Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Film o Freddiju Mercuryju in homoseksualne orgije

Film o Freddiju Mercuryju in homoseksualne orgije

Mislim, da to ni problem, saj če so bili taka ekipa, ga gotovo spoštujejo in so naredili film tako, kot da v njemu ni laži. Če pa ti misliš, da bi edino Freddy napisal resničnega, pa se hudo motiš. Tudi on bi lahko prikril zadeve, o katerih ne bi želel, da se diskutira.
[/quote]

Ja, in ali ne bi bila to njegova pravica? Da se o njegovih osebnih stvareh ne diskutira, če sam noče?

Ma ja, sprevrženost se idolizira le v čisto narobe svetu ljudi z izrojenim umom, narava pa pravično naredi svoje.
[/quote]

Ta pravi se oglaša, ja. Izrojeni degeneriranec. Zdaj pa, mrš, hitro jokat k moderatorju, ti uboga dušica občutljiva.

Ej, veš, da nas je takih še veliko.
In tudi laži in sprenevedanja ne maramo.

Pri 24. moški ne ve, da je gej? No, ne nas basat!
Rock Hudson je bil v resnici poročen.
Ne nam s tole Aston, no.
Plestenjak počne popolnoma isto. Ali pa gre staro železo zbirat.

Ej, veš, da nas je takih še veliko.
In tudi laži in sprenevedanja ne maramo.
[/quote]

To je pa res bebav argument, glede na to, da filma nisi videl in nimaš pojma koliko je, ali pa ni lažen.

To je pa res bebav argument, glede na to, da filma nisi videl in nimaš pojma koliko je, ali pa ni lažen.
[/quote]

Eh, v glasbi je umetniška svoboda v filmu en kurc.
Pa ne samo rock, je tudi še kakšna druga zvrst. Glasba in laži ne gredo skup. Amen.
Saj je dokumentarec na netu, otiginal.

Zakaj potrebujemo laži, če vemo, da se je Hendrix predoziral, Janis Joplin enako, Lenon bil umorjen, Ono ga imela doma zaprtega v arestu, delala z njim kar je želela, da je MM umorila CIA skozi vagino ali anus, ne spomnim se točno, če nam je to postranska stvar, ko nas zanima njihov film, glasba, moč glasu…
Estrada ima svoje celebtities, da z njimi služi, dela z njimi slabše, kot s sužnji itn, jih poriva v stanje izmečka…
Čemu gledati film?
Pejd gledat Lovec na jelene itd., ne pa tole umetno sranje!

To je pa res bebav argument, glede na to, da filma nisi videl in nimaš pojma koliko je, ali pa ni lažen.
[/quote]

Ex prve dame usa tudi ne rabim u gate gledat, da vem, da ni ženska.

Ex prve dame usa tudi ne rabim u gate gledat, da vem, da ni ženska.
[/quote]

Še bolj bebavo.

Pri 24. moški ne ve, da je gej? No, ne nas basat!
Rock Hudson je bil v resnici poročen.
Ne nam s tole Aston, no.
Plestenjak počne popolnoma isto. Ali pa gre staro železo zbirat.
[/quote]

Wtf ti komentiras, clovek?

Ja, in ali ne bi bila to njegova pravica? Da se o njegovih osebnih stvareh ne diskutira, če sam noče?
[/quote]

Pravica že, ampak meni se zdi, da eni v filmu iščejo resnico, čeprav osnovni namen je po moje zabava.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Wtf ti komentiras, clovek?
[/quote]

“Tvojo” ubogo Mary. Je bil tvoj dedec tud peder, da se istovetiš z njo?
Od kod sploh ideja, da sta bila par? Da ni bila enako plačana, kot mnoge, da ga je “poktivala”, dokler se ji je dalo in ni sama šla z drugim?
Zato, ker je dobila več njegovega premoženja, kot frizer, s katerim sta imela iste prstane, kar je Fredi ponosno razkazoval tudi v kamere?

“Tvojo” ubogo Mary. Je bil tvoj dedec tud peder, da se istovetiš z njo?
Od kod sploh ideja, da sta bila par? Da ni bila enako plačana, kot mnoge, da ga je “poktivala”, dokler se ji je dalo in ni sama šla z drugim?
Zato, ker je dobila več njegovega premoženja, kot frizer, s katerim sta imela iste prstane, kar je Fredi ponosno razkazoval tudi v kamere?
[/quote]

Wow.

