Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fovš sem kolegici zaradi tipa

Fovš sem kolegici zaradi tipa


Ocitno ta punca ni znala njega zadovoljit, bodisi v postelji, na intelektualni ravni ali pa kako drugace. Taksni moski so navajeni, da imajo vse in se z manj ne zadovoljijo. Vecina zensk jim ne more parirati in zato je za vecino bolje, da si najdejo povprecne tipe. Ogromno zensk je podpovprecnih, sploh na intelektualni ravni. Velika vecina pa povprecnih. Le redke izjeme, zelo redke, so sposobne parirati. To so pa zenske, ki so tudi same nekaj dosegle. Ce sama ni nicesar dosegla, lahko sicer o sebi meni karkoli pac zeli vendar vsekakor ne presega povprecja

Trava pri sosedu ni bolj zelena 😉 Če boš razumela boš, če ne pa nič 😉

kok bi bila šele fouš ko bi vedela kolikšnega tiča ima

Tud mi s kešom smo fauš mladi generaciji ki cele dneve športajo in bašejo proteine ter skrbijo za postavo. Mogoč bi moral malo zamenjat. Drgač pa – zakaj pa imaš tak dobro postavo in atribute, da te mečka tip, ki ne dela in še zraven zapravlja za neko brezvezno hrano? Pozno si dojela..

Moja kolegica je imela tudi enga tazga tipa, ki je stalno na fitnessu in je sam sebi izredno všeč. Meni osebno sicer ni bilo nikoli, je sicer res zelo natreniran, sam drugače je takšne drobne postave, ozka ramena, pol tud bicepsi in tricepsi ne pomagajo, še zmeraj deluje kot en “revček”. Tip je tudi govoril stalno samo o fuzbalu in športu nasploh, o čem drugem se pač očitno ne zna pogovarjat. Službo tud tam za nekaj povprečnega..

No zdej pa ima novega, poslovneža ki ima menda kar precej pod palcem. Stanovanje v Ljubljani, res ogromno stanovanje, vikende na morju in v hribih….več avtomobilov, denarja več kot dovolj… pa povrh vsega, tip izgleda odlično, je razgledan in se z njim lahko pogovarjaš o čemerkoli….

In taki tip je do zdaj hodil samski po svetu in čakal na tvojo prijateljico? Nekaj tu ne štima in obstajata samo 2 opciji: ali je z njim nekaj hudo narobe, ali pa je poklicni jebach in tvoja bestika je samo ena številka več

Če te že zanima, je bil poročen….in ko se je ločil, je ona vskočila..

Sigurno, zato si pa tok zagrenjena..

OMG sem pricakoval neki v stilu “si je našla ne najlepšega ampak se imat skupaj super”, potem pa preberem da si je našla “poslovneža”. Pa kaj ste res takšne materialistke?? Res upam da je fake kr to ti kr za bruhat pride. In ti “boga” moreš preživljat svojega bodybuilderja. Res ti privoščim nesrečo v ljubezni. Se mi zdi meni da bom kar ostal samski. Raje to, kot pa neko sponzorušo preživljat, ki me bo odj.. takoj ko bo malo manj prihodkov….Sram te bodi keš p.. ena!

Če te že zanima, je bil poročen….in ko se je ločil, je ona vskočila..
[/quote]

On je divorced with a reason očitno :). Če bi bil tak Mr. Perfect in oh in ah, ga žena ne bi spustila iz rok – ga že bolje pozna kot ti, brez skrbi 🙂
Vidve pa ko dve ribi napihovalki – katera se bo prej nanj nakačila :). On pa trnke meče: kaći se riboooo !

Pri 32 letih bi mogla biti mama, ne pa da se tu pogovarjamo kateri tip ima večje mišice.
Ampak ok kakor ti ustreza. Mora biti tudi bedno življenje, da se ženska proda tipu in dobesedno sek sa za denar.
On pa jo pelje kam – na sek s počitnice v hotel.
A ni bolje, da dva nekaj skupaj ustvarita?

Lepotičke poberejo tisti, ki imajo 10k plus mesečno.. Za ostale ostanejo druge, malo manj lepe, s čemer ni nič narobe. Nekateri premožnejsi so dobri možje, drugi spet ne, tako kot pri malo manj premožnih, ni nobene razlike. razlika je ta, da ko premožni želi zamenjati ženo, dobi spet novo lepotičko.

