Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fanta osvaja 5 let starejša

Fanta osvaja 5 let starejša

Odgovor na objavo uporabnika
excell159, 04.08.2021 ob 11:39

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 04.08.2021 ob 10:21

Odgovor na objavo uporabnika
excell159, 04.08.2021 ob 10:13

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 03.08.2021 ob 21:31

In kaj je s tem narobe, če bi se moški rad dobro oddal?

Zakaj bi bile le ženske tiste, ki letajo za meceni oziroma kot jim pravite sugar daddyji?

Fant je pameten, zaveda se , da je v življenju še kaj drugega kot ljubezen.

Odgovor na objavo uporabnika
Ime in vzdevek, 03.08.2021 ob 21:27

Avtorica , po prebranem se mi zdi,da ni težava ta 30 letnica, ampak tvoj fant ,ki je keš pizdek.

Nič ni narobe, a s takšnim vedenjem kaže svojo neodraslost in neizkušenost. V Sloveniji je ogromno ljudi, ki so bili vzgojeni kot pokojninsko zavarovanje staršev – torej, otroci katere so starši vzgojili, da bodo na starost skrbeli za njih. Poleg tega se velikokrat nerealno ceni nepremičnine in pogojuje dediščino s tem in onim. Potem imaš še zraven odrasle otroke, ki si “prilastijo” dediščino, češ da je premoženje njihovo, a v reali še vedno vse furajo starši. In takšnih primerov je ogromno.

Tako je veliko odraslih otrok še vedno v precejšnjem vplivu staršev. Če je potencialne dediščine več, se lahko zgodi, da so ti pritiski še večji. Dobiti nekoga, ki je star 30 let in ima v lasti nepremičnino(e), s katerimi sam upravlja in da mu starši ne pogojujejo pri takšnih in drugačnih zadevah je danes precej redkost. A če smo pošteni tudi včasih ni bilo nič bolje – kvečjemu slabše.

 

 

 

samo da ti povem, skrb za starše je zakonska dolžnost vseh otrok.

V primeru polnoletnih otrok in v primeru ko se starši ne morejo preživljati pa še to jim moraš pomagati po svojih zmožnostih, kar je precej široko definirano.

Ampak to ni bistvo mojega posta. Bistvo mojega posta je v tem da pač te stvari preko številk ne moreš gledat, saj se lahko poročiš v bogatijo na papirju sam pa tega na koncu ne občutiš.

ja seveda se moraš dobro prepričat, da boš lahko koristil njihovo bogastvo, ne samo obljub poslušal:)

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 04.08.2021 ob 11:42

ja seveda se moraš dobro prepričat, da boš lahko koristil njihovo bogastvo, ne samo obljub poslušal:)

No če si tako dober psiholog, potem lahko svoje znanje uporabiš na drugih področjih, kjer lahko žanješ večje uspehe in tudi več denarja :).

Odgovor na objavo uporabnika
Hmmm474, 04.08.2021 ob 11:29

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 11:20

Odgovor na objavo uporabnika
Na primer, 04.08.2021 ob 11:00

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 10:48

Odgovor na objavo uporabnika
Na primer, 04.08.2021 ob 10:20

In kaj naj bi bilo bolj pomembno od ljubezni? Razsvetli me..

Joj, še ena romantična duša, ki stavi na čustvo, nekje izpod hipofize.🥰

No kakorkoli stvari, ki se nam zdijo pomembne se od človeka do človeka razlikujejo. Recimo nekateri so tako kot ti omamljeni z ljubeznijo, medtem ko drugim to me pomeni toliko imajo raje poslovne uspehe, hobije,… ki jim zapolnijo čas do te mere, da v življenju za ljubezen ni prostora…

In zakaj naj bi se to izključevalo? Ljubezen+poslovni uspeh+hobiji je pa ja možno in ni razloga, da ne bi šlo skupaj. Za ljubezen se vedno najde čas. Še posebej, če si z osebo, ki je s tevoj kompatibilna do te mere, da imata skupne hobije, načrte in želje za prihodnost – npr oba sta gurmana, odpreta svojo skupno restavracijo. Et voila.. pa imaš vse 🙂 Ja, jaz sem romantična duša in nihče me ne bo prepričal, da ni možno, samo s ta pravo osebo se je treba pokonektat

Niti ni bilo mišljeno, da bi se karkoli izključevalo, šlo se je le za to, da je nekaterim na spisku vrednot poslovni uspeh pomembnejši od ljubezni.