Poguglaj pomen te izjave iz zenskih ust.

Zakaj delate reklamo razuzdanim gajem in ne raje kakšnemu katoliškemu pevcu s čisto dušo?

Predlagaj kakšnega, glasovno in kreativno enakovrednega.

Wow.

Poguglaj pomen te izjave iz zenskih ust.
[/quote]

Tebe sprašujem, če te je tvoj tip brcnil zaradi drugega dedca, ker se istovetiš s tole revico, ki je kasirala uhuhu premoženja, za?
Fredi nikoli ni javno povedal, za čem boluje. Niti svoji familiji.
Čemu naj bi javnosti povedal, zakaj v sosednji hiši živi neka Meri in ne z njim?

Kot rečeno, Rock Hudson je bil celo poročen, da je lahko obdržal imidž loverja žensk in tako prodajal filme. Celo Doris Day in Elizabeth Taylor sta bdeli ob njem do konca. Sta tudi bili njegovi ljubezni?

Tebe sprašujem, če te je tvoj tip brcnil zaradi drugega dedca, ker se istovetiš s tole revico, ki je kasirala uhuhu premoženja, za?
Fredi nikoli ni javno povedal, za čem boluje. Niti svoji familiji.
Čemu naj bi javnosti povedal, zakaj v sosednji hiši živi neka Meri in ne z njim?

Kot rečeno, Rock Hudson je bil celo poročen, da je lahko obdržal imidž loverja žensk in tako prodajal filme. Celo Doris Day in Elizabeth Taylor sta bdeli ob njem do konca. Sta tudi bili njegovi ljubezni?
[/quote]

Pa kaj ti sploh hoces povedat, razen tega, da si primitivec?
Da so closet geji ze od nekdaj na sceni? A dej ga lomit no, a nisem prav tega ze sama napisala?

Wow, se enkrat.

Pa kaj ti sploh hoces povedat, razen tega, da si primitivec?
Da so closet geji ze od nekdaj na sceni? A dej ga lomit no, a nisem prav tega ze sama napisala?

Wow, se enkrat.
[/quote]

Zakaj sem jaz primitivec, če pa sama pišeš, da si se lahko v celoti poistovetila z Meri?
Kot vemo, je ona za svojo dobro odigrano vlogo bila zelo dobro plačana.
Ti tudi ali le znogirana, medtem, ko je tvoja prijateljica, s katero sta film videli, v tem še neizkušena?
Kaj hočem povedati?
Sprašujem, ker si tako zanimiva. Je to primitivno?
Če pa sama poveš, pa ni nič primitivno…

Zakaj sem jaz primitivec, če pa sama pišeš, da si se lahko v celoti poistovetila z Meri?
Kot vemo, je ona za svojo dobro odigrano vlogo bila zelo dobro plačana.
Ti tudi ali le znogirana, medtem, ko je tvoja prijateljica, s katero sta film videli, v tem še neizkušena?
Kaj hočem povedati?
Sprašujem, ker si tako zanimiva. Je to primitivno?
Če pa sama poveš, pa ni nič primitivno…
[/quote]

Poglej si malo ta tvoja vprasanja in razmisli, zakaj te imam za primitivca. Sploh je pa ta tema namenjena razpravi o filmu, ne mojem privatnem zivljenju. Ce imas tezave z razumevanjem mojega mnenja, ti zal ne morem pomagati. Tistega svojega rilca pa ne vtikaj v stvari, ki se te ne ticejo.

Tebe sprašujem, če te je tvoj tip brcnil zaradi drugega dedca, ker se istovetiš s tole revico, ki je kasirala uhuhu premoženja, za?
Fredi nikoli ni javno povedal, za čem boluje. Niti svoji familiji.
Čemu naj bi javnosti povedal, zakaj v sosednji hiši živi neka Meri in ne z njim?

