Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ext išče žensko

ext išče žensko


Pa če mal zapletemo… nimam nobenih pričakovanj. Samo da je.
Česa bi moral bit sposoben?


Jp. Zakaj bi me nekdo sploh imel. Najlepše šele pride: pri 45…najlepše je že za menoj.
[/quote]

Za spremembo se strinjam s tabo. Povsem si neuporaben. Najboljše, da si greš rezervirat plac pod ciprese. Da bodo vsaj črvički imeli nekaj od tebe. 😉

Povej kaj še o svojih hobijih. Če pri tem ne bi bila kompatibilna, bi bila polomija že v štartu.

______________________


V bistvu torej hočeš imeti inkubator za nasledstvo.
[/quote]
Ne, pri teh letih otroci odpadejo. Torej, nič otrok.

Oprosti ext, bom kar podala svoje mnenje, čeprav nisem ne psihologinja ne jasnovidka 🙂
Mislim, da si zelo topla oiseba, ki pa je bila vsaj enkrat zelo razočarana – verjetnopa večkrat, ker se mi ne zdiš tak, da bi obupal po prvem neuspehu. Zaprl si se v svojo lupino, ampak ne popolnoma.
Tvoj dvom je zato odveč, sja se vidi iz tvojih inteligentnih in ponavadi tudi zelo zabavnih komentarjev tukaj na monu, da imaš še kako veliko za prispevati v vezo (ne mislim na materialne reči).
To, da so se blesava Replika in njene sorte tičke zataknile v tvoje materialno stanje naj te ne moti – to je samo par takih, ki vse gledajo skozi denar in so strašno ponosne na dejstvo da so noge (med drugimi) dale narazen tudi takemu ki jih je vzel pod streho, saj same niso sposobne nič narediti.
Glej, dosti časa si tukaj na sč da ti je verjetno tudi kakšna tukajšnja uporabnica všeč? Z besedo na dan lahko tudi s povabilom na kavo! Pa ni treba pred vsemi zdaj, registriraj se in jo povabi.
Tudi od mene čestitke za tvojo temo.
[/quote]

Všeč sem mujaz, sami mi nima kaj nuditi. :-DD

Oprosti ext, bom kar podala svoje mnenje, čeprav nisem ne psihologinja ne jasnovidka 🙂
Mislim, da si zelo topla oiseba, ki pa je bila vsaj enkrat zelo razočarana – verjetnopa večkrat, ker se mi ne zdiš tak, da bi obupal po prvem neuspehu. Zaprl si se v svojo lupino, ampak ne popolnoma.
Tvoj dvom je zato odveč, sja se vidi iz tvojih inteligentnih in ponavadi tudi zelo zabavnih komentarjev tukaj na monu, da imaš še kako veliko za prispevati v vezo (ne mislim na materialne reči).
To, da so se blesava Replika in njene sorte tičke zataknile v tvoje materialno stanje naj te ne moti – to je samo par takih, ki vse gledajo skozi denar in so strašno ponosne na dejstvo da so noge (med drugimi) dale narazen tudi takemu ki jih je vzel pod streho, saj same niso sposobne nič narediti.
Glej, dosti časa si tukaj na sč da ti je verjetno tudi kakšna tukajšnja uporabnica všeč? Z besedo na dan lahko tudi s povabilom na kavo! Pa ni treba pred vsemi zdaj, registriraj se in jo povabi.
Tudi od mene čestitke za tvojo temo.
[/quote]

Torej… hvala.

Všeč sem mujaz, sami mi nima kaj nuditi. :-DD
[/quote]
Ti odpadeš, imaš svojega protektorja. Ne upam blizu.


Ok, recimo, da se odpovem vsem svojim hobijem razen učenju.

Oprosti ext, bom kar podala svoje mnenje, čeprav nisem ne psihologinja ne jasnovidka 🙂
Mislim, da si zelo topla oiseba, ki pa je bila vsaj enkrat zelo razočarana – verjetnopa večkrat, ker se mi ne zdiš tak, da bi obupal po prvem neuspehu. Zaprl si se v svojo lupino, ampak ne popolnoma.
Tvoj dvom je zato odveč, sja se vidi iz tvojih inteligentnih in ponavadi tudi zelo zabavnih komentarjev tukaj na monu, da imaš še kako veliko za prispevati v vezo (ne mislim na materialne reči).
To, da so se blesava Replika in njene sorte tičke zataknile v tvoje materialno stanje naj te ne moti – to je samo par takih, ki vse gledajo skozi denar in so strašno ponosne na dejstvo da so noge (med drugimi) dale narazen tudi takemu ki jih je vzel pod streho, saj same niso sposobne nič narediti.
Glej, dosti časa si tukaj na sč da ti je verjetno tudi kakšna tukajšnja uporabnica všeč? Z besedo na dan lahko tudi s povabilom na kavo! Pa ni treba pred vsemi zdaj, registriraj se in jo povabi.
Tudi od mene čestitke za tvojo temo.
[/quote]

Sam pazi, da se ne ugrizneš v jezik – dobronamerno ti ti povem – ker padeš na mestu mrtev/va od žletnobe in strupa v jeziku.
Kje točno se jaz vtikujem v materialno? Zelo daleč od tega.
Torej – izogibaj se stopnicam, neravnim terenom, skakanju na mestu, pa jezik za zobe, pa imaš vse šanse, da še dolgo živiš.