“In kaj je s tem narobe, če bi se moški rad dobro oddal?

Zakaj bi bile le ženske tiste, ki letajo za meceni oziroma kot jim pravite sugar daddyji?

Fant je pameten, zaveda se , da je v življenju še kaj drugega kot ljubezen.”

Da se dobro oddaš šteješ kot poslovni uspeh?

Stvar zornega kota, ampak navsezadnje, zakaj pa ne? Tudi to je posel neke sorte in vključuje še uspeh, če je sklenjen.

Ravno te dni je bila na forumu tema kako gre pri poroki, vstopu v zakon, za poslovni dogovor.

 

Sicer pa sem mnenja, da so pri določenem kalibru navadno starejših žensk, bolj kot vse drugo privlačne lastnosti kot so samozavest, prodornost, inteligenca, urejenost,… To pa so lastnosti oseb, ki v veliki meri nizajo med drugim tudi poslovne uspehe.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 11:55

Stvar zornega kota, ampak navsezadnje, zakaj pa ne? Tudi to je posel neke sorte in vključuje še uspeh, če je sklenjen.

Ravno te dni je bila na forumu tema kako gre pri poroki, vstopu v zakon, za poslovni dogovor.

 

Sicer pa sem mnenja, da so pri določenem kalibru navadno starejših žensk, bolj kot vse drugo privlačne lastnosti kot so samozavest, prodornost, inteligenca, urejenost,… To pa so lastnosti oseb, ki v veliki meri nizajo med drugim tudi poslovne uspehe.

hehehe to ponavadi lovače navajajo, da so se pač zaljubile v moško samozavest, prodornost, sposobnost in ne v denarnice. Zakaj torej moškemu samozavestna, prodorna, uspešna ženska ne bi smela biti všeč?

Vse si povedal, hvala.

Odgovor na objavo uporabnika
Zaljubil v keš, 04.08.2021 ob 11:09

Eni se res “zaljubijo” v bogato, a samo zato ker ljubijo bogastvo. Posledično mislijo, da so se zaljubili v žensko, pa se v resnici niso. Zato se v primeru finančnih težav ženske tudi hitro “odljubijo”. Poznam takega, njena starša jima nudita luksuz, za katerega on misli, da si ga zasluži, njeno pripravljenost da starše prepričuje v to pa jemlje kot dokaz ljubezni do njega. Starša sta srečna, če je hči srečna in to ti je ta ljubezen bogatašev. Da ni ljubezen? Seveda je. Taka, ki se jo kupi. Je to prava ljubezen? Za njih sigurno.

 

Pozabimo na primer, ki ga opisuješ in poglejmo z druge plati.

V Lady sem dobro desetletje nazaj prebral kolumno, ki govori o podobni zadevi, le spola sta obrnjena.

Pri izbiri življenskega sopotnika obstajata ženskam pomagata predvsem ta dva mehanizma.

Prvi, ključen za tale odgovor pravi, da so ženskam všeč pametni, karizmatični, sposobni, energični,… moški in takšni ljudje so praviloma tudi uspešni.

Še enkrat lepše in predvsem pravilneje oblikujem zadnji odgovor.

 

Dobro desetletje nazaj, ko je v reviji Lady še obstajala rubrika Divji v srcu je bilo v njej moč zaslediti kolumno, ki je omenjala dva mehanizma, na podlagi katerih ženske izberejo sorodno dušo.

Prvi govori o tem, da so ženskam že po naravi bolj všeč energični, karizmatični, pametni, sposobni,… moški in taki so praviloma tudi poslovno uspešni.

Drugi mehanizem, prednik prvega pa pravi, da samice, pa naj si bodo iz redu zveri, sodoprstih kopitarjev ali pa gre za človeško vrsto, izbirajo na podlagi nekega biološkega nagona samca, ki bo zmožen kar se da dobro poskrbeti za morebitne potomce.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 12:27

Še enkrat lepše in predvsem pravilneje oblikujem zadnji odgovor.

 

Dobro desetletje nazaj, ko je v reviji Lady še obstajala rubrika Divji v srcu je bilo v njej moč zaslediti kolumno, ki je omenjala dva mehanizma, na podlagi katerih ženske izberejo sorodno dušo.

Prvi govori o tem, da so ženskam že po naravi bolj všeč energični, karizmatični, pametni, sposobni,… moški in taki so praviloma tudi poslovno uspešni.

