Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ext išče žensko

ext išče žensko

Pusti ti Tarčija, zna sam zase skrbet.
[/quote]
Saj njega pustim, tebe vprašam, če te ni nikoli sram, ko pišeš tako bolne? Ali si res tako daleč, da se sploh ne zavedaš, kaj sploh pišeš?😁


Saj njega pustim, tebe vprašam, če te ni nikoli sram, ko pišeš tako bolne? Ali si res tako daleč, da se sploh ne zavedaš, kaj sploh pišeš?😁
[/quote]

Polarni, ampak ti si pa res za v umobolnico. Pika.

Polarni, ampak ti si pa res za v umobolnico. Pika.
[/quote]zagotovo jaz, ne baba, ki sama pri sebi blodi, da ji je nekdo rezerva, če bi rabila dedca in to oznanja celi Sloveniji?😁


Ne, imam pa okno na zadnji strani hiše, pa prštiman ruzak. Hrano kupujem vsak teden sproti, fasnga za 6 dni, zadnji dan je post. Voda pa mimo hiše teče.:-))

Ja res. Samo je piksna prazna.


Ne, imam pa okno na zadnji strani hiše, pa prštiman ruzak. Hrano kupujem vsak teden sproti, fasnga za 6 dni, zadnji dan je post. Voda pa mimo hiše teče.:-))
[/quote]

No vidiš, sem vedla, da te nobena ne bo dobila nepripravljenega :)))

Pravis, da imas garazo (razumem v smislu “delavnico za nekaj”, ne kot prostor za shranjevanje avta)… v cem ti ta garaza izboljsa zivljenje?
Mi je ne.Imam jo pa zato, ker me ceneje pride lastno delo, kot pa tuje.
Imas vrt? Delas v/na njem? Cemu… Kar imam rad solato.Sicer imam rad tudi zreske, samo na vrtu nekako ne uspevajo. Bi se pa znali najti kakšni polži, če rabiš. Lahko tudi sosedo vprašam, menda so njeni boljši.
[/quote]


Saj jih nimam.

Ja res. Samo je piksna prazna.
[/quote]

Bod veselin počaščen, da si rezerva, če bo Tara_S kdaj rabila dedca, ko bo zapečenh zmanjkalo ali jo bo kateri od njih čisto preveč nalomil.😁

Zgodovina meni ne leži. Rada berem romane.
Osebna rast? Kakšno službo imaš, da moraš to brati?
Iz katerega dela Slovenije si?
[/quote]
To so pa že vprašanja za takrat, da kofe bolj prime, oz. hitreje.;-)

Bod veselin počaščen, da si rezerva, če bo Tara_S kdaj rabila dedca, ko bo zapečenh zmanjkalo ali jo bo kateri od njih čisto preveč nalomil.😁
[/quote]
Ja rezerva sem pa res rad. Bistvo življenja. Tara mene ne rabi, jih je precej pred mano v vrsti.


Sem. Samo gesla nimam več. Oz, bi se moral malo pomatrat, da ga najdem.


Mi je ne.Imam jo pa zato, ker me ceneje pride lastno delo, kot pa tuje.
Imas vrt? Delas v/na njem? Cemu… Kar imam rad solato.Sicer imam rad tudi zreske, samo na vrtu nekako ne uspevajo. Bi se pa znali najti kakšni polži, če rabiš. Lahko tudi sosedo vprašam, menda so njeni boljši.

[/quote]

Je.bo mast, zrezki se na vrtu res ne primejo. Sem se trudil, pa sem pridelal samo se vec crvov, ki so potem se pridelek solate in korenja zreducirali na minimum. :-)))

Vidis, zenska je kakor solatni vrt… negujes jo, namenjas svoj cas, obcudujes, kako (njej in tebi) uspeva, se sproscas, ko brskas po njej (tako ali drugace), zato da ti znova in znova postreze z vsem tistim po cemer hrepenis. Le da je tu govora o duhovni hrani, hrani za duso, medtem ko na vrtu pridelamo hrano za telo.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Res je ext, rabim te ne. Partnerja se nima zato, ker se ga rabi.

Aja, ti jih imaš potem zgolj zato, da te mlatijo, dokler te ne bo kateri čisto preveč, potem pa naj Tarči pedena ali kako?😁

Zgodovina meni ne leži. Rada berem romane.
Osebna rast? Kakšno službo imaš, da moraš to brati?
Iz katerega dela Slovenije si?
[/quote]
Neprehodnega. Imamo vodo, pa nimamo pristanišča, imamo ceste, pa avtobus ne vozi. Imamo ajzenpon, pa se ne splača. Avijoni pa pri nas ne ustavljajo, čeprav so tako blizu, da jih lahko gledam. Edino slonov nimamo. Za kolo sem pa prelen.

Je.bo mast, zrezki se na vrtu res ne primejo. Sem se trudil, pa sem pridelal samo se vec crvov, ki so potem se pridelek solate in korenja zreducirali na minimum. :-)))

Vidis, zenska je kakor solatni vrt… negujes jo, namenjas svoj cas, obcudujes, kako (njej in tebi) uspeva, se sproscas, ko brskas po njej (tako ali drugace), zato da ti znova in znova postreze z vsem tistim po cemer hrepenis. Le da je tu govora o duhovni hrani, hrani za duso, medtem ko na vrtu pridelamo hrano za telo.
[/quote]
Hm… a ni taka kot živa meja, ki komaj čaka, da ti k sosedu zbriše:-)?

Aja, ti jih imaš potem zgolj zato, da te mlatijo, dokler te ne bo kateri čisto preveč, potem pa naj Tarči pedena ali kako?😁
[/quote]

Madonca, nič čudnega, da si ločen, če so to edine opcije, ki ti padejo na misel…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


To so pa že vprašanja za takrat, da kofe bolj prime, oz. hitreje.;-)
[/quote]

😉 Sporoči, ko in če boš našel geslo za registriran nick, da te kontaktiram z registriranim nickom, da, ko in če bo kofe prijel. 😉


Hm… a ni taka kot živa meja, ki komaj čaka, da ti k sosedu zbriše:-)?
[/quote]

Hja, vseh sort so. Tudi taksne kot jablane, s katerih rabuta vsa vaska golobradost. A tu sam odlocas o pristopu in sorti, ki ti najbolj ustreza. Bos gojil solato ali jablano ob zivi meji, ali pa se bos (kot npr. esenski misleci) pustil navdahniti v puscavi. Zdaj si zasel z bistva vprasanja. Na meni je da pojasnim, kako more dvigniti kakovost bivanja, ne da se odlocim, katere kulture tebi najbolj ustrezajo. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

😉 Sporoči, ko in če boš našel geslo za registriran nick, da te kontaktiram z registriranim nickom, da, ko in če bo kofe prijel. 😉
[/quote]

he he, zdaj ga pa sploh ne bo našel (gesla). :-))

😉 Sporoči, ko in če boš našel geslo za registriran nick, da te kontaktiram z registriranim nickom, da, ko in če bo kofe prijel. 😉
[/quote]
Bom, ko in če;-)


Bom, ko in če;-)
[/quote]

Zmenjeno. 😉

he he, zdaj ga pa sploh ne bo našel (gesla). :-))
[/quote]

Bo, bo – ga z glave ve opolnoči. 🙂

Bo, bo – ga z glave ve opolnoči. 🙂
[/quote]

:-))

New Report

Close