Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fanta osvaja 5 let starejša

Fanta osvaja 5 let starejša

Odgovor na objavo uporabnika
kokoši, 03.08.2021 ob 13:32

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 03.08.2021 ob 11:37

tvoj fant ima prav. Nista drug za drugega, sama zaljubljenost ni dovolj, morata biti kompatibilna na življenjsko pomembnih področjih, kar ekonomski status je.

Večina tvojih vrstnikov v Sloveniji bo tako kot tale osvajačica podedovala kakšno stanovanje, hišo v mladih letih. Sem pa tja, pa se najde kakšen človek kot sta vidva in ravno vidva se ne bi smela “vkup dati”, saj bosta tako le poglabljala svojo revščino, namesto, da bi si s pametno odločitvijo opomogla. Fant naj kar vzame to starejšo (pet let ni nič, pa še ženske živijo skoraj desetletje dlje od moških, zato je ta starostna razlika idealna). Ti pa si tudi najdi nekoga z vsaj osnovno nepremičnino, saj ti bo tako mnogo hudega prihranjenega.

“mijav mijav”,

o ha ha, ker poden razmišlanje, nemorš, da vrjameš! A kur.barijo torej podpiraš? Da se ludje tako prodajo. A ne veš, da so kar se tiče kur,barije najslabše končale ženske, ki so se stoletja morale prodajati moškim, ker pač niso imele enakih pravic kot moški in so to videle kot edino možnost. In še danes nas Hollywood in amerika učita, da mora biti ženska kur.ba da se dobr proda. Glede na to kakšen objekt so iz žensk naredili. Pol pa zveš kako se morajo tam z starimi producenti valjat, da kam pridejo.

A pol si sama isto naredila?

Še sreča, da sam nisem iz take družine. Smo revni ampak saj svoje dostojanstvo imamo in nismo prodani. In kljub temu sem za razliko od tebe v Jugoslaviji dobil 15 daril za decemberske praznike. Pa ni noben od staršev dobil službenega stanovanja, niti z Jazbinškovim zakonom se nismo nobenga prilastili, nobenga podedovali, še več še moji stari starši so poskrbeli, da moja starša nista dobila praktično nič razen drobiža, ki je kvečjm zas par položnc zadostoval. Pa je bil oče brezposln zaradi bolezni, mama pa celo delavka za tekočim trakom pozneje. Pa imamo vseno hišo z prekrasnim vrtom v enem najbolj luksuznih in premožnih delov Ljubljane. Vse na lastnih žuljih pridobljeno. Pa se nobenmu ni bilo treba prodati za to in stem žrtvovati svojega dostojanstva. Tistemu, ki je sposobn tega ni treba. In pomilujem preračunljivce, ki (napisala si da samo zaljubljenost ni dovolj) postavlajo razum pred svoje srce in dostojanstvo in potem živijo površinske partnerske odnose s tako pritljago. Nikoli ne boste imeli globine v odnosih kot jo nekateri imamo.

Ja učitno je res, da kapitalizem ljudi, predvsem ženske spreminja v kur.be. In ti boš potem govorila proti Jugoslaviji, ki je če že ne drugega vsaj poskrbela, da smo lahko dostojanstvo ohranjali, kot človeška bitja, ker ni bilo takih razlik med nami.

no lej v tem primeru se prodaja moški, moški se hitreje prodajo, če še ne veš. Samo včasih je zelo malo žensk imelo svoj denar, zato moški niso imeli prilike se prodat. Pa se je kakšen vseeno našel (recimo Ivan Tavčar). Nimaš pojma komu vse je morala tvoja mati nastavit, da je lahko postavila hišo ob bolnem očetu. Saj najbrž si zato lezbijka, ki se tukaj gor pretvarja, da je moški.

Odgovor na objavo uporabnika
Za ne vem zakaj, 03.08.2021 ob 12:30

Povej nam še, kako hitro je tale tvoj potem postal ata?

