Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fovš sem kolegici zaradi tipa

Fovš sem kolegici zaradi tipa

Ti si pa en bogi revež u seb veš(velik dnarja še nič ne pomen, to si ti sam ego neki filaš pa s temi stavki da vse si želijo da končaš v njih.) in da znaš izluščit le to ta tvoj denar in to kok hočjo tvoje potomce 😂 Si pa pravo revše no da se tok potrjuješ s tem izjavam. Beremo te dobr kdo si oz tvoje lastnosti pač. In da hočeš tud pokazat kok si od kolegov bolj sposoben, neki superioren bi bil rad nad njimi, pa nisi. Ubistvu maš 2 obraza, frende tko obravnavaš zviška gledaš na njih in na ženske(se bere da jih menjaš kit gate al pa je sam v tvoji glavi kok si usaki hud, ko bojo mlajšiga našle boš ti kmal bivši, nič bat se vse vrne če ti gledaš zviška na njih, tud one nate) in daj še to napiš da maš doma eno zagarantirano in te pedena ti pa uživaš z mladimi in nobena te seveda ne zavrne 🤣😂😁 Piši to komu drugmu no kake bučke ti prodajaš. Pejt jih na tržnco prodajat, boš tm več zaslužu kukr s tem kar tu pišeš 😂🤣

“sem sama vedno imela tipe s izklesano postavo in mlade, športnike”

KOLIKO moških pa je že bilo v tebi?!??!?!?!

Izvedi čiščenje stanovanja. Pomagaj mu napisat prošnjo za službo. Daj mu kako idejo, kaj naj dela.

Izvedi čiščenje stanovanja. Pomagaj mu napisat prošnjo za službo. Daj mu kako idejo, kaj naj dela. Aktiviraj ga, če je doma lahko prebeli stanovanje. Prepospravi, se nauči kuhat. Naj začne normalno jest in ne proteine. Jogurt mleko. Naj se javi, za pomoč na kmetih.

Odgovor na objavo uporabnika
resnica je takšna, 20.01.2021 ob 09:23

Sam sodim v kategorijo, ki ima teh opevanih 10k mesečno. Dobesedno si lahko izbiram lepotice in najbolj zanimivo je to, da nobena ne želi kondoma. Vse si želijo, da pač končam v njih. Kolegi z nižjimi dohodki, imajo tukaj povsem drugačne izkušnje. Kaj ženske res mislite, da lahko tako moškega vežete nase?

Ne bodi no naiven. Misliš, da res želijo vezat moškega nase? Mislim, da želijo “vezat nase” njegovo preživnino, pa mal premoženja, ustvarjenega v času zveze. Ko ima to, lahko zamenja moškega za privlačnejši model in ima keš in hudega tipa. Vprašaj Moniko 🙂

Same sponzoruše na tem monu. Kam smo zašli v razvoju,da ženske,ki bi rade bile neodvisne,samostojne ja pa jade dokler ne pripelje en tip v AMGju in ste vse paf v sanjah z njim po restavracijah vsak dan na kosilo,sanjarite o tem kako vas zalaga z denarjem,ni vam treba počet drugo kot širit noge. Ampak ste sigurne,da  ta bogat tipček nebo enkrat očaral katere od mlajših modelov na isti način,kot je očaral vas,ko se boste postarale ali pridobile bognedaj +5kg. Denar kvari ljudi pravijo in točno tako je. Raje sem s povprečno plačo povprečen imam povprečno partnerico in vendar si pri 27letih gradim hišo in načrtujeva otroke tudi potujeva, sicer parkrat letno ampak to obema zadostuje ,nimava bajnih vsot denarja,skupni znesek na računih najbrž ne presega 10000eur,ampak imava drug drugega,odlično komunikacijo,odličen sex, in nama ne boste verjeli ampak prav nič ne manjka in to za skupnih nekje 2500eur prihodkov mesečno. Hja oba hodiva delat in,če bi moji ženski želel preprečiti,da gre v službo bi me najbrž vprašala po zdravju. Lahko kdaj takšnemu partnerju v oči rečete,da ga ljubite,če vbistvu ljubite le njegov denar? Ogabne ste svoja telesa in mlade pičke prodajate tam starcem za denar za kozlat 🤮🤮

Jaz enostavno ne prenesem, da si tip dovoli sedet in smrdet doma na kavču in si pustit, da ga ženska financira, sploh za bedarije kot so npr čiki ali proteini..vseeno kaj. To si dovolijo le luzerji.

Take tipe, ki ženski očita, da je sponzoruša ali materialistka, če od njega pričakuje da nosi denar domov, je samo za zbrcat nazaj k mami. To je izgovor luzerjev. Do takih tipov nimam spoštovanja.

Tip na trgu dela lažje dobi zaposlitev kot ženska, poleg tega, ne izgublja časa zaradi nosečnosti in bolniške zaradi otrok. Lahko gre vozit kombi, pice pečt, lopatat, zaradi mene tudi kotalit po hribu, če je za to plačan.

Ma jaz mu prisolim klofuto, da mi naroči, da mu kupim proteine!

