Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ext išče žensko

ext išče žensko

Ne vem, cona neudobja je po moje močno precenjena.


Pametne ne divjajo in se ne maščujejo. Za ostale… je vseeno.

Ne morem tebi v zelje skakat. Mi srce ne da.


Poglej družbo tu gor. Folk, ki za kratek čas sesuva en drugega in si s tem dviga ego in pozablja na lastne frustracije. Je bolje če si sam, počneš kar hočeš in kadar hočeš. Lahko kaj pametnega narediš, prebereš kakšno knjigo, kaj prešturiraš…
[/quote]

Žalostno kako daleč je prišlo, da je sploh potrebno kaj takega!
Jaz sem še vedno stara šola. Spoštovanje, osnovni bonton… Tega je v današnjih časih zelo malo in kar izstopam.
Se strinjam, da je bolje biti sam kot med takšnimi, ki ti ne ustrezajo tako in drugače.
Kaj rad bereš? Kakšno zvrst?

Kdo pa pravi, da ti ga bo? Ji ga boš ti izboljšal in s čim? Je odvisno tudi od tebe, ne od naših odgovorov ali pa vesolja, vremena (vstavi polubno)….

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ali pa bog ne daj razočaranega deda… 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kdo pa pravi, da ti ga bo? Ji ga boš ti izboljšal in s čim? Je odvisno tudi od tebe, ne od naših odgovorov ali pa vesolja, vremena (vstavi polubno)….
[/quote]
Kaj če bi prebral še kaj več kot eno vrstico tele žajfnice? Mal za hec? Ne bit tako len kot sem jaz.

Žalostno kako daleč je prišlo, da je sploh potrebno kaj takega!
Jaz sem še vedno stara šola. Spoštovanje, osnovni bonton… Tega je v današnjih časih zelo malo in kar izstopam.
Se strinjam, da je bolje biti sam kot med takšnimi, ki ti ne ustrezajo tako in drugače.
Kaj rad bereš? Kakšno zvrst?
[/quote]Zgodovino, itak je večinoma izmišljena, pa spotoma še romani zraven padejo;-)
Pa en kup nepotrebne šare, ki je obvezna za službo:-)) Mislijo, da mi delajo uslugo, osebna rast pa to:-))) Zaradi te osebne rasti mi je IQ padel za deset točk.


Kaj če bi prebral še kaj več kot eno vrstico tele žajfnice? Mal za hec? Ne bit tako len kot sem jaz.
[/quote]

Jaz si lahko privoščim. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zgodovino, itak je večinoma izmišljena, pa spotoma še romani zraven padejo;-)
Pa en kup nepotrebne šare, ki je obvezna za službo:-)) Mislijo, da mi delajo uslugo, osebna rast pa to:-))) Zaradi te osebne rasti mi je IQ padel za deset točk.
[/quote]

Zgodovina meni ne leži. Rada berem romane.
Osebna rast? Kakšno službo imaš, da moraš to brati?
Iz katerega dela Slovenije si?

Zgodovino, itak je večinoma izmišljena, pa spotoma še romani zraven padejo;-)
Pa en kup nepotrebne šare, ki je obvezna za službo:-)) Mislijo, da mi delajo uslugo, osebna rast pa to:-))) Zaradi te osebne rasti mi je IQ padel za deset točk.
[/quote]

LOL
Takoj nehej rast :))

Pravis, da imas garazo (razumem v smislu “delavnico za nekaj”, ne kot prostor za shranjevanje avta)… v cem ti ta garaza izboljsa zivljenje?

Imas vrt? Delas v/na njem? Cemu…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zgodovino, itak je večinoma izmišljena, pa spotoma še romani zraven padejo;-)
Pa en kup nepotrebne šare, ki je obvezna za službo:-)) Mislijo, da mi delajo uslugo, osebna rast pa to:-))) Zaradi te osebne rasti mi je IQ padel za deset točk.
[/quote]

To je zato, ker rasteš čustveno. Čustva pa z logiko nimajo prav veliko skupnega.
Moraš pač izbrat, ali boš čustveno pameten ali pa samo pameten. :)))))))))

Počasi bo extu zmanjalo izgovorov, zakaj ne more imeti ženske. 😉

Je ext res wd40…
Ker ce si….hmmm

Kaj se obremenjuješ s tem, saj zate je po vsej verjetnosti tako premalo zažgan in ima premalo tiste prvinske surovosti in primitivnosti.😁

Ext zakaj nisi registriran?

Kaj se obremenjuješ s tem, saj zate je po vsej verjetnosti tako premalo zažgan in ima premalo tiste prvinske surovosti in primitivnosti.😁
[/quote]

Polarni, tvoje trapanje me ne zanima. Je pa čudno, da po vsem zasledovanju monovcev (in verjetno tudi mojih zapisov) še ne veš, da je ext druga rezerva, če se v moji zvezi kaj narobnega zgodi.

Vprašanje za exta:
A pa imaš kje v svoji polovici hiše vgrajeno skrito varno sobo, za primer če pa TEBE kakšna ženska najde? Pa zaloge hrane in vode, dokler se ne naveliča in gre?
:))

Polarni, tvoje trapanje me ne zanima. Je pa čudno, da po vsem zasledovanju monovcev (in verjetno tudi mojih zapisov) še ne veš, da je ext druga rezerva, če se v moji zvezi kaj narobnega zgodi.
[/quote]
Sanja kokoška, sanja, brez da bi se njega kaj vprašalo o tem.😁


Sanja kokoška, sanja, brez da bi se njega kaj vprašalo o tem.😁
[/quote]

No, tebe zagotovo o tem ne bom vprašala.

No, tebe zagotovo o tem ne bom vprašala.
[/quote]
Saj nisem mislil mene, njega bi pa skoraj morala, ne?😁 Nekako ni videt, da bi se ravno trgal zate in celo zadovoljil tvoji bolni domišljiji, da je tvoja rezerva.😁 Imaš ti precejšnje težave, več kot očitno, pa ne s Tarčijem, tudi z mano ne, ampak čim drugim pod lastno pokrovko.😁


Saj nisem mislil mene, njega bi pa skoraj morala, ne?😁 Nekako ni videt, da bi se ravno trgal zate in celo zadovoljil tvoji bolni domišljiji, da je tvoja rezerva.😁 Imaš ti precejšnje težave, več kot očitno, pa ne s Tarčijem, tudi z mano ne, ampak čim drugim pod lastno pokrovko.😁
[/quote]

Sem pričakovala, da ne boš razumel. Vsebina mojega odgovora je pomenila, da to, kaj jaz imam ali bi imela z extom zagotovo ni tvoja stvar.

Sem pričakovala, da ne boš razumel. Vsebina mojega odgovora je pomenila, da to, kaj jaz imam ali bi imela z extom zagotovo ni tvoja stvar.
[/quote]
Ma ja, veš da sem razumel, najbrž enako vsak , ki prebere tvoje umotvore. Tudi Tarči sam, je zagotovo ves srečen, da je lahko tvoja rezerva, kot si tvoja čoknjena betica to domišlja, da je……jaooooooo😁


Ma ja, veš da sem razumel, najbrž enako vsak , ki prebere tvoje umotvore. Tudi Tarči sam, je zagotovo ves srečen, da je lahko tvoja rezerva, kot si tvoja čoknjena betica to domišlja, da je……jaooooooo😁
[/quote]

Pusti ti Tarčija, zna sam zase skrbet.

New Report

Close