Prvic pri 26 drugic pri 27 😉

Pa sej oče ni bil cel čas bolan. Ampak v Jugoslaviji so si lahko mladi brez staršev, ki so živeli v podnajemu in bili navadni delavci postavili hiše, ki so danes v najbolj luksuznih delih Ljubljane in imajo zdaj tam hiše z prekrasnimi vrtovi. Kupila sta manjšo hišo, kateri sta dozidala več novih sob, oziroma prostorov. Zato, tvoje namigovanje, da se je gdo komu prodal popolnoma neumestno. Če bi bila moja starša taka, glede na to kako zelo dobro sta zgledala in da sta bila v družbi velikokrat najbolj priljubljena se nebi poročila drug z drugim, ampak bi se lahko zelo dobro poročila. A na zunanji videz in površinske stvari nista nikoli veliko dala. Verjetno glede na to kakšna pragmatična osebnost si, ki daje prednost stvarem od katerih ima koristi in ne stvarem, ki so zares pomembne v živlenju ne razumeš takšnih ljudi.

Jaz bi lahko hišo prodal in si kupil tri stanovanja, v enem živel in druga dva oddajal, a tega ne bom nikoli naredil in bom raje z malo denarja životaril v zastareli hiši v luksuzni soteski z vrtom, ki je prevelik, da ga bi lahko urejal do smrti(ker je to moj dom). Hiša bo zdržala brez večjih obnov do takrat. Seveda pa mi je jasno, da je človeku kot si ti to popolnoma nerazumljivo.

Po čemu sklepaš, da sem lezbijka?

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 03.08.2021 ob 14:03

no lej v tem primeru se prodaja moški, moški se hitreje prodajo, če še ne veš. Samo včasih je zelo malo žensk imelo svoj denar, zato moški niso imeli prilike se prodat. Pa se je kakšen vseeno našel (recimo Ivan Tavčar). Nimaš pojma komu vse je morala tvoja mati nastavit, da je lahko postavila hišo ob bolnem očetu. Saj najbrž si zato lezbijka, ki se tukaj gor pretvarja, da je moški.

Pa sej oče ni bil cel čas bolan. Ampak v Jugoslaviji so si lahko mladi brez staršev, ki so živeli v podnajemu in bili navadni delavci postavili hiše, ki so danes v najbolj luksuznih delih Ljubljane in imajo zdaj tam hiše z prekrasnimi vrtovi. Kupila sta manjšo hišo, kateri sta dozidala več novih sob, oziroma prostorov. Zato, tvoje namigovanje, da se je gdo komu prodal popolnoma neumestno. Če bi bila moja starša taka, glede na to kako zelo dobro sta zgledala in da sta bila v družbi velikokrat najbolj priljubljena se nebi poročila drug z drugim, ampak bi se lahko zelo dobro poročila. A na zunanji videz in površinske stvari nista nikoli veliko dala. Verjetno glede na to kakšna pragmatična osebnost si, ki daje prednost stvarem od katerih ima koristi in ne stvarem, ki so zares pomembne v živlenju ne razumeš takšnih ljudi.

Jaz bi lahko hišo prodal in si kupil tri stanovanja, v enem živel in druga dva oddajal, a tega ne bom nikoli naredil in bom raje z malo denarja životaril v zastareli hiši v luksuzni soteski z vrtom, ki je prevelik, da ga bi lahko urejal do smrti(ker je to moj dom). Hiša bo zdržala brez večjih obnov do takrat. Seveda pa mi je jasno, da je človeku kot si ti to popolnoma nerazumljivo.

Po čemu sklepaš, da sem lezbijka?

En boljsih zapisov na celem forumu. Zal pa redkokdo tako razmislja.

Odgovor na objavo uporabnika
kako se je naj rešim, 03.08.2021 ob 11:55

Prepričana sem, da bom pri 30 vsaj tako finančno sposobna, kot je ona. Sedaj pri 21 pa ji res nisem, ker še študiram. Ko je bila ona 21, je bila še na slabšem kot jaz.

Sedaj planirajo fantje (vsi so že zaposleni) 10 dni Zrč in ona in še ena kolegica gresta lepo zraven :S

Bo celo ona peljala, da se bodo bolj komot peljali – ima neki velik avto.

