Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fovš sem takim brez otrok

Fovš sem takim brez otrok

    Sama si hotela imeti otroka! Zdaj pa do konca življenja ti ostane skrb za otroka!!! To bi se moral vsak par zavedati, preden je prepozno! Uživancij je konec! A ti je kdo nož tiščal na vrat, ko si dala noge narazen? 😡

a ste res nesposobni al komplicirate kt ****** al pa vam je dolgčas 🙂

midva sva hodila okol in potovala pred otroki in kasneje skupaj z njimi, brez vseh težav, praktično kamorkoli. Nikol nismo preveč gledal na uro in uvajal nekega reda v dnevu, ker nikol nisva razumela tega sistema. Zelo spontano smo živeli, uživali in se trudili čimman komplicirat. Otroc vsi zadovoljni, trmaril ni nikol noben, vsi so potrpežljivi in prilagodljivi, zdej že odrasli in jim gre super. Jaz enih staršev res ne razumem .. zakaj ne znate življenja uživat skupaj s svojimi otroki. Sej ste si jih želel, a niste? Sej ko si 1x starš ne pomeni da moraš živet tako, kot nekdo drug misli da se za starše spodobi. Živiš kot ti misliš da je ok. Dokler ne delaš škode sebi, otrokom ali drugim, je vse sprejemljivo.

in še … otroci ti šele dajo širino, otroci ti dokončno pokažejo kdo v resnici si in če si dovolj pogumen in si pustiš da vzgajajo tudi oni tebe, definitivno postaneš najboljši odtenek sebe. Tega tisti brez otrok ne bodo nikol ne doživel, ne razumel …

Odgovor na objavo uporabnika
čoknjeno babovje, 12.07.2022 ob 13:40

Odgovor na objavo uporabnika
Meni je, 12.07.2022 ob 09:31

Nimam otrok, nisem jih mogla imet in v bistvu mi ni žal.

Je pa tako, da imam zahtevnega in vcasih zelo nadleznega psa, ki si vsak trenutek želi ljubezni in pozornosti. Ampak za nic na svetu se ji ne odpovem in nikoli ne bi drugače. Tako pac je, obveznost, omejitve, minusi, ampak ogromno plusov in radi se imamo. Isto bi bilo z otrokom. Moj bi bil in brezpogojno bi ga sprejela z vso ljubeznijo.

Pa ne morš primerjat tvojega cucka z dejanskim otrokom, alo! 🤣🤣🤣

 

Točno tako

Odgovor na objavo uporabnika
dobro69, 13.07.2022 ob 22:18

Odgovor na objavo uporabnika
Obratno, 13.07.2022 ob 20:29

Jaz sem pa fovš tistim, ki niso osamljeni in imajo partnerko in otroke. Jaz te sreče verjetno ne bom imel.

Sreča imeti partnerko, to je zate sreča? Veš lahko je tudi nesreča, kaj če se ločiš pa te baba terja za preživnino? Bodi vesel, da si samski, lahko počneš kar te je volja.

Točno tako. Uživaj samsko življenje brez tečne babnce. Delaj kar hočeš.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4811, 12.07.2022 ob 18:14

Ja LAHKO, KER JE OBOJE ODLOČITEV!

KAJ JE MATI MARIJA BREZMADEŽNO SPOČELA? ali sta samo dva goniča se natepavala brez kondoma?

OTROK SI ZASLUŽI VAREN DOM.

Še absolutno strinjam! V obeh primerih odločitev in odgovornost! Pa ne jamrat potem!

Tudi sama žal ne morem imeti otrok. Sem že v teh letih, da ne vem kako bi se s tem sploh sprijaznila. Prej se mi je zdelo vse to tako lepo in romantično, sedaj vidim, da to ne bi bilo tako. Službo imam rada, vendar so ure katastrofalne. En kup stresa. Ko pridem domov, ne vem kako bi še otroka uspela vzgoji, če samo hočem mir, brez pogovarjanja, pogajanj, in možgane na pašo.

Materinski čut pa, da skrbiš za nekaj pa je ostal! Po spletu okoliščin ima namesto 2 mačk doma, kar 6 😁. In ja, se zavedam odgovornosti! 3 zunanje in 3 notranje. In ja, se zavedam odgovornosti. Se kar butasto počutim, ko se sekiram ali so jedli (dovolj) ali ne, zakaj ne jejo, zakaj en spi cele dneve in noče jest,… Da ne govorim, da imam pri veterinarju že “nižje” cene: ena zlomljena taca in malo infekcij kasneje. Nedavno en crash cat vs. Car in zlomljena spodnja in zgornja čeljust, infekcije, poškodovana roženica, hranjenje kašic in vode na šprice (ker zaradi stabilizacije čeljusti maček ni mogel sam jest ali pit). Je čudno? Najverjetneje. Večina folka bi žival evtajazirala, bi bilo vsaj njim lažje. Ker pa so veterinarji rekli, da bo po preteku 2 mesecev stanje normalno, smo šli naprej.

Zakaj? Ker je to moja dolžnost in odgovornost! Ja, navlekla sem si mačke, sedaj pa moram skrbeti za njih! Bila je moja zavestna odločitev. Se je folk smejal, ko sem rekla, da moram iz piknika, da maček dobi antibiotike ob pravem času. Guess what? I don’t fu*** care. Sem odgovorna oseba.

Ker pa nekdo jamra, da mu ni do otroka, ki si ga je sam kvazi želel,… Well, guess what budy? Grow up!

New Report

Close