Ti odpadeš, imaš svojega protektorja. Ne upam blizu.
[/quote]

Sem pred kakšnima dvema letoma pohajkovala okrog doma v Kamniški Bistrici. Pa srečam enega moškega, pa spregovoriva par besed (nimam zadrege govoriti s tujimi moškimi, pa sem samska ali nesamska). Ker je imel na glavi kapo (bilo je pozimi), ne vem, ali je bil plešast ali ne. Ampak vse od takrat si predstavljam, da si to bil ti. Ime mu je bilo na A. :-))

Sam pazi, da se ne ugrizneš v jezik – dobronamerno ti ti povem – ker padeš na mestu mrtev/va od žletnobe in strupa v jeziku.
Kje točno se jaz vtikujem v materialno? Zelo daleč od tega.
Torej – izogibaj se stopnicam, neravnim terenom, skakanju na mestu, pa jezik za zobe, pa imaš vse šanse, da še dolgo živiš.
[/quote]

Ok, da bo mir, recimo, da imam dovolj, da lahko novega mercedeza pripeljem domov, pam da sem zavarovan kot medved. Se pravi, nekje v povprečju, kar se denarja tiče.

Sam pazi, da se ne ugrizneš v jezik – dobronamerno ti ti povem – ker padeš na mestu mrtev/va od žletnobe in strupa v jeziku.
Kje točno se jaz vtikujem v materialno? Zelo daleč od tega.
Torej – izogibaj se stopnicam, neravnim terenom, skakanju na mestu, pa jezik za zobe, pa imaš vse šanse, da še dolgo živiš.
[/quote]

Replika, saj sama ustvarjaš svojo podobo na tem forumu….to, da ti druge obtožuješ strupenosti in žlehtnobe, bi bilo smešno, če ne bi bilo tako žalostno. Žalostno, da cele dneve visiš tukaj in si vedno prva za pametovanje vsem in vsakemu, prva za izlivati gnev in žolč, prva v vsem, samo v normalni človeški komunikaciji ne.
Od mene toliko, nerada komuniciram z ljudmi, polnimi negativne energije. Upam,d a se ti stannje izboljša.


Pa če mal zapletemo… nimam nobenih pričakovanj. Samo da je.
Česa bi moral bit sposoben?
[/quote]

sposoben … če si v zvezi, nisi več sam … se prilagajaš.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Samo nekaj je, jaz nimam pojma, s čim lahko nekomu izboljšam, polepšam življenje.
[/quote]

Domišljija in njena uporaba. Kako sebi in njej polepšati monoton vsakdanjik!

Sem pred kakšnima dvema letoma pohajkovala okrog doma v Kamniški Bistrici. Pa srečam enega moškega, pa spregovoriva par besed (nimam zadrege govoriti s tujimi moškimi, pa sem samska ali nesamska). Ker je imel na glavi kapo (bilo je pozimi), ne vem, ali je bil plešast ali ne. Ampak vse od takrat si predstavljam, da si to bil ti. Ime mu je bilo na A. :-))
[/quote]
Ne, nisem bil jaz. Nič bat. Tja hodijo samo tisti, ki dobro zgledajo:-)

sposoben … če si v zvezi, nisi več sam … se prilagajaš.
[/quote]
Aha, kompromisi. ok.

Nisem mislila ampak moram ker sm vidla že v naslovu, da se gre za našega exta
Pohvalno tako je prav kaj bos sam.? normaln dec si zeno najde
Pust ti une nedonosencke od njih tko nič ni žena to je prava pot
Ajde mone dejmo akcija, pa eno normalno mu pomagat najdt. Jaz bi pomagala pa ne morem trenutno ampak sam trenutno


Ne, nisem bil jaz. Nič bat. Tja hodijo samo tisti, ki dobro zgledajo:-)
[/quote]

:-))))

Saj je res dobro izgledal. S kapo vred. Simpatičen dečko.

Sem par let starejša od tebe, imam dobro službo in nadpovprečno plačo. Ne ljubi se mi več sklepati kompromisov in se prilagajati. Vse, kar bi dišalo po rutini in obvezi, bi me odbilo. Razmerje bi omejila le na kakšen skupen vikend, potovanje, sprehod po mestu, večerjo ali obisk gledališča, pa še to le, če bi tip spoštoval moje obveznosti.
To pride od tega, ker se je nekdo veliko razdajal in se mu ne da več.


Aha, kompromisi. ok.
[/quote]
ja, to je ključ do dobrega partnerstva … ampak to si itak že vedel 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Res je,
tudi jaz sem mnenja, da če vsakih sto let vidim eno žensko je to več kot dovolj.

drug drugega programiramo


občasništvo je zakon ☺

Replika, saj sama ustvarjaš svojo podobo na tem forumu….to, da ti druge obtožuješ strupenosti in žlehtnobe, bi bilo smešno, če ne bi bilo tako žalostno. Žalostno, da cele dneve visiš tukaj in si vedno prva za pametovanje vsem in vsakemu, prva za izlivati gnev in žolč, prva v vsem, samo v normalni človeški komunikaciji ne.
Od mene toliko, nerada komuniciram z ljudmi, polnimi negativne energije. Upam,d a se ti stannje izboljša.
[/quote]

Tebi se bo čisto prav gotovo.
Ker zdajle si na dnu, od tu gre lahko samo še gor.

Zdajle mi je kapnilo: Ext, od tega, da boš v zvezi, boš imel….skrbi. In skrbi pripravijo človeka do tega, da aktivira svoje sive možganske celice. Njihova aktivnost pa ohranja človeka mladega. 🙂

O ti šus umazan babji a si spet tle, pa a nisi že 100x rekla da te ne bo več?? Ja sej tvoja beseda itak nč ne vela, drekačka! Kaj a te noben ne šmirgla v palači ki jo maš na morju, kljub ogromno bogastva ki ga razkazuješ? Se morš tle vlačt?

New Report

Close