Jaz ne morem, ker nimam toliko denarja – za app in osnovo še bi šlo, ampak tam so partiji in koktejli in žgajara :S to vržeš jurja na teden ven mimogrede. Fant si lahko privošči, ker ima službo, jaz pa žal ne. Pa tako sva bila že na dopustu.

 

Onlyfans, draga moja, Onlyfans. Orodje s katerim večinoma ženske dandanes služijo lepe vsote…

Avtorica, ti je res treba to trpet? Ta fant ti ni namenjen, obični materialist. Še kolikor ti je hudo sedaj, boš čez par let hvaležna, da nista imela skupaj kakih otrok, si zamislis to situacijo, ti noseca, on pa okoki skace. Delujes prevec postena za taki pocn kaliber, zato ti je namenjen boljsi partner, bos videla.

Tvoj fant gre na morje s punco, ki ga osvaja, tebe bo pa doma pustil, ker nimaš denarja??! A te bo vedno v prihodnje, če ne boš imela denarja, da si sama plačaš dopust, pustil doma, medtem ko si bo on privoščil razvratne zabave? Huda ljubezen!

Avtorica , po prebranem se mi zdi,da ni težava ta 30 letnica, ampak tvoj fant ,ki je keš pizdek.

In kaj je s tem narobe, če bi se moški rad dobro oddal?

Zakaj bi bile le ženske tiste, ki letajo za meceni oziroma kot jim pravite sugar daddyji?

Fant je pameten, zaveda se , da je v življenju še kaj drugega kot ljubezen.

Odgovor na objavo uporabnika
Ime in vzdevek, 03.08.2021 ob 21:27

Avtorica , po prebranem se mi zdi,da ni težava ta 30 letnica, ampak tvoj fant ,ki je keš pizdek.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 03.08.2021 ob 21:31

In kaj je s tem narobe, če bi se moški rad dobro oddal?

Zakaj bi bile le ženske tiste, ki letajo za meceni oziroma kot jim pravite sugar daddyji?

Fant je pameten, zaveda se , da je v življenju še kaj drugega kot ljubezen.

Nič ni narobe, a s takšnim vedenjem kaže svojo neodraslost in neizkušenost. V Sloveniji je ogromno ljudi, ki so bili vzgojeni kot pokojninsko zavarovanje staršev – torej, otroci katere so starši vzgojili, da bodo na starost skrbeli za njih. Poleg tega se velikokrat nerealno ceni nepremičnine in pogojuje dediščino s tem in onim. Potem imaš še zraven odrasle otroke, ki si “prilastijo” dediščino, češ da je premoženje njihovo, a v reali še vedno vse furajo starši. In takšnih primerov je ogromno.

Tako je veliko odraslih otrok še vedno v precejšnjem vplivu staršev. Če je potencialne dediščine več, se lahko zgodi, da so ti pritiski še večji. Dobiti nekoga, ki je star 30 let in ima v lasti nepremičnino(e), s katerimi sam upravlja in da mu starši ne pogojujejo pri takšnih in drugačnih zadevah je danes precej redkost. A če smo pošteni tudi včasih ni bilo nič bolje – kvečjemu slabše.

 

 

 

In kaj naj bi bilo bolj pomembno od ljubezni? Razsvetli me..

Odgovor na objavo uporabnika
excell159, 04.08.2021 ob 10:13

Nič ni narobe, a s takšnim vedenjem kaže svojo neodraslost in neizkušenost. V Sloveniji je ogromno ljudi, ki so bili vzgojeni kot pokojninsko zavarovanje staršev – torej, otroci katere so starši vzgojili, da bodo na starost skrbeli za njih. Poleg tega se velikokrat nerealno ceni nepremičnine in pogojuje dediščino s tem in onim. Potem imaš še zraven odrasle otroke, ki si “prilastijo” dediščino, češ da je premoženje njihovo, a v reali še vedno vse furajo starši. In takšnih primerov je ogromno.