Kot rečeno, Rock Hudson je bil celo poročen, da je lahko obdržal imidž loverja žensk in tako prodajal filme. Celo Doris Day in Elizabeth Taylor sta bdeli ob njem do konca. Sta tudi bili njegovi ljubezni?
[/quote]

Kako ni povedal, seveda je povedal tudi javno, za čem boluje!

Film sem gledala in ima kar nekaj kiksov.
Že če začnemo s tem, kako komentirajo pred Live aid koncertom, kako bodo igrali skupaj, če že par let niso igrali skupaj – pa so maja 1985 (torej manj kot 2 meseca pred Live aid) zakljucili s turnejo The works 1985! Pa se kar nekaj drugih (velikih) kiksov je. Žal.

Poglej si malo ta tvoja vprasanja in razmisli, zakaj te imam za primitivca. Sploh je pa ta tema namenjena razpravi o filmu, ne mojem privatnem zivljenju. Ce imas tezave z razumevanjem mojega mnenja, ti zal ne morem pomagati. Tistega svojega rilca pa ne vtikaj v stvari, ki se te ne ticejo.
[/quote]

No, sedaj si pa dojela. Si se sama zaje.ala s tvojim istovetenjem in z vtikanjem svoje prijateljice, ki nič hudega ne sluti.
Primitivna si ti, zate seveda vsak, kdor ti nastavi ogledalo.
Bdw, mene tvoje in fredijevo seksualno življenje en klinc briga.
Bi me brigala ti, če bi imela njegov dar, glas in stas. Nočko tudi tebi.

Kako ni povedal, seveda je povedal tudi javno, za čem boluje!

Film sem gledala in ima kar nekaj kiksov.
Že če začnemo s tem, kako komentirajo pred Live aid koncertom, kako bodo igrali skupaj, če že par let niso igrali skupaj – pa so maja 1985 (torej manj kot 2 meseca pred Live aid) zakljucili s turnejo The works 1985! Pa se kar nekaj drugih (velikih) kiksov je. Žal.
[/quote]

A v filmu?
Ja, tam.
Fredi pa za svojega življenja javno ni. Beri izjave iz resničnega življenja.
Ni pa zanikal Jima Huttona.

Sicer so pa v javnosti ostre ktitike ustvarjalcem filma, ki priznajo, da so delali “družinski film”. Hehehe. Družinski.

No, sedaj si pa dojela. Si se sama zaje.ala s tvojim istovetenjem in z vtikanjem svoje prijateljice, ki nič hudega ne sluti.
Primitivna si ti, zate seveda vsak, kdor ti nastavi ogledalo.
Bdw, mene tvoje in fredijevo seksualno življenje en klinc briga.
Bi me brigala ti, če bi imela njegov dar, glas in stas. Nočko tudi tebi.
[/quote]

Bi ti rekla, da se enkrat preberi in poskusaj razumeti napisano, ampak vidim, da nima smisla.
Nocko, sanjaj me :*

Bi ti rekla, da se enkrat preberi in poskusaj razumeti napisano, ampak vidim, da nima smisla.
Nocko, sanjaj me :*
[/quote]

Ok. Bom, kaj lepega, v barvah. Še ti daj.*

A v filmu?
Ja, tam.
Fredi pa za svojega življenja javno ni. Beri izjave iz resničnega življenja.
Ni pa zanikal Jima Huttona.

Sicer so pa v javnosti ostre ktitike ustvarjalcem filma, ki priznajo, da so delali “družinski film”. Hehehe. Družinski.
[/quote]

Kar v reali, res pa ne leta pred smrtjo.

Ravno tako kot je priznal, kako gromozansko tremo je imel pred srecanjem z Monserat.

A v filmu?
Ja, tam.
Fredi pa za svojega življenja javno ni. Beri izjave iz resničnega življenja.
Ni pa zanikal Jima Huttona.

Sicer so pa v javnosti ostre ktitike ustvarjalcem filma, ki priznajo, da so delali “družinski film”. Hehehe. Družinski.
[/quote]

Seveda ga ni zanikal, saj sta od 1985 do njegove smrti zivela skupaj, sam ga je nazival “my housband” in razmerje ni bilo skrivno.
Jim je umrl leta 2010, leta 1994 je izdal tudi knjigo o njunem skupnem zivljenju.

New Report

Close