Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek fočkam se….

fočkam se….

En dva tri zame!!! Ha ….pa sem se pofočkala…jest ne mižim..
Kaj delate v tem deževnem dnevu.Jest se grejem pod dekco-pridno pijem čajčke in papam antibiotike.Občasno malce pokukam sem gor,a nikjer nikogar…..
Zdejle grem pa na en kufe,ker ga že potrebujem a lot!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ježek je bil tuki.. Tko…

lepo in mirno sobotno noc vsem Tjavendanovcem…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

… tud Jani je bil tukaj.. za kratko… Lepo noč vsem skupaj in se beremo… 🙂 ko se preberemo :)))))) muci za fočkanje pa enga cmoka 🙂

Aha no vsaj nekej,pravijo da z malim morš bit zadovoljen….

Ježek veš vsakič ko preberem tvoj podpis se nasmehnem,kajti glasi se takole: Ježek je drugo sonce heheheh…..:))))))))) A žiher povem,da te pogrešam? Sej če boš slučajno seveda tole sploh prebral….No toliko.

Jani super da je tebi tud ratal se pofočkat mislim….Hmmm pa hvala za cmokec ti jih vračam kar cel koš….**********************

Hmm le kje se zajček potepa…hmmmm

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Še enkrat in zadnjič….
Mirno nočko vsem,lepe sanje in da se prebudite v lep nedeljski dan….
Naj bo z ljubeznijo obsijan……
Zdej pa hitro pod koutrček!!Nočko!!!pa-pa ***********

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uh, muca ne se bat.. ježek vse posto skrbno skontrolira, tako da ni vrag, da ne bi prebral tud tega :)))

Jani je dane svstal navsezgodaj zaradi športenga dogodka :))))) F1 Dobro jutro gmajnica, lepo jutro!!!!! in cmoka vsem puncam.. pa zauh dedcem :))))))

Dobro jutro muca :)))) ajmo vstat 🙂

Hej Jani, kaj pa ti v nedeljo tako zgodaj pokonci?

Jutroo Jani,priznam,dones sem pa zaležala kot že dolgo ne! Burna noč,da večera tudi ne omenjam…..Zdejle pijem šele kavico,ki tako sede…..
No ta formulca heheh je pa ziher že mimo kaj?
Hmm gruntam kaj naj za kosilo spackam,mate kak predlog?
Po glavi se mi mota tista pesem od parni valjka nedelja ……….nedelja…jep!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hvala večnemu bogecu, se pravi, da si šla k zdravniku. Joj, saj je bilo res nujno potrebno, me je bilo kar strah, da ti ne preide v pljučnico.
Dobro jutro muci ****

Lepo, čeprav na kratko :)))))
cmoka !

Tuki sem muca, poročilo od včeraj dobite tekom dneva na maile :))

kotlete :))))))))))))

a jaz tudi dobim porocilo, hehe?

lupcka mojemu zajcku in vsem zelja, da lepo prezivite soncno nedeljsko popoldne..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Vidis muca, da sem prebral.. Slucajno al ne, to sama ugani.. Tudi jaz sem tebe pogresal, ko si tako dolgo rihtala PC…

lep dan in cimprej se pozdravi… Dobra volja je ze prvi korak do zdravja…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

lepo popoldne Jani, kjer koli ze si.. Imam obcutek, da si ti zadnje case najbolj redno od vseh na Tjavendanu.. Vse pohvale za to…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Najprej ti, ja ! Podrobno ! Potem ostali..manj podrobno hehe..

lupčka tudi mojemu ježku !

zajček.. samo da si še živ :)))))))))

uh.. kaj je že to.. sonce :))))?

🙂 še zmeri je boljš na kratko kot pa n’č :))))))))) cmoka!

uh formula, kaj če druzga :)))) Čeprov, zdejle niti ni več tolk zgodej :))

ker je čas kosila že mimo.. nimam več idej :)))))))))

Jani je danes pacal … zrezke v omaki s pire krompirjem :)))))))))

najbolj redno… ja no… res ne veliko ampak.. sej smo vsak po malo.. pa spravmo skupi en orenk dan a ne :))))

Menda ljubezen ! Tudi če je oblačno ! :)))))))))))))))))))))))))

He, he, Jani !
Lepo živ in še vedno hudo nagajiv :)))

New Report

Close