Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu FKK-Sava- Črnuče

FKK-Sava- Črnuče

Jap

Iscem faf, bj, Sex.. Lahko za Savo, lahko pa tud kje drugje. Sem sportne postave. 

Hei potrebna.

Sma jutri za akcijo?

Lp

Živjo a se boš naslednji teden spet kej sončila k bo spet mal toplej .lp Matej

zdej pa res – se sploh kaj dogaja in pride kakšna ženska, al sam nagi tiči skačete po grmovju in strašite mimoidoče?

Se tudi Jaz strinjam. 😂

Kje Ste punce, tud Jaz cakam na vas..

 

Lp

Rabim. Pomoc. Resorja za Savo  ne poznam. A bi mi kdo razkazal teren. Za nagrado mi jo boš lohk lolizal… Se mi rajca. In če bi bla se ženska z dobrimi joski da se za liževa.

lahko javi se [email protected]

Hoj

Lahko ti pokažem vse prostore primerne za igranje, pa ne le v Črnučah. Če boš za, se nama lahko pridruži še moja. [email protected]

jaz savo poznam na nulo vse kotičke in vse place kotičke in razne potke kje je dogajanje . savo mam v mezincu. [email protected]

Oi. Javi se mi na [email protected]

 

    Sem sportne postave. Lp

Potrebna 161 javi se

Se 1x, povejte kje se da kaj doživet ob Savi oz ob potkak. Kera smer, nekaj lokacij prosim.. GPS… Rada bi v živo, da kakega tipčka lohk primem in mu ga drkam, on pa mojo..

No, prosim…

Jaz bom v petek 29.09.2023 popoldan za savo, tamle enkrat po 15h uri, ce bi rad kdo lizal picko

Hei. Ja, Jaz pridem sigurn

Hy. Javi se na mail no: [email protected]

Hoj. Napisal sem ti, javi se mi na  [email protected] , da se dogovoriva za srečanje in ti vse razkažem. Najbolje, da se dobiva pri kitajski restavraciji, ali pa pri teniških igriščih. Lahko izbiraš. Če se javiš, ti zaupam telefonsko in se hitro dogovoriva.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Vročabejba, 27.09.2023 ob 11:11

Se 1x, povejte kje se da kaj doživet ob Savi oz ob potkak. Kera smer, nekaj lokacij prosim.. GPS… Rada bi v živo, da kakega tipčka lohk primem in mu ga drkam, on pa mojo..

No, prosim…

Piši na [email protected] , da se dogovoriva

Lahko mal prej prideš okrog  enih  bom glih u lublan

Jaz sem že tukaj in čakam da mi jo kdo poliže

A boš tudi jutri tam

Na katerem kraju pa si

Pozdravljena, a si mogoce še za Savo?

lp

Zdravo, se smem pridruziti v kolikor si še ob Savi seveda?

Hvala za odgovor in lp

1.10. Za Savo je katera da ji poližem

New Report

Close