Tako je veliko odraslih otrok še vedno v precejšnjem vplivu staršev. Če je potencialne dediščine več, se lahko zgodi, da so ti pritiski še večji. Dobiti nekoga, ki je star 30 let in ima v lasti nepremičnino(e), s katerimi sam upravlja in da mu starši ne pogojujejo pri takšnih in drugačnih zadevah je danes precej redkost. A če smo pošteni tudi včasih ni bilo nič bolje – kvečjemu slabše.

 

 

 

samo da ti povem, skrb za starše je zakonska dolžnost vseh otrok.

Deklica čimprej pojdi od njega…

 

On ni tolk zrel kot ti in dans moški lovijo finančno samostojne ženske-res pa da potegnejo takratko, ko jim mlajši ne morejo nuditi kar so jim nudili ateki…

vse je dans denar, ne leta, pridnost poštenost…tud sama sem ulovila dedca 15 let mlajšega brez denarja na svoj denar, nepremičnine, luksuz, bmwja…edina razlika je, d aje denar moj ne od očeta…

skupi sva že 7 let in vse štima..noče mlajših in ne takih brez denarja

Če imam kot 25 letnik na voljo 30 letno dobrega karakterja zanimovo lepo luštno postavno dobrega izgleda  izobraženo z denarjem in dobrim avtom

vs 21 letno, ki dela neki levi faks in ki bo ali pa tudi ne nekega dne v nedoločljivi prihodnosti vse to kar je 30 letnica danes

potem bom najbrž vzel 30 letno in čez 10 let, ko bo 30 letna zaposlena z otroci in sama s sabo pa še komot kakšno mlado 25 letno ljubico.

Kaj češ lepšega.

Odgovor na objavo uporabnika
Na primer, 04.08.2021 ob 10:20

In kaj naj bi bilo bolj pomembno od ljubezni? Razsvetli me..

Joj, še ena romantična duša, ki stavi na čustvo, nekje izpod hipofize.🥰

No kakorkoli stvari, ki se nam zdijo pomembne se od človeka do človeka razlikujejo. Recimo nekateri so tako kot ti omamljeni z ljubeznijo, medtem ko drugim to me pomeni toliko imajo raje poslovne uspehe, hobije,… ki jim zapolnijo čas do te mere, da v življenju za ljubezen ni prostora…

Odgovor na objavo uporabnika
Bolniki, 04.08.2021 ob 10:33

Deklica čimprej pojdi od njega…

 

On ni tolk zrel kot ti in dans moški lovijo finančno samostojne ženske-res pa da potegnejo takratko, ko jim mlajši ne morejo nuditi kar so jim nudili ateki…

vse je dans denar, ne leta, pridnost poštenost…tud sama sem ulovila dedca 15 let mlajšega brez denarja na svoj denar, nepremičnine, luksuz, bmwja…edina razlika je, d aje denar moj ne od očeta…

skupi sva že 7 let in vse štima..noče mlajših in ne takih brez denarja

Se ti ne zdi, da govoris sebi kontradiktorno?

In kaksen je obcutek, ko ves, da je clovek s teboj zaradi denarja, da ga zivis kot otroka, ti je vredu to, da ga imas v nekaksnem “podrejenem” polozaju?

Odgovor na objavo uporabnika
kot fant, 04.08.2021 ob 10:37

Če imam kot 25 letnik na voljo 30 letno dobrega karakterja zanimovo lepo luštno postavno dobrega izgleda  izobraženo z denarjem in dobrim avtom

vs 21 letno, ki dela neki levi faks in ki bo ali pa tudi ne nekega dne v nedoločljivi prihodnosti vse to kar je 30 letnica danes

potem bom najbrž vzel 30 letno in čez 10 let, ko bo 30 letna zaposlena z otroci in sama s sabo pa še komot kakšno mlado 25 letno ljubico.

Kaj češ lepšega.