Drugi mehanizem, prednik prvega pa pravi, da samice, pa naj si bodo iz redu zveri, sodoprstih kopitarjev ali pa gre za človeško vrsto, izbirajo na podlagi nekega biološkega nagona samca, ki bo zmožen kar se da dobro poskrbeti za morebitne potomce.

kar se zveri, sodoprstih kopitarjev in podobnega tiče, pa kolikor vem, ko se samica goni, se goni z vsakim, ki jo naskoči. Naskoči jo pa vsak, ki jo zavoha in ga drug samec ne prežene. Samci tudi pri velikih večini živali niti slučajno ne skrbijo za mladiče, mnogi so jim celo nevarni. Pri ljudeh pa tudi ni kaj bistveno drugače. Tako da vleči živalske vzporednice je čisto brez smisla.

Če ne prej, bo tale komad padel v Zrćah.

Odgovor na objavo uporabnika
mijav mijav, 04.08.2021 ob 12:33

kar se zveri, sodoprstih kopitarjev in podobnega tiče, pa kolikor vem, ko se samica goni, se goni z vsakim, ki jo naskoči. Naskoči jo pa vsak, ki jo zavoha in ga drug samec ne prežene. Samci tudi pri velikih večini živali niti slučajno ne skrbijo za mladiče, mnogi so jim celo nevarni. Pri ljudeh pa tudi ni kaj bistveno drugače. Tako da vleči živalske vzporednice je čisto brez smisla.

Če ne prej, bo tale komad padel v Zrćah.

Z zadnjo povedjo se pa kar nekako strinjam.

Odgovor na objavo uporabnika
Imam mlajšega, 04.08.2021 ob 11:19

Imam mlajšega. Prevzela sem ga punci, ki je mlajša od njega. Punca in jaz imava isti faks končan – ona celo eno stopnjo več (ok jaz sem uni po starem ona mag po novem programu).

14 let kasneje delj od proizvodnje in kelnarjenja ni prišla.

Super zate, ubila si dve muhi na en mah, prevzela ji fanta in sedaj še privoscljiva, da ta punca kljub izobrazbi dela v proizvodnji. Si zato ti toliko bolj srečna ali kaj si želela s tem postom povedat?

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 04.08.2021 ob 12:12

Pozabimo na primer, ki ga opisuješ in poglejmo z druge plati.

V Lady sem dobro desetletje nazaj prebral kolumno, ki govori o podobni zadevi, le spola sta obrnjena.

Pri izbiri življenskega sopotnika obstajata ženskam pomagata predvsem ta dva mehanizma.

Prvi, ključen za tale odgovor pravi, da so ženskam všeč pametni, karizmatični, sposobni, energični,… moški in takšni ljudje so praviloma tudi uspešni.

To je seveda res, ampak če imaš na eni strani superiornega človeka, ki več zasluži, je boljši retorik, lahko dobi več žensk/moških itd. potem lahko celo življenje živiš v njegovi senci. Sam poznam kar nekaj takšnih primerov, kjer je mož toliko nadigral ženo, da je le-ta vedela za vse njegove piz** in ljubice, prenašala vse le zato, da je imela neko “finančno varnost”.

Ja res je kontradiktorno…

Ni odvisen od mene, zase dela, skrbi, je pa kolebal med menoj in 20 let mlajšo (tudi priskrbljeno-ati nudi) s tem, da jaz baje boljše izgledam pri 48, kakor ona pri 28…se je za zamislit-od mojega denarja nima nič-tako ga vidi samo družba

28 letna bi mogoče še kaj delila z njim, jaz nič, zato imam sina…

 

 

 

 

Pozdravljeni, verjetno ste dobili že kar nekaj bolših ali slabših odgovorov oz. nasvetov. Vseeno pa bi poudaril, da sta še obadva mlada in prav tako tudi vajina zveza. Svetoval bi vam, da se s svojim fantom o vaših skrbeh pogovorite. Načeloma vas ne rabi pretirano skrbeti za to 30 letnico z nepremičnino, če veste, da se je fant odločil za vas, če ste ga ocenili za zaupanja vrednega itd… 21 letnica z mlado in lepo postavo je vredna za večino moških (posplošeno) več kot 30 letnica z nepremičnino. Najvišjo seksualno vrednost imajo dekleta ravno vaših let. Po 30 letu pa le ta začne hitro upadati (za dekleta). To je povezano s tem, da dekleta v teh letih zgledate najbolje, plodnost, zdravje, energija, potencial za zgraditev družine itd.