 

Taki moški, ki pravijo ženskam spozoruše, so takšni, ki sami ponavadi nič nimajo. Normalno je, da ženska gleda, kaj moški ima, razen mogoče puhoglavka ne, ki misli, da je važno, da je tip natreniran. Saj nismo več v kameni dobi, da bi bilo to pomembno, dajte no! Moškemu je pomembno, da je ona plodna in privačna, da ni preveč bolehna ter da zna gospodinjit. Ženski pa je važno, da je njej privlačen in da bo znal poskrbeti za družino..

Tipi, ki pa rabijo nasvete, kaj bi oni lahko delali, pri teh letih, pa bolje, da se sterilizijao.

 

Odgovor na objavo uporabnika
sponzoruše, 25.01.2022 ob 10:25

Taki moški, ki pravijo ženskam spozoruše, so takšni, ki sami ponavadi nič nimajo. Normalno je, da ženska gleda, kaj moški ima, razen mogoče puhoglavka ne, ki misli, da je važno, da je tip natreniran. Saj nismo več v kameni dobi, da bi bilo to pomembno, dajte no! Moškemu je pomembno, da je ona plodna in privačna, da ni preveč bolehna ter da zna gospodinjit. Ženski pa je važno, da je njej privlačen in da bo znal poskrbeti za družino..

Tipi, ki pa rabijo nasvete, kaj bi oni lahko delali, pri teh letih, pa bolje, da se sterilizijao.

 

No, zadetek v bistvo. Ni kaj dodat.

Ena moja kolegica ima sedaj že par let tudi takšnega partnerja, bogatega. Onadva uživata na polno. Vse kar je avtorica pisala je res, pravila življenja za takšne so drugačna. Ko smo bili vsi v lockdownu, sta onadva hodila okoli po svetu in uživala.

Takšno zivljenje je popolnoma drugače. Ko je potrebno avto zamenjat, se ga pač kupi.. nič lizingov ali drugačno financiranje. Ko se zeli na dopust, se pač gre, kamorkoli in kakorkoli. in tako velja za vse.

Velika večina vas tukaj, sploh ne ve in ne razume, kako takšni živijo.

Veze in poznanstva so povsod pri takšnih, ko je kaj treba uredit, traja to od par minut do par dni, pa je urejeno. Pravila za njih so čistoi nekaj drugega. Ste že kdaj slišali, da se kakšen tak pritožuje nad ukrepi ali nad čemerkoli?

Odgovor na objavo uporabnika
kolegica182, 25.01.2022 ob 12:53

Ena moja kolegica ima sedaj že par let tudi takšnega partnerja, bogatega. Onadva uživata na polno. Vse kar je avtorica pisala je res, pravila življenja za takšne so drugačna. Ko smo bili vsi v lockdownu, sta onadva hodila okoli po svetu in uživala.

Takšno zivljenje je popolnoma drugače. Ko je potrebno avto zamenjat, se ga pač kupi.. nič lizingov ali drugačno financiranje. Ko se zeli na dopust, se pač gre, kamorkoli in kakorkoli. in tako velja za vse.

Velika večina vas tukaj, sploh ne ve in ne razume, kako takšni živijo.

Veze in poznanstva so povsod pri takšnih, ko je kaj treba uredit, traja to od par minut do par dni, pa je urejeno. Pravila za njih so čistoi nekaj drugega. Ste že kdaj slišali, da se kakšen tak pritožuje nad ukrepi ali nad čemerkoli?

O ja, pritožijo se tudi taki.

Ona: v najini zvezi je prišlo do rutine, ne čutim več vznemirjenja, manjka mi nekaj, saj sama ne vem kaj… Ali naj grem na kavo s sodelavcem?

On: moja žena ni več tako čvrsta, kot je bila pred 20 leti, seks je bolj ali manj eno in isto, privlači me moja tajnica, sveža mlada, ravno prišla s faksa, vidi se ji v očeh, kako me poželjivo gleda, ali naj grem z njo v hotel, ali ne, skrbi me, da žena ne izve in potem bom moral  plačat odvetnika, da dobim skrbništvo nad otroki in da jo naženem nazaj k mami brez vsega…

Odgovor na objavo uporabnika
Ma fukjeni ste vsi, 25.01.2022 ob 04:52

Same sponzoruše na tem monu. Kam smo zašli v razvoju,da ženske,ki bi rade bile neodvisne,samostojne ja pa jade dokler ne pripelje en tip v AMGju in ste vse paf v sanjah z njim po restavracijah vsak dan na kosilo,sanjarite o tem kako vas zalaga z denarjem,ni vam treba počet drugo kot širit noge. Ampak ste sigurne,da  ta bogat tipček nebo enkrat očaral katere od mlajših modelov na isti način,kot je očaral vas,ko se boste postarale ali pridobile bognedaj +5kg. Denar kvari ljudi pravijo in točno tako je. Raje sem s povprečno plačo povprečen imam povprečno partnerico in vendar si pri 27letih gradim hišo in načrtujeva otroke tudi potujeva, sicer parkrat letno ampak to obema zadostuje ,nimava bajnih vsot denarja,skupni znesek na računih najbrž ne presega 10000eur,ampak imava drug drugega,odlično komunikacijo,odličen sex, in nama ne boste verjeli ampak prav nič ne manjka in to za skupnih nekje 2500eur prihodkov mesečno. Hja oba hodiva delat in,če bi moji ženski želel preprečiti,da gre v službo bi me najbrž vprašala po zdravju. Lahko kdaj takšnemu partnerju v oči rečete,da ga ljubite,če vbistvu ljubite le njegov denar? Ogabne ste svoja telesa in mlade pičke prodajate tam starcem za denar za kozlat 🤮🤮