Sam sodim v kategorijo, ki ima teh opevanih 10k mesečno. Dobesedno si lahko izbiram lepotice in najbolj zanimivo je to, da nobena ne želi kondoma. Vse si želijo, da pač končam v njih. Kolegi z nižjimi dohodki, imajo tukaj povsem drugačne izkušnje. Kaj ženske res mislite, da lahko tako moškega vežete nase?

Kaj si mislimo? Da si narcis s pridruženimi drugimi motnjami, ker te je zasvojila višina lastnega zaslužka.

Kaj si mislimo? Da si narcis s pridruženimi drugimi motnjami, ker te je zasvojila višina lastnega zaslužka.
[/quote]

Moj partner je tudi v tej kategoriji in tudi sama imam svoje podjetje, pri katerem mi je sicer on ogromno pomagal, da je posel zacvetel.
Komentarji, da je nekdo zaradi tega narcis, lahko pridejo samo iz ust nekoga, ki je zafrustriran nad svojim lastnim neuspehom ali lastno samopodobo naplošno. Bodisi si ena revica ali en revček, ki bi, pa ne uspe. Jebiga, ne morejo vsi 🙂

Nas svet je Patriarhialen, tako pac je. Deli se pa ne tiste ki imajo in veliko vecino tistih, ki pac nimajo. Moski, ki ima, ima tako tudi moc izbire pri vsem, ne samo pri zenskah. Drugi pobirajo drobtine. Saj v zivalskem svetu ni nic drugace, s to razliko, da tam fizicna moc velja, pri ljudeh pa denar…

Moski, ki mu ogromno pomeni svoj fizicni izgled, nima casa (v vecini primerov tudi ne pameti), da bi prisel do denarja. Zenska, ki ima fizicne predpostavke, se bo s taksnim sicer zabavala, ne bo se mu pa pustila oploditi, ce ni zmozen dostojno poskrbeti za narascaj. Povprecna zenska bo pa s tem seveda zadovoljna. Levi imajo levinje, niso pa vse zivali Levi 😄

Moj partner je tudi v tej kategoriji in tudi sama imam svoje podjetje, pri katerem mi je sicer on ogromno pomagal, da je posel zacvetel.
Komentarji, da je nekdo zaradi tega narcis, lahko pridejo samo iz ust nekoga, ki je zafrustriran nad svojim lastnim neuspehom ali lastno samopodobo naplošno. Bodisi si ena revica ali en revček, ki bi, pa ne uspe. Jebiga, ne morejo vsi 🙂
[/quote]

Očitno še nimaš izkušnje – jaz jo imam, zato mi nimaš nobene pravice pisat tega, kar si . Ko začne nekomu dihat roka pravice za vrat ( ne meni, da ne bo pomote), je alarm, se pokaže realna slika neke narcistične fasade in kvazi uspeha, zavajanja – ko vidiš, da tisti uspeh je ćisti fejk. Ne sicer pri vseh, da ne bo pomote, ampak na pošten način je težko služit velike vsote denarja 🙂
Tako da – obdrži ti raje ponujanje frustracij in neuspeha za konicami svojih prstkov, ker se močno motiš 😛 Jebiga, tudi ti ne boš mogla kdaj več 🙂

Moj partner je tudi v tej kategoriji in tudi sama imam svoje podjetje, pri katerem mi je sicer on ogromno pomagal, da je posel zacvetel.
Komentarji, da je nekdo zaradi tega narcis, lahko pridejo samo iz ust nekoga, ki je zafrustriran nad svojim lastnim neuspehom ali lastno samopodobo naplošno. Bodisi si ena revica ali en revček, ki bi, pa ne uspe. Jebiga, ne morejo vsi 🙂
[/quote]

Hahahaha! Kozarček grenke resnice.
Priklon in lep pozdrav!

Ne, da mislijo, vedo, da te tako lahko privežejo nase. Zakonodaja jim ob spretnem odvetniku omogoča. Odvisno od odvetnika, sodnika/sodnice in tvoje volje.