Kar bi mene osebno morda bolj skrbelo na vašem mestu je to, da ste omenili (naknadno), da gre z omenjeno osebo skupaj na morje in to žurat. Če bi moja punca po 1 letu zveze odšla sama žurat za več dni (ali celo 10 dni) z prijateljicami in 2 kolegoma bi imela verjetno kar zanimiv pogovor.

Odgovor na objavo uporabnika
Bolniki, 04.08.2021 ob 13:41

Ja res je kontradiktorno…

Ni odvisen od mene, zase dela, skrbi, je pa kolebal med menoj in 20 let mlajšo (tudi priskrbljeno-ati nudi) s tem, da jaz baje boljše izgledam pri 48, kakor ona pri 28…se je za zamislit-od mojega denarja nima nič-tako ga vidi samo družba

28 letna bi mogoče še kaj delila z njim, jaz nič, zato imam sina…

 

 

 

 

Sigurno imas bolj napeto kozo in manj gub kot ta 20 let mlajsa, v to ni dvoma 😂 aja, ziher imas manj kil, zato tudi potem potreba po izzivalnem oblacenju starejsih dam, ker samo postavo lahko pokažete. In da se ena dama, aja oprosti ti izgledas šee ja najstnisko, primerja glede financ z 20 let mlajso, nezrelo in zeloo smesno.

Odgovor na objavo uporabnika
#Poližimimojčevapek, 04.08.2021 ob 14:16

Pozdravljeni, verjetno ste dobili že kar nekaj bolših ali slabših odgovorov oz. nasvetov. Vseeno pa bi poudaril, da sta še obadva mlada in prav tako tudi vajina zveza. Svetoval bi vam, da se s svojim fantom o vaših skrbeh pogovorite. Načeloma vas ne rabi pretirano skrbeti za to 30 letnico z nepremičnino, če veste, da se je fant odločil za vas, če ste ga ocenili za zaupanja vrednega itd… 21 letnica z mlado in lepo postavo je vredna za večino moških (posplošeno) več kot 30 letnica z nepremičnino. Najvišjo seksualno vrednost imajo dekleta ravno vaših let. Po 30 letu pa le ta začne hitro upadati (za dekleta). To je povezano s tem, da dekleta v teh letih zgledate najbolje, plodnost, zdravje, energija, potencial za zgraditev družine itd.

Kar bi mene osebno morda bolj skrbelo na vašem mestu je to, da ste omenili (naknadno), da gre z omenjeno osebo skupaj na morje in to žurat. Če bi moja punca po 1 letu zveze odšla sama žurat za več dni (ali celo 10 dni) z prijateljicami in 2 kolegoma bi imela verjetno kar zanimiv pogovor.

Hahaha. Si kak veš komentator iz tem o štiridesetletnicah?

Glede tega, katera izmed žensk je več vredna si brcnil mimo.

Poglej na stvar skozi oči nekoga, ki je ravnokar končal s faksom.

Dvajsetinnekajletnice so že fajn samo v drugem življenskem obdobju. Imajo namreč čudovito lastnost ne dokonca sprogramirane osebnost, ki jo lahko starejši partner z lažje prikroji po lastnih željah. Saj vemo kako je z vzgojo psa, ga je lažje vzgajati po nekaj mesecih ali po letih od rojstva?

V temi pa ne gre za znatno starejšega fanta pač pa skoraj vrstnika. Zanj je strateško boljša izbira tridesetletnice.

Pa še ena reč, si nor, da bi v dvajsetih sploh razmišljal o družini. Sam menim, da so otroci stvar štiridesetih, če jih sploh imeti.

 

Ne me smejat.

30 letnica s svojim stanovanjem ki rada da kadarkoli in kjerkoli večkrat na dan.

Vs 21 letnice ki mora še mamo vprašat, če jo pelje na randi?

Hahahahahahahahahaha

 

30 letnice bi se jaz ognil izključno zato, ker mi bo v roku 2eh let začela pritiskat z otroci.

Pač uživaš, denar imaš itak za sebe, daješ na stran, delaš kariero, seksaš s kondomom in ko te 30+ letnica vrže iz bajte, ker še nočeš otrok, njej pa tiktaka biološka ura, si sam star tam okoli 30 z kar nekaj prišparanega, kupiš si flat in dober avto in naenkrat imaš na izbiro dobrih 25 letnic (za katere se tedaj že vidi, če imajo perspektivno službo ali ne) na vsak prst 5.

