem preveč popcukrana…;-))

Razgrajača! Spomni se na bika z rogi, pa boš takoj boljše volje! hi hi
malo se nasmej, no….daj no!!!!!

Danes je tukaj gor še kaj drugega preveč pocukranega, ne samo moja vodka z olivo, hi hi hi…

:)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

hehe, Zogica, a ta ustrezljivi Atek je tvoj!! Jest sem se pa ze sprasevala od kje se je ravno zdajle vzel :))) Verjetno zato, ker si rekla, da je tvoj prezaposlen :))

Uau, a to si misko in tipkovnico kradeta, al oba naenkrat vsak s svojo skatlo?? Vama kar zavidam, ceprav imam slabo vest, da vaju zadrzujem tule.. PEJTA SE VIDVA RAJE MUCKAT… bom jest tud brez sumnikov zdrzala… obljubim!

Uh,tam bi najraje ostala iz osebnih razlogov.Ker zeloooo pogrešamo eno osebo.

…magari zdaj takoj!

…pa tak na tanko mora biti narezan….

njami!

baje, da pršut ne redi!

Moja malenkost??????????????????

Jaz sem vedno mal umetno oslajena;-)))))))

Imava vsak svojega laptopa. :))) Nič ne kradeva. Pa kar naj ti do konca pomaga. sem ravno padla notri v tole čvekanje… Pa še lažje bom jutri vstala, če grem jutri spat, hi hi hi… Sicer pa – če me popade zaspanost – v postelji na moji strani itak spi mali princ, tako, da ne bom sama. :)))

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Se že smejem.Hvala ti.

New Report

Close