Vidis avtorica, tako razmislja 98% moskih, zato tega fanta izpusti, delaj na sebi, dostudiraj v miru, se osamosvoji, strmi k temu, da bos imela se boljso prihodnost kot ta 30letnica, torej da ne bos odvisna od starsev in fant izmed tistih 2%, ki bo tudi kaj sam doprinesel k zvezi, bo prisel sam od sebe, ko bos najmanj pricakovala…

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 10:48

Joj, še ena romantična duša, ki stavi na čustvo, nekje izpod hipofize.🥰

No kakorkoli stvari, ki se nam zdijo pomembne se od človeka do človeka razlikujejo. Recimo nekateri so tako kot ti omamljeni z ljubeznijo, medtem ko drugim to me pomeni toliko imajo raje poslovne uspehe, hobije,… ki jim zapolnijo čas do te mere, da v življenju za ljubezen ni prostora…

In zakaj naj bi se to izključevalo? Ljubezen+poslovni uspeh+hobiji je pa ja možno in ni razloga, da ne bi šlo skupaj. Za ljubezen se vedno najde čas. Še posebej, če si z osebo, ki je s tevoj kompatibilna do te mere, da imata skupne hobije, načrte in želje za prihodnost – npr oba sta gurmana, odpreta svojo skupno restavracijo. Et voila.. pa imaš vse 🙂 Ja, jaz sem romantična duša in nihče me ne bo prepričal, da ni možno, samo s ta pravo osebo se je treba pokonektat

A zato ker ima denar pa se fant ne more zaljubit v njo?

Samo če vzameš revno brezperspektivno si jo res vzel iz ljubezni.

Daj no mir.

 

Eni se res “zaljubijo” v bogato, a samo zato ker ljubijo bogastvo. Posledično mislijo, da so se zaljubili v žensko, pa se v resnici niso. Zato se v primeru finančnih težav ženske tudi hitro “odljubijo”. Poznam takega, njena starša jima nudita luksuz, za katerega on misli, da si ga zasluži, njeno pripravljenost da starše prepričuje v to pa jemlje kot dokaz ljubezni do njega. Starša sta srečna, če je hči srečna in to ti je ta ljubezen bogatašev. Da ni ljubezen? Seveda je. Taka, ki se jo kupi. Je to prava ljubezen? Za njih sigurno.

 

Imam mlajšega. Prevzela sem ga punci, ki je mlajša od njega. Punca in jaz imava isti faks končan – ona celo eno stopnjo več (ok jaz sem uni po starem ona mag po novem programu).

14 let kasneje delj od proizvodnje in kelnarjenja ni prišla.

Odgovor na objavo uporabnika
Na primer, 04.08.2021 ob 11:00

In zakaj naj bi se to izključevalo? Ljubezen+poslovni uspeh+hobiji je pa ja možno in ni razloga, da ne bi šlo skupaj. Za ljubezen se vedno najde čas. Še posebej, če si z osebo, ki je s tevoj kompatibilna do te mere, da imata skupne hobije, načrte in želje za prihodnost – npr oba sta gurmana, odpreta svojo skupno restavracijo. Et voila.. pa imaš vse 🙂 Ja, jaz sem romantična duša in nihče me ne bo prepričal, da ni možno, samo s ta pravo osebo se je treba pokonektat

Niti ni bilo mišljeno, da bi se karkoli izključevalo, šlo se je le za to, da je nekaterim na spisku vrednot poslovni uspeh pomembnejši od ljubezni.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 11:20

Niti ni bilo mišljeno, da bi se karkoli izključevalo, šlo se je le za to, da je nekaterim na spisku vrednot poslovni uspeh pomembnejši od ljubezni.

“In kaj je s tem narobe, če bi se moški rad dobro oddal?

Zakaj bi bile le ženske tiste, ki letajo za meceni oziroma kot jim pravite sugar daddyji?

Fant je pameten, zaveda se , da je v življenju še kaj drugega kot ljubezen.”

Da se dobro oddaš šteješ kot poslovni uspeh?

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 04.08.2021 ob 10:21

samo da ti povem, skrb za starše je zakonska dolžnost vseh otrok.

V primeru polnoletnih otrok in v primeru ko se starši ne morejo preživljati pa še to jim moraš pomagati po svojih zmožnostih, kar je precej široko definirano.

Ampak to ni bistvo mojega posta. Bistvo mojega posta je v tem da pač te stvari preko številk ne moreš gledat, saj se lahko poročiš v bogatijo na papirju sam pa tega na koncu ne občutiš.

New Report

Close