Odgovor na objavo uporabnika
hahahahahahahahaha, 04.08.2021 ob 15:05

30 letnice bi se jaz ognil izključno zato, ker mi bo v roku 2eh let začela pritiskat z otroci.

Pač uživaš, denar imaš itak za sebe, daješ na stran, delaš kariero, seksaš s kondomom in ko te 30+ letnica vrže iz bajte, ker še nočeš otrok, njej pa tiktaka biološka ura, si sam star tam okoli 30 z kar nekaj prišparanega, kupiš si flat in dober avto in naenkrat imaš na izbiro dobrih 25 letnic (za katere se tedaj že vidi, če imajo perspektivno službo ali ne) na vsak prst 5.

Vsaj nekdo, ki razmišlja brez predsodkov.

Odgovor na objavo uporabnika
kako se je naj rešim, 03.08.2021 ob 12:58

V bistvu so se dogovorili fantje, da bodo šli, kot že lani in predlani. Ampak je potem se tale povabila zraven in se dogovorila z enim kolegom (ne mojim fantom). Moj sploh vedel ni, da gre.

Gre 5 fantov in ti 2 ženski.

Saj ne vem, ali naj se smejem ali naj pridem in ti dve dam dve po ušesih. Ti resno verjameš, da tale tvoj fant ni vedel????? Dej, punca … pamet v roke in v glavo!

Kaka je razlika ce si 3 pubeci vlecejo 2 nastavljacici zraven al pa ce grejo 3 pubeci sami v Zrce kjer ke tavznt nastavljacic?

Ni prav nobene.

Ti reci 25 letniku da ima sedaj tebe in nima kaj v Zrce za hodit.

Kvecjemu v Dobrno.

Moja izjava o zaželjenosti žensk ne izhaja zgolj iz mojega osebnega mnenja, čeprav gledam skozi oči nekoga, ki je leto nazaj dokončal faks.

Predlagam ti da si prebereš kakšno raziskavo na temo: sexual value by age, men vs women. Raziskave kažejo, da je spolna vrednost žensk najvišja pri okoli 20 let.

Na čem pa temelji tvoja izjava? Tvojem egoističnem, egocentričnem in izkoriščevalskem pogledu na svet? Hvala lepa, me ne zanima 🙂

21 letnica je vec vredna kot 30 letnica tam pri neodraslih  35-40+ letnikih.

Ampak dobra 21 letnica 40 letnika ne bo povohala razen ce ni krepko “lep”.

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
#Poližimimojčevapek, 04.08.2021 ob 16:12

Moja izjava o zaželjenosti žensk ne izhaja zgolj iz mojega osebnega mnenja, čeprav gledam skozi oči nekoga, ki je leto nazaj dokončal faks.

Predlagam ti da si prebereš kakšno raziskavo na temo: sexual value by age, men vs women. Raziskave kažejo, da je spolna vrednost žensk najvišja pri okoli 20 let.

Na čem pa temelji tvoja izjava? Tvojem egoističnem, egocentričnem in izkoriščevalskem pogledu na svet? Hvala lepa, me ne zanima 🙂

A je seks edina stvar, ki je v življenju nekaj vredna? Tole je še za težke hedoniste preveč.

Pa a so pri raziskavah upoštevali izkušenost zrelih žensk med rjuhami?

Nisem jasnovidna, ampak mislim, da lahko brez napora napovem, kaj se bo zgodilo v Zrćah…oz dogajalo. Tudi sama to ves, kajne?

Mislis, da ona v njem isce resno zvezo? Nacevljala ga bo, se preden bo videl kaksen euro od nje.

Torej, ce si pametna, pojdi naprej brez njega in se ne oziraj nazaj. Tudi ce pricaplja za tabo. Tak, ki razmislja o drugi iz kakrsnegakoli razloga, o tebi ne razmislja tako kot bi moral. Ni vredno. Bolje, da te boli glava nekaj tednov kot pa celo zivljenje.

Odgovor na objavo uporabnika
Julijanova, 03.08.2021 ob 11:37

Tvoja težava ni ta ženska in ne rabiš se nje rešit. Ker, če mu nisi prva in edina, bo vedno nekje kakšna ženska.

Tako, da razmisli s kakšnim človekom si želiš preživeti eno in edino življenje, ki ga imaš.

Za Nobelovo

New Report

Close