V človeški družbi patriarhat izumira. V družbah zahodnega tipa je le še mrlič na mrtvaškem odru, da ga ljubitelji lahko objokavajo, sovražnice pa pljuvajo. 😉

Očitno še nimaš izkušnje – jaz jo imam, zato mi nimaš nobene pravice pisat tega, kar si . Ko začne nekomu dihat roka pravice za vrat ( ne meni, da ne bo pomote), je alarm, se pokaže realna slika neke narcistične fasade in kvazi uspeha, zavajanja – ko vidiš, da tisti uspeh je ćisti fejk. Ne sicer pri vseh, da ne bo pomote, ampak na pošten način je težko služit velike vsote denarja 🙂
Tako da – obdrži ti raje ponujanje frustracij in neuspeha za konicami svojih prstkov, ker se močno motiš 😛 Jebiga, tudi ti ne boš mogla kdaj več 🙂
[/quote]

Uspeh je stvar pogleda posameznika. Nekomu je uspeh to, da ima službo, avto in bivališče. Drugemu že to, da je sploh živ, tretji pa ni zadovoljen s pol sveta.
Meni uspeh pomeni to, da mi dneva ne krojijo drugi v 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ampak max. v 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in da se mi ni treba spraševat, kje bom dobil denar za to kar potrebujem za udobno življenje.

Vi ki nimate denarja, nikoli ne boste vedeli, kaj pomeni življenje, ko ga imaš res dovolj. ampak mislim res res dovolj.

Jah revčki eni, delat bo treba anede :))
hehehe

Očitno še nimaš izkušnje – jaz jo imam, zato mi nimaš nobene pravice pisat tega, kar si . Ko začne nekomu dihat roka pravice za vrat ( ne meni, da ne bo pomote), je alarm, se pokaže realna slika neke narcistične fasade in kvazi uspeha, zavajanja – ko vidiš, da tisti uspeh je ćisti fejk. Ne sicer pri vseh, da ne bo pomote, ampak na pošten način je težko služit velike vsote denarja 🙂
Tako da – obdrži ti raje ponujanje frustracij in neuspeha za konicami svojih prstkov, ker se močno motiš 😛 Jebiga, tudi ti ne boš mogla kdaj več 🙂
[/quote]

Če je v igri roka pravice, pol to ni uspešen človek, ampak kriminalec. Teh v Sloveniji ne manjka, kar poglejte si recimo Kriptopiramidaše. Je pa tudi res, da oni niso bogati, če so si morali sposodit denar za dobavo hitrih testov. Vrednost celotnega posla je manj kot 4 milijonov, oni so trije, pa so si morali to sposodit… Oni so recimo temu, mali razvajeni mulčki napihnjenci in čisto nič drugega…Uspešen in bogat je zame nekdo, ki je s poslom, ne kriminalom, zalsužil bistveno več. Če si pa ti imela takšno izkušnjo, si pa takšna kot une glupe pičkice, ki se družijo z s temi fantički

Če je v igri roka pravice, pol to ni uspešen človek, ampak kriminalec. Teh v Sloveniji ne manjka, kar poglejte si recimo Kriptopiramidaše. Je pa tudi res, da oni niso bogati, če so si morali sposodit denar za dobavo hitrih testov. Vrednost celotnega posla je manj kot 4 milijonov, oni so trije, pa so si morali to sposodit… Oni so recimo temu, mali razvajeni mulčki napihnjenci in čisto nič drugega…Uspešen in bogat je zame nekdo, ki je s poslom, ne kriminalom, zalsužil bistveno več. Če si pa ti imela takšno izkušnjo, si pa takšna kot une glupe pičkice, ki se družijo z s temi fantički
[/quote]

Češpljček/čka: po tvoje označene in ponujene “glupe pičkice,ki se družijo s fantički” so bile s temi, kar omenjaš morda leto, dve, ne več. Ti niso v zvezah in zakonih po 10 in več let….. In res je, to niso nobeni uspešni poslovneži in premožneži, zato je tvoja primerjava popolnoma brezvezna.

Niso vse zveze golddigger varianta. Očitno pojma nimaš kako je, ko pride do zasvojenosti z materialnim, kaj to nekaterim naredi, kako jih obrne in izpridi šele po xx letih zveze. Ti znaš samo o glupih pičkicah torej pisat, ker si videlo to na tem primeru, v letu 2020, pa posploševat potem.

Jaz nisem materjalist in nikdar nisem mela tipa zaradi keša ampak sem bila s kom če je bil do mene spoštljiv in vredu. Prav tako pošljem v momentu vse tipe, ki me napotujejo v gnile službe – čiščenje, kelnarija itd… v momentu nekam, sem namreč zaradi univerzitetne izobrazbe brezposelna. Ko jebe take moške! Ne potrebujem enega, da mi pri vsem bednem počutju še priliva da naj grem z diplomo riti brisat v DSO. Hvala lepa. Ne maram ne materjalistov, ne teh ki me silijo v službo, ne proteinskih nabildancev. ( med drugim sem se tudi naučila da moškim več keša ne dam, pa če je nevem kaj)

New Report

Close