Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ext išče žensko

ext išče žensko

Ok, nč ne razumem.
[/quote]
42? Odgovor na vse, po Adamsovo.


42? Odgovor na vse, po Adamsovo.
[/quote]

Ok, zdaj vem, čudežno število. Hvala, ker si za hece.


Morava? to se pa sliši resno… Nevem kaj naj napišem, kot večini se mi življenje vrti okrog službe. Poskušam čim več prišparat, za to da bom, takrat, ko bom rabil, lahko klel državo, ki mi večino pobrala. In če je to smisel življenja… naj me vrag….
[/quote]

Nekako “morava”. 😉
Kaj si pa trenutno želiš? Nematerialno! Prijateljico? Imaš veliko kvalitetne družbe?

Nekako “morava”. 😉
Kaj si pa trenutno želiš? Nematerialno! Prijateljico? Imaš veliko kvalitetne družbe?
[/quote] :-)) Si pa za hece:-)) Jaz pa družba:-))

Nekako “morava”. 😉
Kaj si pa trenutno želiš? Nematerialno! Prijateljico? Imaš veliko kvalitetne družbe?
[/quote]
Kja mu če prijateljica, frača je za nategnit, to je pa tudi vse, če ima koliko toliko zdrave pameti.😁

Ext in polarni bi lepo skup pasala. Dva somišljenika v bolečini, kako krut je svet in ženske.:))))))

:-)) Si pa za hece:-)) Jaz pa družba:-))
[/quote]

Zakaj?

Izboljšala ti bo življenje tako, da ne boš rabil več vsak dan na monu svetit in jamrat nad monkljami, ampak se boš lahko z nekom v živo pogovarjal.

Pa še ti, da bi jima dajal tempo.


Kja mu če prijateljica, frača je za nategnit, to je pa tudi vse, če ima koliko toliko zdrave pameti.😁
[/quote]

Prijateljica ali “prijateljica”.


Kja mu če prijateljica, frača je za nategnit, to je pa tudi vse, če ima koliko toliko zdrave pameti.😁
[/quote]

Za nategnit in ji potem otroke pazit, ko si najde novega jebacha, tako kot naš polarni.

Eno vprašanjce: zakaj te pa zanima specifično za žensko? Se ne bi raje za moškimi oziral? Glede na tvoje prispevke, se mi zdi, da bi bilo to bolj zate.

Za nategnit in ji potem otroke pazit, ko si najde novega jebacha, tako kot naš polarni.
[/quote]

tej šepertlji kmečki posavski je še froce drugi delal…

Ej, meni so slovenski kemtavzi take face, res je uboga para luzer na vseh področjih, samozavesten pa je v svojem dr.eku, nimaš kaj…Se čuti pomembnega, čeprav je impotenten.

Eno vprašanjce: zakaj te pa zanima specifično za žensko? Se ne bi raje za moškimi oziral? Glede na tvoje prispevke, se mi zdi, da bi bilo to bolj zate.
[/quote]No, ja, če je samski, ni pa videt, da bi bil defekten, se ti ne zdi? Aja, nekateri malo fejst čudno vidite, se ve zakaj, da ni šla le ena stvar popolnoma narobe, ne?

Jaz pa menim, da si zastavljas nekako napacno vprasanje …

Smisel dologotrajnega in trdnega partnerstva ni stagnirati in zivotariti v enem in istem ciklu, ampak bolj stopiti ven iz cone udobja. Zato je dolgorocna ljubezen v bistvu odlocitev. Odlocitev, da bos zdrzal, ko ne bo slo po planu. Odlocitev, da bos razsiril obzorje, dojemanje. Odlocitev, da bos zvest, strpen, spoštljiv … Itd.

Jp, trdo delo je to :))

In če ne vidiš neke “dodane vrednosti” v tem za svoje življenje, je pač ne vidiš. Jaz je tudi ne v ribolovu recimo. Pa me lahko še tok prepričujejo 🙂

Koliko let imaš?

Je napisal uvodoma.

Tako Tarči, zdaj si pa pečen, monklje navalile nate, se ti ne bo ratalo več izmuznit. Ti to ne veš še, ko se baba zapiči, je ne odženeš z ničemer, kajti ni hujšega na svetu, bolj divjega in maščevalnega od zavrnjenega babšeta.😁

Sliši se tako, kot da sam sebe zavestno pahneš v težave.
Zdaj bo reveža res minilo …

Ext, ni tako hudo. Res ne 🙂

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Spoštujem tvoje mnenje o ženskah, vendar ti zagotavljam, da še ostajajo/obstajamo ženske v pravem pomenu besede. Nismo vse takšne s kakršnimi si ti žal imel izkušnje.

Ahahahahahahahahaaa….
Dobra 😉

No, ja, če je samski, ni pa videt, da bi bil defekten, se ti ne zdi? Aja, nekateri malo fejst čudno vidite, se ve zakaj, da ni šla le ena stvar popolnoma narobe, ne?
[/quote]

Če pa dobesedno ne ve, kaj bi z žensko delal. Prav sprašuje. Očitno mu je pa jasno, kaj bi z moškim delal. Mislim, če že ve, v katero smer ga nese, zakaj se proti temu borit?

Če pa dobesedno ne ve, kaj bi z žensko delal. Prav sprašuje. Očitno mu je pa jasno, kaj bi z moškim delal. Mislim, če že ve, v katero smer ga nese, zakaj se proti temu borit?
[/quote] Če je tebi očitno, meni ni.

Zakaj?
[/quote]
Poglej družbo tu gor. Folk, ki za kratek čas sesuva en drugega in si s tem dviga ego in pozablja na lastne frustracije. Je bolje če si sam, počneš kar hočeš in kadar hočeš. Lahko kaj pametnega narediš, prebereš kakšno knjigo, kaj prešturiraš…


Preveč… in premalo.

New Report

Close