Imaš še kako prav, tudi meni je vse to odurno.

Ti se kar drži svojih moralnih vrednot, na dolgi rok se splača, verjemi!

Ob večjih prihodkih se imam za reveža.

Te je nakantal pa ne mores preboleti?

Odgovor na objavo uporabnika
Mrak na oči, 25.01.2022 ob 08:35

Jaz enostavno ne prenesem, da si tip dovoli sedet in smrdet doma na kavču in si pustit, da ga ženska financira, sploh za bedarije kot so npr čiki ali proteini..vseeno kaj. To si dovolijo le luzerji.

Take tipe, ki ženski očita, da je sponzoruša ali materialistka, če od njega pričakuje da nosi denar domov, je samo za zbrcat nazaj k mami. To je izgovor luzerjev. Do takih tipov nimam spoštovanja.

Tip na trgu dela lažje dobi zaposlitev kot ženska, poleg tega, ne izgublja časa zaradi nosečnosti in bolniške zaradi otrok. Lahko gre vozit kombi, pice pečt, lopatat, zaradi mene tudi kotalit po hribu, če je za to plačan.

Ma jaz mu prisolim klofuto, da mi naroči, da mu kupim proteine!

 

No ja to je druga zgodba.Jaz ravno ne sedim na kauču in čakam,da bo karkoli padlo z neba samo od sebe. Komentar ni mišljen na zapis avtorice kot same ampak na ogromno komentarjev žensk,ki sanjarijo v stilu,da bi moški moral biti tisti delovni konj,ki bi delal za žensko,otroka,nepremičnino,za sebe, vozil žensko k frizerju,pedikerju,na fensi kosila in večerje,na potovanja za žensko pa je dovolj,da lenari doma,da narazen noge, in cuza denar za vsako stvar,ki se je spomni. No na to je letel moj komentar.Veliko komentarjev se bere tako v tem stilu in ja to je ogabno,ko se iz zgornjih razlogov neka 20 letnica poroči z 45letnim fotrom samo zato,da ji nebo treba delat da bo uživala. Pa ne preden me obsodiš tudi ta tip moškega nisem,ki bi za karkoli,kdajkoli rekel punci, če mi posodi denar. Je kar tako,da so od začetka vbistvu vsi življenjski mesečni stroški na meni ona ima svojo plačo praktično zase za svoje stvari ampak to je pomemben del IMA SVOJO PLAČO za svoje ženske stvari nohteki,frizurca,…. To je razlika med normalno punco in sponzorušo. Vsem je jasno in tako nas je večina navajenih od otroštva,da je moški tisti,ki prispeva več za življenjske stroške,vzdrževanje in nakup nepremičnine,ampak normalna pametna ženska hodi vseeno v službo ima torej denar za lastne potrebe. Sponzoruše kot jih imenujem tega nimajo ponavadi ne hodijo v službo,lenarijo,sanjarijo,živijo samo na plečih moškega,ne razmišljajo o posledicah,da se jih lahko tak bogataš kaj hitro naveliča in zamenja. No upam da je sedaj bolj jasno na katero skupino žensk je letel moj komentar.

A Ema je tista, ki ti je pobegnila z drugim?
[/quote]

Ne, Ema je tista, ki je fovš. 😉
..jbg, sem pač opazil poglede pa tudi govorica telesa izdaja Emo…

Dragi BTDT: Ema je tista, za katero si ti domišljaš ali želiš, da bi bila fouš. Namesto da si obseden z Emo, bi raje avtorici ponudil svoj kontakt, če si se že prepoznal kot potencialni objekt njenega poželenja. Verjetno sicer ni Ema, ampak bo znala cenit tvoje kvalitete. Morda. Glej naprej, ne nazaj.

Tiste ženske, ki trdijo, kako njim ni pomembno, kaj moški ima oz., da jim je pomembno samo da je lep in ima dobro srce, enostavno lažejo. Takšnim ni uspelo dobiti nekoga, ki zna kaj ustavriti ali pa se jih je takšen naveličal, ker niso bile po njegovoh pričakovanjih (tukaj govorim o tem, da tak moški od ženske pričakuje, da tudi ona zna kaj ustvariti)…. sedja pa se tolažijo, da je njihov oh in sploh, pa magar cel dan igra videoigrice na kavču 🙂

Žlahtna ženska srca… hahahahaha

New Report

Close